Designblok, povídky a SB

13. října 2013 v 10:59 | Seiya |  Kecy v kleci

Asi bych měla nějak odůvodnit přidání nové rubriky, která ještě navíc zavání deníčkem. Takže *vymýšlí něco přijatelného* prostě se občas potřebuju vykecat a taky něco oznámit. A jestli to nikdo nebude číst tak nevadí. Jestli ano, připravte se na nějaké ty stížnosti "jak je celej svět proti mě".

É, bod číslo jedna. Povídka Neublížím ti a literární soutěž.

Věc se má tak, že povídka se nikam posílat nebude. Aspoň ne do téhle konkrétní soutěže. Měla jsem totiž za to, že příběhy se mohou posílat až do 12.10. No přilezu na blog 12. a koukám... registrace ukončeny. S výrazem telete co čumí na nový vrata napíšu dotaz, jak je to možné a dostane se mi naprosto nepochopitelné odpovědi, že registrace byli do 11 a posílání povídek do 12. Takže jako blbá co neumí číst si znovu najdu pravidla soutěže, kde je cituji "Soutěž bude trvat od 12.8.2013 do 12.10.2013, potom proběhne veřejné losování od 13.10.2013 do 20.10.2013 " konec citace. Datum 11.10 se v textu nikde neobjevilo a tu jsem prosím použila funkci hledat.

Co z toho vyplývá? Ani kdyby mě prosili, ať tam tu povídku pošlu, už to neudělám. Myslete si o mě jak jsem nevděčná, ale když někdo neumí napsat srozumitelně ani pravidla soutěže, jaké asi bude hodnocení? A že hodnotí čtenáři? Myslete si co chcete, já vám to neberu, ale povolit hlasování pro svou vlastní povídku mi přijde... no prostě blbé.

Takže Neublížím ti mi zatím nikde blog zviditelňovat nebude, leda že by někdo věděl o nějaké jiné soutěži se srozumitelnými podmínkami.Tož přejdeme na bod dvě a přestaneme si stěžovat.

Kdo byl na design bloku ať se přihlásí *rozhlíží se * ať vím, jestli má cenu o tom kecat. Nemá? Nevadí, mě se chce.

Pokud jste tam nebyli a aspoň trošku se zajímáte o design, nebo se prostě rádi koukáte na nové/hezké/zajímavé věci, ať už jde o koně odlitého z bronzu, nebo růžové popelnice, chcete zadáčo kafe nebo čokošku, nebo se chcete vyfotit ve studiu co si samy vytvoříte. (Huh, to je dlouhá věta.)

Nejvíc mě ale zaujala zrcadlové místnost, či jak by se tomu dalo říkat. Zvlášť proto, že cokoliv bílého tam modře svítilo.


Kvalita mého foťáku v mobilu dosahuje závratných výšin já vím ;)Bod tři aneb ff povídky.

Možná jsem se zcvokla (vlastně ne, já už cvok jsem), ale řekla jsem si, proč bych nemohla zkusit napsat ff povídku na Naruta. Měla jsem nápad na příběh, chyběl už jen pár. Využila jsem lístečky s páry, co si kreslím a hleďme co z toho vylezlo :)A poslední čtvrtý bod programu - SB.

Mám založit SB, nemám založit SB? Dilema, větší než se zdá. Můj problém je, že nejsem až tak aktivní člověk, abych každý den napsala koment ke každému novému článku. Jasně, psala bych je, ale nesnáším lidi co vyhrožujou zrušením SB pokud mu jednou neokomentujete článek, nebo dokonce mají něco jako týdenní kontroly. Takže to udělám takhle - má někdo zájem být SB? Jestli jo, napište, ale text nad tímhle berte na vědomí ;)Jo a nakonec, kdyby někdo věděl o nějakým yaoi klubu, či něčem podobným (SasuSaku ale fakt ne), dejte mi vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

1 Nila Nila | 13. října 2013 v 11:02 | Reagovat

Měla si se nejdříve zaregistrovat a poté poslat příběh to snad dá rozum. Nevičetla? KONEC REGISTRACÍ snad mluví za vše ne? Tak pošli jinam,máme dost lidí kteří to chápou!

2 Seiya Seiya | Web | 13. října 2013 v 11:51 | Reagovat

Jak jsem měla vědět, že se musím zaregistrovat do 11? Nikde to tam nebylo, jinak bych to samo udělala. Prostě jsem si řekla, navím jestli to stihnu dopsat, tak se když tak regnu 12 a pošlu to taky 12. A ano mluví, jenže mluví pozdě, když jste konec určili až teď. Hele mě je to jedno, mějte si dost lidí, vždyť já vám to neberu. Takovích soutěží je dost, pošlu to jinam. Navíc bych zde stejně neměla šanci, jelikož vztah kluk x kluk většin blogerů Merlin ví proč odsuzuje. Jdu hledat yaoi soutěž :D

3 DorkaJ. DorkaJ. | Web | 24. října 2013 v 14:13 | Reagovat

Ahoj tak to ti vážne nezávidím :) Môžeš skúsiť  amatérsku literárnu súťaž na :

http://storywritersinc.wordpress.com/

4 Seyia Seyia | Web | 24. října 2013 v 19:41 | Reagovat

Oh, arigato :) Hned se tam jdu mrknout a raději si zadání přečtu 3x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama