Hračka - 3.část

27. října 2013 v 12:14 | Seiya |  Originální
Trochu jsem na tuhle povídku pozapoměla, hlavně proto, že jsem naměla náladu psát depresivní věci. Aspoň ne tohodle rázu. Nicméně po měsíci přidávám novou kapitolku.
Varování: Upíři, násilí, yaoi, temné (řekla bych i 18+ ale fakt nevím),,A já tě donutím sténat moje jméno." Dřív než jsem schopný zformulovat nějakou myšlenku, natož větu, ucítím něco vlhkého v mích ústech. O sekundu později mi dojde, že mě líbá. Ke mému zděšení taky rovněž vypozoruji, že mé tělo na to začíná slabě reagovat. Ten podrazák, dal mi upíří krev! Docvakne mi. Proto ty divné reakce, proto mi to nedávalo smysl.

Další dotek, jeho ruce začnou klouzat od mého krku směrem dolů. Uvědomuju si to s malým zpožděním, jako by má mysl nestíhala. Ovšem tělesné reakce jsou očividně v pořádku, jelikož se přistihnu jak zarývám nehty do prostěradla. Rychle zavřu i pusu, steny nehodlám vypustit ani náhodou. Kopl bych ho, ale nohy mám zatížené jeho vahou. Kso, musím přeci něco uděla... myšlenka je znovu přerušena silným stiskem mého klína. Zatnu zuby ale vnitřně zaúpím slastí. Ten zmetek, co do tý krve dal?

,,Nepřemáhej se tolik, vím moc dobře že se ti to líbí." Olízne mi ucho, jak si zpožděně uvědomím. Jedna z jeho rukou se mi dobývá pod kalhoty, ani nevím kde všude byl před tím. Cítím vzrušení, ale než si stihnu uvědomit jeho zdroj je pozdě a on se přesune jinam. Nakonec už se nemůžu soustředit ani na zatínání zubů a po chvíli si i uvědomím, že vzdychám. Už si ani neuvědomuju kde jsem a kdo mě zbavuje oblečení. Vnímám jen doteky, které ve skutečnosti už neexistují.

,,Tak se mi to líbí." Sotva vnímám přes chtíč co mi zatemnil mysl. Matně slyším i mé vlastní steny, ale všechno mi zkresluje clona vzrušení.

Najednou vykřiknu slastí abych si o pár vteřin později uvědomil, že do mě černovlásek vstoupil prsty. Dráždí mě do takové míry, že nejspíš křičím i když se tak úplně neslyším. Ten pocit je neskutečný v každém slova smyslu. Myšlenka, že by to mělo bolet mi sotva zavadí o koutek mysli a je nahrazena novým přívalem slasti. Jako by na nic jiného nebylo místo.

Po chvíli jeho intenzivního dráždění už to nevydržím a vyvrcholím. Bohužel se taky přistihnu, že jsem nechtě opravdu zasténal jeho jméno.

,,Malá coura." Ozve se slabá parodie na smích vedle mého ucha. ,,Příště budeš i prosit." Víc už nepochytím, jelikož upadnu do blaženého nevědomí.


Neproniknutelná tma mě obklopuje ze všech stran. Je tak hustá, že mi přijde, jako bych jí dýchal. Otřesu se pod náhlým závanem ledového větru. Klapot kroků mě donutí ohlédnout se. Nikoho nevidím. Trpím paranoiou, nebo tu někdo opravdu je? Smích, z úplně jiného směru. Škubnu hlavou ale znovu nic nevidím. Zima je čím dál tím větší.

,,Budeš prosit..." ozve se těsně vedle mého ucha. Vyděšeně se otočím a utopím svůj pohled v hrůzostrašných rudých očích.

S trhnutím se probudím. Sen, jen další děsivý sen. Ale počkat, ta bolest je skutečná. Navíc na velmi neobvyklém místě. Ohlédl bych se, kdyby to šlo. Ležím na břiše s rukama nejspíše svázanýma někde nad hlavou. Pomalu mi dochází co se tu děje a rozhodně to není nic příjemného. Popravdě, ta noční můra byla asi lepší.

,,Co ty malá děvko, líbí se ti to?" ozve se za mnou. Neodpovím, skousnu si ret abych nevypustil výkřiky, tentokrát ale ne rozkoše. Všechno omámení zmizelo a nahradila ho ostrá bolest v mém pozadí, jak mě bez milosti znásilňuje. Po tváři se mi skutálí slza, která se vpije do prostěradla.

,,Tak řekni," těžký smíchem podbarvený hlas je nyní o něco blíž. Chci něco odseknout, ale z úst se mi vydere pouze zaskučení. Takovou bolest jsem snad ještě nikdy nezažil. Mám pocit, že mě roztrhne, zvlášť když ještě přidá na rychlosti.

,,Nebudeš prosit abych přestal? No, řekl sis o to," Minut utrpení skončí až po neúnosně dlouhé době. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 29. října 2013 v 20:33 | Reagovat

tak to se mi líbííííí :*

2 Seiya Seiya | Web | 29. října 2013 v 21:56 | Reagovat

Arigato nastokrát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama