Neublížím ti - 7.část (poslední)

12. října 2013 v 13:29 | Seiya |  Originální

Yeah! Povídka dokončena!!! A dokonce v termínu (fakt těsně) abych jí ještě mohla poslat do soutěže.
No k obsahu, řekla bych že podobný konec jste čekali :D Dál hodlám psát Hračku a možná zkusím už i nějakou ff na Naruta.
Komentáře prosím, aspoň k tomu poslednímu dílu ;)


,,Tak bych nenazval fakt, že jsem málem zabil člověka."

,,Šel po tobě, vyprovokovalo by to každého." Odvětí hbitě, jako kdyby měl snad tuhle část rozhovoru předem připravenou. Na mě je to ovšem moc.

,,Jenže mě nesmí! Proč ti sakra tak vadí, že odejdu. Měl bys být rád. Budeš mít jednu odpornou zrůdu z krku a ty se mě ještě snažíš přesvědčit abych zůstal? Proč?!" Rychle si přikreju pusu a uhnu očima do strany. Z toho rozčílení se mi povysunuli špičáky. Ne úplně, nic co by se obvykle nestávalo, ale přece. Znovu kroky, tak rychlé, že ani nestihnu zaprotestovat a Rei stojí u mě. Vanilka úplně přehluší pach čerstvé krve.

,,Kvůli tomuhle." Zazní naléhavě. V další vteřině je mi ruka odtažena od úst a nahrazena jeho rty. Překvapeně otevřu pusu. Že jsem mu tak dal němé pozvání mi dojde až pozdě. Reiova ruka vjede do mích zvlhlých vlasů, zatím co jeho horký jazyk prozkoumává moje ústa. Až přejetí po mích zašpičatělých zubech, mě vrátí zpátky do kruté reality. Tohle nesmím, i když bych ho nejraději pevně sevřel a polibek mu opětoval. Zastavím své ruce, které se samovolně rozhodli ho obejmout kolem krku a sevřu jeho ramena. Zaberu a odtáhnu ho od sebe aspoň na půl metru. Reiova levačka vyklouzne z mích vlasů a spadne mi na rameno.

,,Tohle nesmíš." Zašeptám s pohledem zabodnutým do země, jelikož se bojím zvednout zrak.

,,Proč bych nemohl? Vím že mě máš rád." Tohle prohlášení u mě vyvolá silné začervenání, naštěstí skryté za záclonou z vlasů. ,,Nejsem slepí, vidím jak se na mě díváš. A jsem na tom stejně." Ruka doposud spočívající mi na rameni se přesune na moji líci, kde zůstane.

,,Ty to nechápeš..." Zkonstatuju potichu, ale nemám se k tomu abych se pohnul. Na to jsem příliš šokovaný-potěšený z toho co řekl.

,,Chápu to moc dobře. Dneska jsem přišel s tím, že ti to řeknu i kdybys mi potvrdil, že jsi upír." Dlaň mi pozvedne bradu, takže jsem přinucený dívat se přímo do zelených hloubek jeho očí. Dívá se na mě s nekonečným optimismem, který já jsem už dávno ztratil.

,,Můžu ti ublížit a..." Další moje výmluva je přerušena ukazovákem na mích rtech. Krátce jím po nich přejede a skloní se k mému obličeji.

,,Neublížíš mi." Vrátí mi to co jsem mu sám napsal. ,,Zkus pro jednou myslet jenom na sebe."

Možná je trochu naivní, když si myslí, že by tohle mohlo fungovat. Jenže já se přistihnu při myšlence, že to chci zkusit. Chci s ním být a třeba se i spálit.

Zavřu oči, nechci se vidět ani v odrazu jeho očí, při tom co se chystám udělat. Úplně uvolním stisk jeho ramen a své paže mu omotám kolem krku. Z vlastní iniciativy překročím těch pár milimetrů které dělí naše rty. Protože musím, protože chci...


Mareo
Rei
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

1 Nila Nila | Web | 12. října 2013 v 15:26 | Reagovat

Konec registrací to znamená,že nikdo další už se u nás zaregistrovat nemůže,ale samozřejmě 12.10 do 24:00h se povídky (ti kteří ještě neposlali) můžou poslat :) Je-li jseš zaregistrovaná tak pošli :)Rádi povídku samozřejmě přijemem :)

2 Prostě Já Prostě Já | 2. ledna 2014 v 11:33 | Reagovat

Och O__O úžasnej konec :)
Ehm, nechci rejpat, ale při "Nejsem slepí" už jsem fakt mlátila hlavou do klávesnice :D
Vzory přídavných jmen, víš co, slovo slepý je podle vzoru mladý a to znamená, že se při skloňování 'nejsem mladÝ' napíše Ý. Promiň za buzerování :D
Příběh pěknej :) (a neříkam to jen proto, že zbožňuju Darrena Shana :D)

3 Seiya Seiya | Web | 2. ledna 2014 v 11:53 | Reagovat

[2]: Jasně, já jsem pako :D Tuhle povídku jsem psala bez autimatické kontroli pravopisu v poznámkovém bloku :D A děkuji, rýpej co nejvíce, já to potřebuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama