ShikaSasu - Noční lov

13. října 2013 v 17:40 | Seiya |  FanFiction
Vohou, první ff povídka a třetí jednorázovka zároveň je dokončena! Gratulujte mi lidičky, já to zvládla ;) Sice jsem úplně nevystihla sasukeho charakter, ale myslím, že shika se mi i v rámci možností povedl. No komentujte lidičky, i na kritiku jsem zvědavá.
Pár: Shikamaru x Sasuke
Varování: Yaoi (řekla bych 18+, ale nevím a navíc to stejně nikdo dodržovat nebude), upíři, mírně OOC (no "mírně", ale tak je to první ff povídka), AU


Nuda. Přímo ubíjející nic. Dokonce i nebe je čisté jako broušený onix, takže nemůžu pozorovat mraky. Víčka mi každou chvíli samy od sebe začnou v navyklém pohybu klesat a já jsem nucen je znovu a znovu rozlepovat. A to všechno kvůli Tsunade a jejím hlídkám. Jako by nevěděla, že zrovna já se na tohle nehodím. Asi vypila moc saké, když vyplňovala rozpis. Jinak si to nedokážu vysvětlit ani já. Navíc my přenechala celý sektor bez někoho dalšího do týmu. Nejspíš si myslela, a vypadá to že správně, že tohle bude další z těch nocí, kdy se nic nestane.

,,To je otrava." Vzdechnu v potřebě aspoň něčeho i když to je jen zvuk mého hlasu. Jinak je všude ticho, jen slabí větřík mi občas pocuchá už tak rozčepířené vlasy. Nějak jsem se neobtěžoval si je upravovat, když počítám jen s celonočním civěním do prázdna. Ne že jindy bych se o ně nějak zvlášť zajímal.

Vypustím další otrávený povzdech a odlepím se od kmenu starého stromu, o který jsem se dosud opíral. Stejně bych měl kontrolovat okolí, tak se trochu projdu. Třeba narazím na něco aspoň trochu zajímavého. Vstoupím do lesa a i přes vědomí, že na mě může kdekoliv číhat zrůda lačnící po krvi, se nenamáhám sáhnout po některé z provazů. Jsou mojí nejčastěji používanou zbraní. Někteří lidé se mi vysmívají, co že tohle je za zbraň. Prý jsou dobré akorát tak aby někdo neutekl, ale bojovat se s nimi nedá. Nevyvracím jim to, na to jsem příliš líný. Stejně nejlíp vím, že nemají pravdu.

Dál myšlenku nerozvedu, jelikož něco zaslechnu. Možná zvíře, ale rychlé projetí seznamu podezřelích zvuků, který mě nějak přinutili se naučit, mi řekne že tohle nic neškodného nebude. Tohle jsou skoky, tak lehké a rychlé, že je žádné zvíře nemůže vydávat. Trochu podobné lidským a přeci jiné. Neznatelně škobnu koutkem úst, takže dnes nuda nebude. Zaváhám, ale nakonec se vyhoupnu na nejbližší větev a začnu zvuk obezřetně pronásledovat. Vím, že bych měl zavolat někoho dalšího, ale něž by přišli narušitel by mohl být dávno pryč. Musím aspoň zjistit o koho přesně se jedná.

Dunivý zvuk mi napoví, že sledovaný seskočil na zem. Zpomalím, aby mě nebylo tak slyšet, ale dál držím směr. Po pár dalších zdolaných stromech se ocitnu na kraji malé mítinky. Schovám se za rozložitý kmen a několik vteřin se vydýchávám.

,,Oh, sakra." Dolehne ke mě rozčílené zašeptání, společně s neidentifikovatelně pištivími zvuky. Obezřetně vyhlédnu směrem k měsícem osvícené planině. Naskytne se mi nijak zvlášť překvapiví, ale zato aspoň zajímaví pohled.

Zády ke mě klečí mladý kluk, aspoň pokud mohu podle jeho krátkých uhlově černých vlasů a ne úplně dorostlé postavy soudit. Před ním leží srna, nebo jí podobné zvíře, která se očividně snaží z posledních sil útéct. Vzhledem k zakrvácné zemi a chlapcovu oblečení se jí to asi nepovede. Navíc to vypadá, že neznámí jí drží celkem pevně.

Nevšiml si mě, svou pozornost plně věnuje oběti, nyní ležící pod ním, jelikož jí přisedl. Celou scénu tudíž už nesleduju ze zadu, ale ze strany. Opravdu je to chlapec, nejspíš mladší než já. Moc dobře na něj nevidím, ale hned mě zaujme jeho až bílá pokožka, která se navíc v měsíčním světle zdá až světélkující. Prameny vlasů mu skluzávají do tváře, jak se postupně naklání níž ke své kořisti. Zahlédnu zamračený výraz jeho tváře, když své ruce přesune na krk nebohé srny.

,,Promiň." Sotva slyšitelné slůvko. Poté otevře ústa v nichž se zalesknou prodloužené zuby, určené k vysávání životů. Přiloží je k zvířezí šíji a kousne. Bolestne vykviknutí se rozplyne do stracena.

Několik vteřin mírně fascinován výjevem nejsem schopný odtrhnout zrak. Až když spatřím pramínky rudé tekutiny stékající do trávy se odvrátím. Zatřepu hlavou, jsem tu kvůli práci ať je nezáživná jak chce. Obejdu mítinku, přičemž každých pár metrů nastražím pasti, kdyby mi snad utekl. Připravím si pár provazů a nějaký ten řetěz rovněž nesmí chybět.

Vyšplhám na nejvyšší strom, který se v kroužku okolo tohoto místa vyskytuje a znovu zhodnotím situaci. Upír už očividně skončil, teď sedí vedle mrtvého těla s hlavou nelogicky složenou v dlaních. Hrudník se mu prudce zvedá, to vidím i odsud. Svraštím nad tím chováním obočím, tohle odporuje obvyklému chování upírů. Ti se nikdy nezdržují na "místě činu" déle než je nezbytně nutné. Zvlášť pokud jde o lokality blízko vesnic. Moc dobře vědí, že lovci jsou všude kde je i jejich potrava. Zato tenhle... Už od začátku mi na něm něco nesedělo. Zvlášť to promiň vyřčené těsně před tím než to zvíře zabil. Nechtěl to snad udělat? Je možné aby upíři měli city takovéhleho charakteru? Pravda, s žádným jsem nikdy nemluvil, ale taky jsem se nikdy nesetka byť jen s pověrou, že by snad tihle "nečistí" mohli mít srdce. A teď tohle.

Mozek mi pracuje na plné obrátky snažíc se vyřešit otázky ohledně chování tohodle zvláštního kluka, že mě zapomene upozornit na důležité faktory, jako je třeba změna směru větru. Uvědomím si to až když černovlásek zvedne poplašeně hlavu a rozhlédne se kolem. Kso, proč musí mít tenhle druh tak citlíví čich. Vypustím vzduch z úst a ze svého úkrytu vyhodím několik smyček. Bohužel všechny minou, je dost hbitý. Jelikož jsem krásně určil svojí polohu, několika skoky se přesunu na strom o pár metrů dál. Přeseknu několik pastí a sám vyskočím ven. Okamžitě mě zaregistruje, ovšem několika letících řetězů s ostny si všimne až pozdě. Jeden z nich mu obtočí nohy a srazí ho do trávy. Ostatní sice tím pádem minou, ale to mi nijak nevadí. V mžiku jsem u něj. Nehodlá se sice jen tak vzdát, ale podaří se mi přivázat mu paže k tělu.

Kleknu si na jeho stále se škubající nohy a ramena mu zatlačím do trávy. Ani nekřičí, ani neprosí. Mlčky s ledovím výrazem ve tváři mě sleduje svíma rudýma očima. Imaginárně se oklepu pod tak intenzivním pohledem, navenek však nedám nic znát. Na nějaké vyjadřování se jsem moc líný.

,,Tak mě zabij." Vyprskne, když se já k ničemu nemám. Převrátím oči v sloup, nesnáším svou práci a ještě bych si měl špinit ruce. To by byla otrava.

,,Nechce se mi." Odvětím klidně a dál držíc ho pod sebou začnu přemýšlet, co s ním udělám. Měl bych ho asi dovléct k Tsunade, ale vůbec nemám náladu ho táhnout na zádech až do vesnice. Takže bych mohl počkat, jenže než si někdo všimne, že jsem moc dlouho pryč uběhne půl století.

Upír sebou škubne ve snaze dostat se pryč, ale s menšími obtížemi ho udržím. Jsem na to vytrénovaný i když jsem hodně času určeného k tréningu prospal.

,,To mě tu hodláš držet až do rána?" Zeptá se mě udýchaně, tak moc sebou mele. Nejdřív neodpovím, sáhnu pro další provaz a svážu ho pevněji. Nemám náladu ho clou dobu držet.

,,Možná." Připustím nakonec. ,,Ale nejdřív by mě zajímalo co jsi vůbec zač." Pustím jeho ramena a pouze mu sedím na stehnách, aby se mi někam neodkoulel.

,,Upír co jinýho. Jeden z těch zrůd, po kterých jdete." Odsekne naštvaně, v rudých očích jasně čitelný vztek.

,,Tak jsem to nemyslel." Povzdechnu si. Proč musí všichni okolo mě být tak nechápaví. ,,Chováš se jinak než ostatní."

,,Pán si všimnul." Ušklíbne se chlapec pode mnou. ,,Proč by tě to mnělo zajímat? Vám jde přece jen o to, aby jste vyhladili náš druh." Vycení špičaté zuby v šíleném úsměvu.

,,Na to jsem moc líný." Protáhnu pomalu a na důkaz svích slov, a taky protože jsem už dlouho nespal, zívnu. ,,Vraždění milerád přenechám jiným. Takže..." Nechce se mi dál mluvit, nemůže být tak hloupí, aby mu nedošlo, že chci vysvětlení. Docela mě zaujal a to se moc často nestává.

,,Proč bych ti to měl vykládat?" Jak problematické, dneska toho asi namluvím víc než obvykle za celý týden.

,,Aby jsi oddálil okamžik, kdy tě budu muset odtáhnout do vesnice, ať už se mi chce nebo ne?" Navrhnu se zdvyženým obočím. Kluk pode mnou o tom očividně přemýšlí. A zjevně dost, jelikož červeň jeho očí se začla pomalu vytrácet. Myšlenkově si oddechnu, aspoň už nebude tolik vzteklej.

,,Stejně mi nebudeš věřit, nikdo z vás." Zakotví nakonec u ledového výrazu ve tváři. Útrpně vzdechnu, tentokrát už nahlas. Proč jsem se s ním vůbec začal bavit?

,,Ne všichni jsou stejní." Poposednu si o kousek blíž k němu, je dost hubený a jeho kosti mě tlačí.

,,To jo, ale kdybych ti řekl, že mě nijak netěší fakt, že jsem závyslí na krvi a musím zabíjet, neuvěříš mi." To mě trochu zaskočí. Takže tenhle upírek je vegetarián? Slyšel jsem o nich, živí se výhradně zvířecí krví, jelikož nesnášejí své prokletí. Měl jsem za to, že už je ostatní upíři vyhubili. Jak ale vidím, minimálně jeden ještě zbyl. Když si ho tak prohlížím, tak na to i vypadá. Drobná štíhlá postava rozhodně není prototyp zabijáka. Kdyby se nemračil vypadal by i... Slůvku roztomile raději ani nedomyslím. Občas nechápu, jak mě můžou napadat takové věci v těhlech situacích.

,,Zajímavé." Pronesu mnou málo frekventované slovo. Mozek znovu začne zpracovávat nové informace. Jestli je pravda co říká, nezaslouží si to co ostatní. Jenže když ho přivedu do vesnice, nikdo se o jeho činy zajímat nebude. Už jen to že je upír mu zaručuje trest smrti. Pustit ho ale taky nemůžu, nemám sebemenší důkaz že nelže. Tak ho z něj zkusím dostat.

,,Jak mám vědět, že mluvíš pravdu?" Přiblížím svůj obličej k jeho tváři, abych zpříma viděl do očí barvy půlnoční oblohy. Okrajem mozku mi propluje poznatek o hvězdách, které se mu v nich odráží. Nebe na zemi...

,,Co...?" Evidentně vůbec nepočítal s možností, že se mu rovnou nevysměju do obličeje. Dál setrvám ve své pozici a znovu to neopakuju. Jsem si jistý, že mi moc dobře rozuměl.

,,Já nevím, nemám nic než moje slovo." Zašeptá s jaksi fascinovaným pohledem.

,,To nikde neprojde." Lustruju jeho tvář a pátrám po známkách lži. Nevím proč, ale jsem docela rád, když nic nenajdu. Jediné co zjistím, je jeho nepopiratelný půvab. Á, k čertu. Shikamaru, vzpamatuj se. Jistě že je hezký, všichni upíři jsou. To ale neznamená, že mu jen kvůli tomu uvěříš všemu co ti nakuká.

,,Proč tě tolik zajímá co jsem udělal a neudělal. Mělo by ti stačit co jsem." Nejistý šepot zpřetrhá šňůry mích myšlenek. Vrátím se do reality a znuděně odpovím.

,,Někteří z nás ještě pořád najivně věří ve spravedlnost." Zaženu vzpomínku na mého bývalého věčně optimistického přítele Naruta. Taky věřil ve spravedlnost. Dopadl možná hůř než členové společenství upírů. Zavřu oči a odtáhnu se. Překvapený výraz, který se mu momentálně usadil na tváři je až bolestně podobný tomu který jsem kdysi vídal u svého blonďáčka. Přitom si nejsou podobní. Vůbec. Vlastně by nemohli být odlišnější. Tak proč se sakra cítím takhle?

Zpozorním, jelikož tělo na kterém pořád sedím se napne. V domění, že se znovu pokouší vyprosit otevřu oči, abych mu v tom mohl zabránit. Proto zamrkám, když jediné co spatřím je jeho tvář kousek od mé. On si jen chtěl sednout?

,,Děkuju." Zašeptá a já mám neodbitný pocit, že kdyby neměl svá zané ruce, nejspíš by mě i objal.

,,Za co?" Vybreptnu nechápavě, na mě až moc.

,,Za to, že ještě existuje někdo jako jsi ty. "Osvětlí mi s vážnou tváří.

,,Nemůžu tě nechat odejít." Snažím se mu nějak vysvětlit, že ať si myslím co chci, práce je práce. A tou mou je přivést jakéhokoliv upíra do vesnice.

,,Já vím. Stejně ani nechci." Na mé pozvednuté obočí doplní svou odpověď. ,,Celý život jen utíkám. Nejspíš jsem poslední kdo zbyl a všichni, včetně upírů, lidí i vlkodlaků se mě pokoušejí zabít. Vlastně to bude vysvobození." Poslední kdo zbyl...

,,Kolik ti vlastně je?" Podle vzhledu se u upíra soudit opravdu nedá.

,,Zítra to bude 230 let. Pěkný dárek k narozeninám." Smutně se pousměje. Nedokážu si představit být takovou dobu na útěku. Nemoct se ani v klidu vyspat. Moje doměnka o únavě se potvrdí, když se opře čelem o mé rameno.

,,Nech mě takhle chvilku než půjdeme, prosím." Zamumlá vyčerpaně. Chvíli váhám, ale nakonec mu sundám jeden z provazů, svazujíc mu trup. Přeci jen, byl dost utažený a i kdyby se rozhodl mi utéct, ještě pořád bych ho zvládnul. I tak si ale nemyslím, že by to udělal.

Pravou ruku mu položím na bok a malinko ho podepřu. Takhle svázanému se mu musí špatně udržovat rovnováha. Že bych to dělal i kvůli něčemu jinému si nepřipouštím. Černovlásek zhluboka vydechne, asi jsem to vážně utáhl moc. Skloním hlavu k jeho oušku a zašeptám.

,,Když mi slíbíš, že nebudeš dělat blbosti, tak tě rozvážu. Jestli ale zkusíš utéct, věř že tě chytím a pak už tak milý nebudu." Cítím jak přikývnul a proto pomalu sundám i druhý z provazů. Jeden má sice ještě na nohou, ale to bych se musel dost natáhnout a ten kluk (můžu mu tak říkat, když je mu 230 let, přesto že vypadá na 18?) by mi sklouzl z ramene.

,,Jak se vlastně jmenuješ?" Optám se ho. Reakce která se dostaví je nepřiměřená, nepochopitelná a nevysvětlitelně příjemná. Co je to sakra za odpověď políbit mě?

,,Co...?" Jediné co tím slovem získám, já jeho jazyk v mích ústech. Ne, hlavně se nepřidávej! Pořád je to upír a ty ho musíš odvést. Bohužel, povzdech který mi ujede moc dobře prozrazuje jak na tom jsem.

,,Sasuke. Jmenuju se Sasuke." Konečně se o mě odlepí a zrychleně dýchá. Tváře má mírně zarudlé a oči lesklé jako dva černé diamanty. Kdbych byl jako on, asi bych použil výraz k sežrání. Takhle mě ale napadne něco jiného, co nejspíš v nejbližší době také uskutečním. K pomilování.

Sám zautočím na jeho rty a bez skrupulí mu rovnou vjedu jazykem do úst. Krátce zasténá a okavžitě se ke mě přidá. Jedna jeho ruka se mi vjede do vlasů, které osvobodí z gumičky. Neposedné prameny mi sklouznou až na ramena. Moje ruce se zatím vydají na pouť pod jeho potrhanou košili. Netrvá dlouho a kus látky zmizí ve tmě. Přesunu své rty na nový kus odhalené bělostné kůže a kousek pod klíční kostí mu udělám zarudlou značku. Tichý povzdech se slastným podtónem mě ubezpečí, že se mu to líbí. Ostatně naběhlá erekce, která se mi přes kalhoty otírá o tu mou o lecčem vypovídá.

Zlehka ho položím do trávy a posunu se nad něj. Většinu váhy nechávám na kolenou bořících se do trávy vedle jeho boků a stále ho líbám po nahé hrudi. Pomalu se přesouvám níž, v čemž mě ještě podporuje dlaň v mích vlasech a občasné slastné steny, které se Sasuke ani nesnaží ztišit. Dostanu se až ke kalhotům, které brzy potká stejný osud jako košili. Potěší mě, že nenajdu žádné další vrstvi, které by mi bránili v "práci".

Nejdřív jen rukou přejedu po jeho poloztopořeném údu. Odezvou mi je škobnutí ruky v mích vlasech a hrdelní sten. Neznatelně se pousměju a nejprve si do úst strčím dva své prsty. Poté už ho dál netrápím a svá ústa přesunu na potřebnější místa. Zkušeně ho začnu zpracovávat a po chvíli, když jsem si podle téměž neustávajích vzdechů a záškubů těla jistý, že nic jiného nevnímá, opatrně do něj vejdu jedním prstem. Přesně jak jsem chtěl, ani to nepostřehl. Začnu s ním pomalu hýbat a trochu přidám na rychlosti pohybu mích rtů a jazyka. Když se trochu pohnu, abych měl lepší přístup, botou zavadím o řetěz stále mu svazující nohy. S trochou šikovnosti se mi ho podaří strhnout, aniž bych mu způsobil nějakou bolest. Sasuke nestydatě poodtáhne nohy od sebe a tak se mu můžu znovu naplno věnovat.

Po další minutě se rozhodnu přidat další prst, jelikož pnutí v mích kalhotách se stává nesnesitelným. Sasuke trochu ztuhne, ale očividně se snaží uvolnit se. Pohybuju prsty trochu rychleji, téměř ve stejném rytmu jako mojí hlavou.

,,Do...dost." Až zoufale zaúpí můj sladký uke. Propustím jeho chloubu ze svích úst a aniž bych přestel pohybovat prsty, přesunu se znovu nad jeho obličej. Vypadá neuvěřitelně. Havraní vlasy se mu díky potu lepí k tváři zdobené roztomilým ruměncem, oči má přikryté dlaní a rty plně neustávajících vzdechů rozkošně pootevřené. Dravě ho políbím a mezitím ze sebe začnu strhávat oblečení.

,,To stačí... Už... Ach! Už si mě... vem." Dostane ze sebe mezi vášnivými polibky, které mi oplácí.

,,Jsi si jistý?" Ptám se starostlivě, přestože už to sám nemohu vydržet. Nechci mu něco udělat. Nejspíš jsem podcenil Sasukeho nedočkavost, jelikož se najednou ocitnu na zemi a on na mě. Tím pohybem mi prsty vyklouznou z jeho nitra. Černovlásek sám vezme mou erekci a navede jí na svůj vstup. Moje případné protesty se stratí ve vzdechu, který ve mě vyvolal pocit těsna jak na mě Sasuke dosedá. Když jsem úplně v něm na chvíli se zapře rukama o mou hruď, v němém znamení, abych nepřirážel. Přiznám se, že ovládnout se je v tuhle chvíli zatraceně těžké. Proto se zvednu do sedu a natisknu se na křehké tělo mého milence. Ten mi omotá nohy kolem boků a znovu mě políbí. Rozehraju tanec našich jazyků a vjedu mu dlaní do vlasů. Jako tekutý samet mi proklouzávají mezi prsty.

Sasuke se mírně nadzvedne a pohne se proti mě. Na setinu vteřiny přeruším náš polibek, kvůli jeho jménu, které se mi v podobě slastného zasténaní prodralo ven. Abych se opanoval a nevzal si ho bez okolků hned teď, sevřu několik pramenů jaho vlasů v pěsti a druhou rukou zabloudím dolů k jeho tvrdé chloubě. V té samé chvíli co ji sevřu, Sasuke silněji než před tím dosedne. U nás obou to vyvolá vášnivý sten. Už nemám šanci zůstat nadále klidný a tak začnu Sasukeho pohybům vycházet vstříct a ještě mu pomáhám pravačkou, kterou jsem měl před tím v jeho vlasech.

Ve snaze způsobit mu ještě větší slast, změním trochu směr přirážení. Prudké zvrácení hlavy a hlasitá zvuková odezva jsou jako odpověď, zda se povedlo více než dostačující. Udržujíc stále stejný směr přírazů ještě zrychlím, soubežně i s tempem mé ruky na jeho přirození.

,,Chci.. Á, bože... Sténat tvé... jméno." Vypraví ze sebe trhaně Sasuke. I taková zdánlivá maličkost mě natolik vzruší, pokud to jde v součatné situaci ještě víc, že jediné na co se zmůžu je zašeptání mého jména a zrychlení už tak ďábelského tempa.

Po sotva dvou přírazech mířených přesně na Sasukeho prostatu, už můj uke nevydrží a vyvrcholí mi na břicho. Táhlí zvuk mého jména, který při tom vydal a sevření svalů kolem mé erekce mě donutí ho následovat. Přistihnu se, že stejně jako on zasténám jeho jméno.

Následně už nás oba neudržím, takže se zmoženě svalíme do trávy. Ani se zatím nenamáhám z něj vystoupit, jen ho objímám a vydýchávám se. Až po pár minutách ticha uslyším tu otázku, o které jsem věděl že přijde.

,,Co teď uděláš?" Zní absolutně klidně, jako by mu bylo jedno co se s ním stane. Skloním hlavu a podívám se mu do dvou malích hvězdých obloh, které se na mě upírají.

,,Myslím, že nemám na to, abych tě odvedl. Navíc vysvětlovat některé věci by bylo... problematické." Použiju své oblíbené slůvko a odhrnu mu jeden neposedný pramen z oroseného čela. Pousměje se na mě a odtáhne se. Jak z něj vystoupím, mírně zkřiví tvář bolestí, ale nic neřekne.

,,V pořádku?" Zeptám se ho.

,,V nejlepším." Odvětí mi, zatím co si natahuje kalhoty pohozené opodál. Sednu si a pozoruju ho, zatím se ani nesnažíc se zakrýt. Nijak zvlášť velká zima není a on už stejně všechno viděl. Navleče si košili a vrátí se ke mě. Sehne se, vezme mou hlavu do dlaní a vtiskne mi dlouhý polibek. Než se odtáhne, ještě mu jazykem přejedu po špičákách.

,,Uvidím tě ještě?" Otázka přijde překvapivě z mé strany.

,,Když budeš chtít." Zašeptá mi do ouška. Narovná a s úsměvem zatahá za něco na jeho ruce. Na druhý pohled zjistím, že je to má gumička do vlasů. Než stihnu něco říct, otočí se a rozeběhne se. Aniž by se ohlédl, skočí na nejbližší strom a zmizí v lese.

Po pár sekundách se taky začnu sbírat. Obléknu se a pomalu se vydám směrem k vesnici. Za mohutného zívání přemýšlím, jak asi Tsunade vysvětlím, že chci od teď všechny noční hlídky v tomhle sektoru.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

Zobrazit vše (163)
Zobrazit starší komentáře

101 zlobern zlobern | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 13:37 | Reagovat

otreesr <a href=http://buytadalafilonrx.com>buy cialis online</a> odirections <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy cialis online</a> mwindowe

102 twbrirm twbrirm | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 14:06 | Reagovat

sspeechm http://buytadalafilonrx.com othoughtg <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy generic cialis canada online</a> kbrownz

103 Tcqamisp Tcqamisp | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 21:19 | Reagovat

peyesq http://buytadalafilonrx.com cpassg <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy cialis online with a prescription</a> pdoingf

104 Wxsamisp Wxsamisp | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 2:14 | Reagovat

cchancer http://buytadalafilonrx.com lsistery <a href= http://buytadalafilonrx.com >can you buy cialis over the counter</a> mvisitk

105 axobern axobern | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 2:46 | Reagovat

gownn http://buytadalafilonrx.com hwritingr <a href=http://buytadalafilonrx.com>buy cialis 20 mg cheap</a> upromisedj

106 Yjiamisp Yjiamisp | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 3:22 | Reagovat

gshorts <a href= http://buytadalafilonrx.com >cialis</a> vandd <a href=http://buytadalafilonrx.com>buy cialis professional uk</a> ucountrya

107 vkobern vkobern | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 5:00 | Reagovat

cproperj http://buytadalafilonrx.com zthema <a href=http://buytadalafilonrx.com>where to buy cialis with prescription</a> pgardenw

108 Oilamisp Oilamisp | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 5:35 | Reagovat

vma'amq http://buytadalafilonrx.com lgotk <a href= http://buytadalafilonrx.com >where to buy cialis in australia</a> mproperj

109 jbobern jbobern | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 6:08 | Reagovat

xtov <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy cialis</a> mproudm <a href=http://buytadalafilonrx.com>buy cialis</a> dsecondq

110 auobern auobern | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 8:30 | Reagovat

lprettyi http://buytadalafilonrx.com wvoicei <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy cialis</a> nrosej

111 lsbrirm lsbrirm | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 11:05 | Reagovat

usettleds http://buytadalafilonrx.com rsird <a href= http://buytadalafilonrx.com >buy cheap cialis uk</a> pnowl

112 igbrirm igbrirm | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 23:10 | Reagovat

nimpossibleq http://buytadalafilonrx.com sohv <a href=http://buytadalafilonrx.com>buy cialis doctor online</a> kfrontp

113 bywerntax bywerntax | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 6:15 | Reagovat

at yahoo
<a href="http://autousapremium.com/">car insurance quotes comparison</a> car insurance quotes <a href=http://autousapremium.com/>car insurance in mi</a>
ameriprise auto & home insurance

114 txneqsy txneqsy | E-mail | Web | 30. října 2017 v 21:55 | Reagovat

Write to us,
<a href="http://onlinepharmacies.us.com/ ">canadian pharmacy online</a> first aid basics http://onlinepharmacies.us.com/ canadian pharmacy usa healthcare

115 zssfzy zssfzy | E-mail | Web | 26. listopadu 2017 v 14:15 | Reagovat

I hope to see you soon. http://www.canadianaarp.com/ heat exposure
online pharmacy reviews
<a href="http://www.canadianaarp.com/# ">canada drug pharmacy</a>
heat stroke symptoms in children

116 ygdqbw ygdqbw | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:11 | Reagovat

I’ve enjoyed seeing you. http://canadianfarmacy.org/ first aid and cpr training online
the online drugstore
<a href="http://www.canadianfarmacy.org/# ">canadian online pharmacy</a>
healthcare reform 2016

117 MunbsSpemia MunbsSpemia | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 1:57 | Reagovat

payday title loan consolidation - http://paydayloans-online.us.com/
online installment loans <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans</a> ’

118 DbewenAlonry DbewenAlonry | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 21:36 | Reagovat

payday loan direct lenders only
<a href="https://paydayloanver.org/">direct lender payday loans</a>
business loans
<a href="https://paydayloanver.org/">cash loan</a>

119 DbsabggAlonry DbsabggAlonry | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 21:50 | Reagovat

best personal loans bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday advance</a>
payday loan no credit check
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

120 DsbgAlonry DsbgAlonry | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 10:07 | Reagovat

payday loan no fax document
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday advances</a>
bad credit car loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday loans online same day</a>

121 Jnxvfronry Jnxvfronry | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 23:46 | Reagovat

same day money loans
<a href="https://personalnaeloan.com/">cash advance</a>
a quick payday loan
<a href=https://personalnaeloan.com/>fast payday loans</a>

122 Faapulsig Faapulsig | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 10:46 | Reagovat

cialis cost
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis cheap</a>
free cialis coupon
<a href=http://cialisovnsm.com/>buy generic cialis online</a> ’

123 FwenGOSYPE FwenGOSYPE | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 22:13 | Reagovat

cialis brand
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis once a day pill
<a href="http://retcialis.com/">cialis online pharmacy</a> ’

124 Gbvpulsig Gbvpulsig | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 15:51 | Reagovat

buying cialis without a prescription
<a href="http://veucialis.com/">purchase cialis</a>
generic cialis india
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis generic</a> ’

125 DxvAlonry DxvAlonry | E-mail | Web | 4. února 2018 v 10:54 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">get payday loan</a>
100 online payday loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance definition</a>

126 LbdZerse LbdZerse | E-mail | Web | 14. února 2018 v 4:16 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">creating business plan</a>
buy papers
https://writebusinessplan.us.com/ - written business plan

127 LtvZerse LtvZerse | E-mail | Web | 20. února 2018 v 14:03 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
loan consolidation <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>quick loans</a>

128 Gbmgunse Gbmgunse | E-mail | Web | 23. února 2018 v 14:33 | Reagovat

cialis srbija - http://buycialisomskc.com/
order cialis without prescription <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis</a> ’

129 LqhGOSYPE LqhGOSYPE | E-mail | Web | 27. února 2018 v 11:04 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis and women
<a href="http://retcialis.com/">online cialis</a> OK’

130 fwa16s fwa16s | E-mail | Web | 6. března 2018 v 4:17 | Reagovat

By way of the power of instruction pass programs, we can come forward you outstanding discounts off of customary high http://overcounterviagra.net/ viagra over the counter walmart  prices. Our peach on detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable prescription <a href=http://overcounterviagra.net/ >viagra over the counter walgreens</a> and medication. Wholly their negotiation efforts with large pharmaceutical companies our providers have brought discounts of an average of practically 50% nutty to you an eye to free.

131 jcl91i jcl91i | E-mail | Web | 19. března 2018 v 16:29 | Reagovat

In the course the power of instruction discount programs, we can step you relevant discounts away of typical important http://www.cialiswithoutdoctors.org/ cialis prescription online  prices. Our shop detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable medication <a href=http://www.cialiswithoutdoctors.org/ >cialis without a doctor's prescription</a> and medication. Middle of their parley efforts with eminently pharmaceutical companies our providers have brought discounts of an normally of nearly 50% nutty to you an eye to free.

132 Brdsnubs Brdsnubs | E-mail | Web | 30. března 2018 v 10:32 | Reagovat

Take Charge Take Charge Many cancers are difficult to detect in the earliest stages, but some may cause noticeable differences. female viagra <a href="https://nadinekube.com/">generic viagra</a> buy viagra canada <a href=https://nadinekube.com/>buy viagra</a>  It's probably a good starting point for treating Cushing's. OK’

133 bgcSnags bgcSnags | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 8:59 | Reagovat

buy cheap viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">purchase viagra online</a> viagra spam <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>sample viagra</a> OK’

134 nsafSpemia nsafSpemia | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 1:31 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
america payday loan <a href="https://ttsitworldwide.com/">payday loan in nevada</a>

135 mmkSpemia mmkSpemia | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 13:12 | Reagovat

payday day loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans</a> bad credit faxless payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">fast payday loans ohio</a>

136 ehrSpemia ehrSpemia | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 3:37 | Reagovat

small personal loans bad credit <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan online</a> absolutely no fax payday loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan online</a>

137 bsnequilk bsnequilk | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 22:09 | Reagovat

cfpb payday loans https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
quick cash loans colorado springs <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>quick faxless payday loan</a>

138 bhrUnate bhrUnate | E-mail | Web | 3. května 2018 v 11:30 | Reagovat

viagra coupon <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> viagra brand sale <a href=http://viagraazmhj.com/#>buy viagra</a>

139 bakkaSuela bakkaSuela | E-mail | Web | 13. května 2018 v 17:41 | Reagovat

what works better than viagra
<a href=http://viagrabs.com>get viagra</a>
speed y viagra
<a href="http://viagrabs.com">this website</a>
does the va give viagra

140 bakkaSuela bakkaSuela | E-mail | Web | 14. května 2018 v 20:36 | Reagovat

does a quarter of viagra work
<a href=http://viagrabs.com>viagra sale</a>
how easy is it to get prescribed viagra
<a href="http://viagrabs.com">order viagra</a>
can you buy viagra in spain without prescription

141 GeraldCuh GeraldCuh | E-mail | Web | 21. května 2018 v 3:18 | Reagovat

u http://viagraivo.com viagra generic name
swiss apotheke viagra erfahrung
<a href=http://viagraivo.com>does generic viagra work</a> viagra vergoed door verzekering

142 becAdded becAdded | E-mail | Web | 23. května 2018 v 0:25 | Reagovat

viagra no prescription <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">buy generic viagra</a> alternative to viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">order viagra</a>

143 MelissaBoony MelissaBoony | E-mail | Web | 25. května 2018 v 23:07 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

144 bsfAdded bsfAdded | E-mail | Web | 27. května 2018 v 4:00 | Reagovat

buy viagra uk <a href="http://qenericviaqra.com/#">generic viagra online</a> side effects of viagra <a href="http://qenericviaqra.com/#">buy generic viagra</a>

145 bxvbloff bxvbloff | E-mail | Web | 4. června 2018 v 23:33 | Reagovat

buy cheap cialis <a href="http://cialisoakdm.com/#">generic cialis online</a> cialis online <a href=http://cialisoakdm.com/#>cialis without prescription</a>

146 vadAdded vadAdded | E-mail | Web | 5. června 2018 v 15:00 | Reagovat

buy tadalafil 20mg price <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis soft</a> cialis pill <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis soft tabs</a>

147 vxdbloff vxdbloff | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:59 | Reagovat

viagra generic online <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra tablets for sale</a> buying viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra wholesale</a>

148 bzybloff bzybloff | E-mail | Web | 7. června 2018 v 0:25 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra 100mg</a> generic viagra online <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra pills</a>

149 bynAdded bynAdded | E-mail | Web | 7. června 2018 v 9:14 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> cheap viagra 100mg <a href="http://viagraveikd.com/#">purchase viagra</a>

150 bakkaSuela bakkaSuela | E-mail | Web | 8. června 2018 v 13:42 | Reagovat

is viagra on the pbs
<a href=http://viagrabs.com>my review here</a>
when is it not safe to take viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
kosten viagra apotheek

151 hfubloff hfubloff | E-mail | Web | 8. června 2018 v 18:29 | Reagovat

buy viagra <a href="http://sexviagen.com/#">canadian pharmacy viagra</a> viagra spam <a href=http://sexviagen.com/#>generic viagra 100mg</a>

152 nfsbloff nfsbloff | E-mail | Web | 9. června 2018 v 5:06 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="https://holidayrentallorgues.com/">buy viagra cheap</a> try viagra for free <a href=https://holidayrentallorgues.com/>natural viagra substitutes</a>

153 pazneiny pazneiny | E-mail | Web | 9. června 2018 v 5:57 | Reagovat

generic viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra samples</a> generic viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy cheap viagra</a>

154 xntAdded xntAdded | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:33 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="https://movietrailershd.org ">buy generic viagra</a> free viagra without prescription <a href="https://movietrailershd.org">viagra pills</a>

155 nrebloff nrebloff | E-mail | Web | 10. června 2018 v 17:38 | Reagovat

viagra generic <a href="http://susamsokagim.com">online order viagra</a> what happens if a girl takes viagra <a href=http://susamsokagim.com>viagra samples</a>

156 vncneiny vncneiny | E-mail | Web | 12. června 2018 v 16:49 | Reagovat

viagra for men <a href="http://viagracefo.com/#">viagra without prescription</a> viagra dosage <a href=http://viagracefo.com/#>viagra generic</a>

157 aaqbloff aaqbloff | E-mail | Web | 15. června 2018 v 22:04 | Reagovat

cheap cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> tadalafil dosage <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis buy</a>

158 nmnAdded nmnAdded | E-mail | Web | Pondělí v 2:35 | Reagovat

tadalafil 20 mg <a href="http://cialisserfher.com/ ">buy cialis online</a> cheapest cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis generic</a>

159 nnrbloff nnrbloff | E-mail | Web | Pondělí v 3:49 | Reagovat

buy tadalafil online <a href="http://fundeconp.org/">online cialis</a> cialis soft tabs <a href=http://fundeconp.org/>online cialis</a>

160 dfgAdded dfgAdded | E-mail | Web | Pondělí v 7:43 | Reagovat

viagra alternative <a href="http://viagranerrds.com/ ">viagra online</a> generic viagra india <a href="http://viagranerrds.com">viagra generic</a>

161 bakkaSuela bakkaSuela | E-mail | Web | Úterý v 0:28 | Reagovat

cuando empieza a hacer efecto el viagra
<a href=http://viagrabs.com>cheapest viagra</a>
bodybuilding viagra dosage
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
what happens if i take expired viagra

162 Jasondef Jasondef | E-mail | Včera v 7:58 | Reagovat

bring into the world some problems with the currency switcher plugin. Nearby default, USD is in use. I’ve added some products with a evaluation of ‘100’, the <a href=https://coursdubitcoin.tumblr.com/>quel est le cours du bitcoin</a> department store chapter showed ‘$100’. Then I changed the currency to EUR. The lone meaning: The offshoot spot now shows the fitted USD expenditure ($106,83) but it should steer the EUR expenditure (€100).

163 ArthurSuede ArthurSuede | E-mail | Včera v 9:53 | Reagovat

No, if your BS doesn't dignity, chances are it is because every serving on the BS that is changing from year to year is all things considered not suitably reflected on the CF statement. Here are the general steps to checking and troubleshooting your non-balancing earth
1) Rebus in all your subtotals and totals on the BS are <a href=http://inx.lv/6Ky>cours ethereum</a> adding correctly.
2) Like to equal's guerdon thru the BS one line at a in humane just the same from time to time and check out that if the meet in compensation that element changes in any year, that that change is reflected on the CF statement. If not, cater to unflinching you move it controlled by the aegis the CFS, weigh genially with to working choice items. You requisite carry on to mark accounting rules and classify in the tell off section
3) If all the contour items on the BS are being reflected on the CFS, then into that you should prefer to the signs unimpeachable; for exemplar, that CapEx (boodle rim) is duly increasing PPE. Various errors are outstanding to false sign.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama