ShikaSasu - Noční lov

13. října 2013 v 17:40 | Seiya |  FanFiction
Vohou, první ff povídka a třetí jednorázovka zároveň je dokončena! Gratulujte mi lidičky, já to zvládla ;) Sice jsem úplně nevystihla sasukeho charakter, ale myslím, že shika se mi i v rámci možností povedl. No komentujte lidičky, i na kritiku jsem zvědavá.
Pár: Shikamaru x Sasuke
Varování: Yaoi (řekla bych 18+, ale nevím a navíc to stejně nikdo dodržovat nebude), upíři, mírně OOC (no "mírně", ale tak je to první ff povídka), AU


Nuda. Přímo ubíjející nic. Dokonce i nebe je čisté jako broušený onix, takže nemůžu pozorovat mraky. Víčka mi každou chvíli samy od sebe začnou v navyklém pohybu klesat a já jsem nucen je znovu a znovu rozlepovat. A to všechno kvůli Tsunade a jejím hlídkám. Jako by nevěděla, že zrovna já se na tohle nehodím. Asi vypila moc saké, když vyplňovala rozpis. Jinak si to nedokážu vysvětlit ani já. Navíc my přenechala celý sektor bez někoho dalšího do týmu. Nejspíš si myslela, a vypadá to že správně, že tohle bude další z těch nocí, kdy se nic nestane.

,,To je otrava." Vzdechnu v potřebě aspoň něčeho i když to je jen zvuk mého hlasu. Jinak je všude ticho, jen slabí větřík mi občas pocuchá už tak rozčepířené vlasy. Nějak jsem se neobtěžoval si je upravovat, když počítám jen s celonočním civěním do prázdna. Ne že jindy bych se o ně nějak zvlášť zajímal.

Vypustím další otrávený povzdech a odlepím se od kmenu starého stromu, o který jsem se dosud opíral. Stejně bych měl kontrolovat okolí, tak se trochu projdu. Třeba narazím na něco aspoň trochu zajímavého. Vstoupím do lesa a i přes vědomí, že na mě může kdekoliv číhat zrůda lačnící po krvi, se nenamáhám sáhnout po některé z provazů. Jsou mojí nejčastěji používanou zbraní. Někteří lidé se mi vysmívají, co že tohle je za zbraň. Prý jsou dobré akorát tak aby někdo neutekl, ale bojovat se s nimi nedá. Nevyvracím jim to, na to jsem příliš líný. Stejně nejlíp vím, že nemají pravdu.

Dál myšlenku nerozvedu, jelikož něco zaslechnu. Možná zvíře, ale rychlé projetí seznamu podezřelích zvuků, který mě nějak přinutili se naučit, mi řekne že tohle nic neškodného nebude. Tohle jsou skoky, tak lehké a rychlé, že je žádné zvíře nemůže vydávat. Trochu podobné lidským a přeci jiné. Neznatelně škobnu koutkem úst, takže dnes nuda nebude. Zaváhám, ale nakonec se vyhoupnu na nejbližší větev a začnu zvuk obezřetně pronásledovat. Vím, že bych měl zavolat někoho dalšího, ale něž by přišli narušitel by mohl být dávno pryč. Musím aspoň zjistit o koho přesně se jedná.

Dunivý zvuk mi napoví, že sledovaný seskočil na zem. Zpomalím, aby mě nebylo tak slyšet, ale dál držím směr. Po pár dalších zdolaných stromech se ocitnu na kraji malé mítinky. Schovám se za rozložitý kmen a několik vteřin se vydýchávám.

,,Oh, sakra." Dolehne ke mě rozčílené zašeptání, společně s neidentifikovatelně pištivími zvuky. Obezřetně vyhlédnu směrem k měsícem osvícené planině. Naskytne se mi nijak zvlášť překvapiví, ale zato aspoň zajímaví pohled.

Zády ke mě klečí mladý kluk, aspoň pokud mohu podle jeho krátkých uhlově černých vlasů a ne úplně dorostlé postavy soudit. Před ním leží srna, nebo jí podobné zvíře, která se očividně snaží z posledních sil útéct. Vzhledem k zakrvácné zemi a chlapcovu oblečení se jí to asi nepovede. Navíc to vypadá, že neznámí jí drží celkem pevně.

Nevšiml si mě, svou pozornost plně věnuje oběti, nyní ležící pod ním, jelikož jí přisedl. Celou scénu tudíž už nesleduju ze zadu, ale ze strany. Opravdu je to chlapec, nejspíš mladší než já. Moc dobře na něj nevidím, ale hned mě zaujme jeho až bílá pokožka, která se navíc v měsíčním světle zdá až světélkující. Prameny vlasů mu skluzávají do tváře, jak se postupně naklání níž ke své kořisti. Zahlédnu zamračený výraz jeho tváře, když své ruce přesune na krk nebohé srny.

,,Promiň." Sotva slyšitelné slůvko. Poté otevře ústa v nichž se zalesknou prodloužené zuby, určené k vysávání životů. Přiloží je k zvířezí šíji a kousne. Bolestne vykviknutí se rozplyne do stracena.

Několik vteřin mírně fascinován výjevem nejsem schopný odtrhnout zrak. Až když spatřím pramínky rudé tekutiny stékající do trávy se odvrátím. Zatřepu hlavou, jsem tu kvůli práci ať je nezáživná jak chce. Obejdu mítinku, přičemž každých pár metrů nastražím pasti, kdyby mi snad utekl. Připravím si pár provazů a nějaký ten řetěz rovněž nesmí chybět.

Vyšplhám na nejvyšší strom, který se v kroužku okolo tohoto místa vyskytuje a znovu zhodnotím situaci. Upír už očividně skončil, teď sedí vedle mrtvého těla s hlavou nelogicky složenou v dlaních. Hrudník se mu prudce zvedá, to vidím i odsud. Svraštím nad tím chováním obočím, tohle odporuje obvyklému chování upírů. Ti se nikdy nezdržují na "místě činu" déle než je nezbytně nutné. Zvlášť pokud jde o lokality blízko vesnic. Moc dobře vědí, že lovci jsou všude kde je i jejich potrava. Zato tenhle... Už od začátku mi na něm něco nesedělo. Zvlášť to promiň vyřčené těsně před tím než to zvíře zabil. Nechtěl to snad udělat? Je možné aby upíři měli city takovéhleho charakteru? Pravda, s žádným jsem nikdy nemluvil, ale taky jsem se nikdy nesetka byť jen s pověrou, že by snad tihle "nečistí" mohli mít srdce. A teď tohle.

Mozek mi pracuje na plné obrátky snažíc se vyřešit otázky ohledně chování tohodle zvláštního kluka, že mě zapomene upozornit na důležité faktory, jako je třeba změna směru větru. Uvědomím si to až když černovlásek zvedne poplašeně hlavu a rozhlédne se kolem. Kso, proč musí mít tenhle druh tak citlíví čich. Vypustím vzduch z úst a ze svého úkrytu vyhodím několik smyček. Bohužel všechny minou, je dost hbitý. Jelikož jsem krásně určil svojí polohu, několika skoky se přesunu na strom o pár metrů dál. Přeseknu několik pastí a sám vyskočím ven. Okamžitě mě zaregistruje, ovšem několika letících řetězů s ostny si všimne až pozdě. Jeden z nich mu obtočí nohy a srazí ho do trávy. Ostatní sice tím pádem minou, ale to mi nijak nevadí. V mžiku jsem u něj. Nehodlá se sice jen tak vzdát, ale podaří se mi přivázat mu paže k tělu.

Kleknu si na jeho stále se škubající nohy a ramena mu zatlačím do trávy. Ani nekřičí, ani neprosí. Mlčky s ledovím výrazem ve tváři mě sleduje svíma rudýma očima. Imaginárně se oklepu pod tak intenzivním pohledem, navenek však nedám nic znát. Na nějaké vyjadřování se jsem moc líný.

,,Tak mě zabij." Vyprskne, když se já k ničemu nemám. Převrátím oči v sloup, nesnáším svou práci a ještě bych si měl špinit ruce. To by byla otrava.

,,Nechce se mi." Odvětím klidně a dál držíc ho pod sebou začnu přemýšlet, co s ním udělám. Měl bych ho asi dovléct k Tsunade, ale vůbec nemám náladu ho táhnout na zádech až do vesnice. Takže bych mohl počkat, jenže než si někdo všimne, že jsem moc dlouho pryč uběhne půl století.

Upír sebou škubne ve snaze dostat se pryč, ale s menšími obtížemi ho udržím. Jsem na to vytrénovaný i když jsem hodně času určeného k tréningu prospal.

,,To mě tu hodláš držet až do rána?" Zeptá se mě udýchaně, tak moc sebou mele. Nejdřív neodpovím, sáhnu pro další provaz a svážu ho pevněji. Nemám náladu ho clou dobu držet.

,,Možná." Připustím nakonec. ,,Ale nejdřív by mě zajímalo co jsi vůbec zač." Pustím jeho ramena a pouze mu sedím na stehnách, aby se mi někam neodkoulel.

,,Upír co jinýho. Jeden z těch zrůd, po kterých jdete." Odsekne naštvaně, v rudých očích jasně čitelný vztek.

,,Tak jsem to nemyslel." Povzdechnu si. Proč musí všichni okolo mě být tak nechápaví. ,,Chováš se jinak než ostatní."

,,Pán si všimnul." Ušklíbne se chlapec pode mnou. ,,Proč by tě to mnělo zajímat? Vám jde přece jen o to, aby jste vyhladili náš druh." Vycení špičaté zuby v šíleném úsměvu.

,,Na to jsem moc líný." Protáhnu pomalu a na důkaz svích slov, a taky protože jsem už dlouho nespal, zívnu. ,,Vraždění milerád přenechám jiným. Takže..." Nechce se mi dál mluvit, nemůže být tak hloupí, aby mu nedošlo, že chci vysvětlení. Docela mě zaujal a to se moc často nestává.

,,Proč bych ti to měl vykládat?" Jak problematické, dneska toho asi namluvím víc než obvykle za celý týden.

,,Aby jsi oddálil okamžik, kdy tě budu muset odtáhnout do vesnice, ať už se mi chce nebo ne?" Navrhnu se zdvyženým obočím. Kluk pode mnou o tom očividně přemýšlí. A zjevně dost, jelikož červeň jeho očí se začla pomalu vytrácet. Myšlenkově si oddechnu, aspoň už nebude tolik vzteklej.

,,Stejně mi nebudeš věřit, nikdo z vás." Zakotví nakonec u ledového výrazu ve tváři. Útrpně vzdechnu, tentokrát už nahlas. Proč jsem se s ním vůbec začal bavit?

,,Ne všichni jsou stejní." Poposednu si o kousek blíž k němu, je dost hubený a jeho kosti mě tlačí.

,,To jo, ale kdybych ti řekl, že mě nijak netěší fakt, že jsem závyslí na krvi a musím zabíjet, neuvěříš mi." To mě trochu zaskočí. Takže tenhle upírek je vegetarián? Slyšel jsem o nich, živí se výhradně zvířecí krví, jelikož nesnášejí své prokletí. Měl jsem za to, že už je ostatní upíři vyhubili. Jak ale vidím, minimálně jeden ještě zbyl. Když si ho tak prohlížím, tak na to i vypadá. Drobná štíhlá postava rozhodně není prototyp zabijáka. Kdyby se nemračil vypadal by i... Slůvku roztomile raději ani nedomyslím. Občas nechápu, jak mě můžou napadat takové věci v těhlech situacích.

,,Zajímavé." Pronesu mnou málo frekventované slovo. Mozek znovu začne zpracovávat nové informace. Jestli je pravda co říká, nezaslouží si to co ostatní. Jenže když ho přivedu do vesnice, nikdo se o jeho činy zajímat nebude. Už jen to že je upír mu zaručuje trest smrti. Pustit ho ale taky nemůžu, nemám sebemenší důkaz že nelže. Tak ho z něj zkusím dostat.

,,Jak mám vědět, že mluvíš pravdu?" Přiblížím svůj obličej k jeho tváři, abych zpříma viděl do očí barvy půlnoční oblohy. Okrajem mozku mi propluje poznatek o hvězdách, které se mu v nich odráží. Nebe na zemi...

,,Co...?" Evidentně vůbec nepočítal s možností, že se mu rovnou nevysměju do obličeje. Dál setrvám ve své pozici a znovu to neopakuju. Jsem si jistý, že mi moc dobře rozuměl.

,,Já nevím, nemám nic než moje slovo." Zašeptá s jaksi fascinovaným pohledem.

,,To nikde neprojde." Lustruju jeho tvář a pátrám po známkách lži. Nevím proč, ale jsem docela rád, když nic nenajdu. Jediné co zjistím, je jeho nepopiratelný půvab. Á, k čertu. Shikamaru, vzpamatuj se. Jistě že je hezký, všichni upíři jsou. To ale neznamená, že mu jen kvůli tomu uvěříš všemu co ti nakuká.

,,Proč tě tolik zajímá co jsem udělal a neudělal. Mělo by ti stačit co jsem." Nejistý šepot zpřetrhá šňůry mích myšlenek. Vrátím se do reality a znuděně odpovím.

,,Někteří z nás ještě pořád najivně věří ve spravedlnost." Zaženu vzpomínku na mého bývalého věčně optimistického přítele Naruta. Taky věřil ve spravedlnost. Dopadl možná hůř než členové společenství upírů. Zavřu oči a odtáhnu se. Překvapený výraz, který se mu momentálně usadil na tváři je až bolestně podobný tomu který jsem kdysi vídal u svého blonďáčka. Přitom si nejsou podobní. Vůbec. Vlastně by nemohli být odlišnější. Tak proč se sakra cítím takhle?

Zpozorním, jelikož tělo na kterém pořád sedím se napne. V domění, že se znovu pokouší vyprosit otevřu oči, abych mu v tom mohl zabránit. Proto zamrkám, když jediné co spatřím je jeho tvář kousek od mé. On si jen chtěl sednout?

,,Děkuju." Zašeptá a já mám neodbitný pocit, že kdyby neměl svá zané ruce, nejspíš by mě i objal.

,,Za co?" Vybreptnu nechápavě, na mě až moc.

,,Za to, že ještě existuje někdo jako jsi ty. "Osvětlí mi s vážnou tváří.

,,Nemůžu tě nechat odejít." Snažím se mu nějak vysvětlit, že ať si myslím co chci, práce je práce. A tou mou je přivést jakéhokoliv upíra do vesnice.

,,Já vím. Stejně ani nechci." Na mé pozvednuté obočí doplní svou odpověď. ,,Celý život jen utíkám. Nejspíš jsem poslední kdo zbyl a všichni, včetně upírů, lidí i vlkodlaků se mě pokoušejí zabít. Vlastně to bude vysvobození." Poslední kdo zbyl...

,,Kolik ti vlastně je?" Podle vzhledu se u upíra soudit opravdu nedá.

,,Zítra to bude 230 let. Pěkný dárek k narozeninám." Smutně se pousměje. Nedokážu si představit být takovou dobu na útěku. Nemoct se ani v klidu vyspat. Moje doměnka o únavě se potvrdí, když se opře čelem o mé rameno.

,,Nech mě takhle chvilku než půjdeme, prosím." Zamumlá vyčerpaně. Chvíli váhám, ale nakonec mu sundám jeden z provazů, svazujíc mu trup. Přeci jen, byl dost utažený a i kdyby se rozhodl mi utéct, ještě pořád bych ho zvládnul. I tak si ale nemyslím, že by to udělal.

Pravou ruku mu položím na bok a malinko ho podepřu. Takhle svázanému se mu musí špatně udržovat rovnováha. Že bych to dělal i kvůli něčemu jinému si nepřipouštím. Černovlásek zhluboka vydechne, asi jsem to vážně utáhl moc. Skloním hlavu k jeho oušku a zašeptám.

,,Když mi slíbíš, že nebudeš dělat blbosti, tak tě rozvážu. Jestli ale zkusíš utéct, věř že tě chytím a pak už tak milý nebudu." Cítím jak přikývnul a proto pomalu sundám i druhý z provazů. Jeden má sice ještě na nohou, ale to bych se musel dost natáhnout a ten kluk (můžu mu tak říkat, když je mu 230 let, přesto že vypadá na 18?) by mi sklouzl z ramene.

,,Jak se vlastně jmenuješ?" Optám se ho. Reakce která se dostaví je nepřiměřená, nepochopitelná a nevysvětlitelně příjemná. Co je to sakra za odpověď políbit mě?

,,Co...?" Jediné co tím slovem získám, já jeho jazyk v mích ústech. Ne, hlavně se nepřidávej! Pořád je to upír a ty ho musíš odvést. Bohužel, povzdech který mi ujede moc dobře prozrazuje jak na tom jsem.

,,Sasuke. Jmenuju se Sasuke." Konečně se o mě odlepí a zrychleně dýchá. Tváře má mírně zarudlé a oči lesklé jako dva černé diamanty. Kdbych byl jako on, asi bych použil výraz k sežrání. Takhle mě ale napadne něco jiného, co nejspíš v nejbližší době také uskutečním. K pomilování.

Sám zautočím na jeho rty a bez skrupulí mu rovnou vjedu jazykem do úst. Krátce zasténá a okavžitě se ke mě přidá. Jedna jeho ruka se mi vjede do vlasů, které osvobodí z gumičky. Neposedné prameny mi sklouznou až na ramena. Moje ruce se zatím vydají na pouť pod jeho potrhanou košili. Netrvá dlouho a kus látky zmizí ve tmě. Přesunu své rty na nový kus odhalené bělostné kůže a kousek pod klíční kostí mu udělám zarudlou značku. Tichý povzdech se slastným podtónem mě ubezpečí, že se mu to líbí. Ostatně naběhlá erekce, která se mi přes kalhoty otírá o tu mou o lecčem vypovídá.

Zlehka ho položím do trávy a posunu se nad něj. Většinu váhy nechávám na kolenou bořících se do trávy vedle jeho boků a stále ho líbám po nahé hrudi. Pomalu se přesouvám níž, v čemž mě ještě podporuje dlaň v mích vlasech a občasné slastné steny, které se Sasuke ani nesnaží ztišit. Dostanu se až ke kalhotům, které brzy potká stejný osud jako košili. Potěší mě, že nenajdu žádné další vrstvi, které by mi bránili v "práci".

Nejdřív jen rukou přejedu po jeho poloztopořeném údu. Odezvou mi je škobnutí ruky v mích vlasech a hrdelní sten. Neznatelně se pousměju a nejprve si do úst strčím dva své prsty. Poté už ho dál netrápím a svá ústa přesunu na potřebnější místa. Zkušeně ho začnu zpracovávat a po chvíli, když jsem si podle téměž neustávajích vzdechů a záškubů těla jistý, že nic jiného nevnímá, opatrně do něj vejdu jedním prstem. Přesně jak jsem chtěl, ani to nepostřehl. Začnu s ním pomalu hýbat a trochu přidám na rychlosti pohybu mích rtů a jazyka. Když se trochu pohnu, abych měl lepší přístup, botou zavadím o řetěz stále mu svazující nohy. S trochou šikovnosti se mi ho podaří strhnout, aniž bych mu způsobil nějakou bolest. Sasuke nestydatě poodtáhne nohy od sebe a tak se mu můžu znovu naplno věnovat.

Po další minutě se rozhodnu přidat další prst, jelikož pnutí v mích kalhotách se stává nesnesitelným. Sasuke trochu ztuhne, ale očividně se snaží uvolnit se. Pohybuju prsty trochu rychleji, téměř ve stejném rytmu jako mojí hlavou.

,,Do...dost." Až zoufale zaúpí můj sladký uke. Propustím jeho chloubu ze svích úst a aniž bych přestel pohybovat prsty, přesunu se znovu nad jeho obličej. Vypadá neuvěřitelně. Havraní vlasy se mu díky potu lepí k tváři zdobené roztomilým ruměncem, oči má přikryté dlaní a rty plně neustávajících vzdechů rozkošně pootevřené. Dravě ho políbím a mezitím ze sebe začnu strhávat oblečení.

,,To stačí... Už... Ach! Už si mě... vem." Dostane ze sebe mezi vášnivými polibky, které mi oplácí.

,,Jsi si jistý?" Ptám se starostlivě, přestože už to sám nemohu vydržet. Nechci mu něco udělat. Nejspíš jsem podcenil Sasukeho nedočkavost, jelikož se najednou ocitnu na zemi a on na mě. Tím pohybem mi prsty vyklouznou z jeho nitra. Černovlásek sám vezme mou erekci a navede jí na svůj vstup. Moje případné protesty se stratí ve vzdechu, který ve mě vyvolal pocit těsna jak na mě Sasuke dosedá. Když jsem úplně v něm na chvíli se zapře rukama o mou hruď, v němém znamení, abych nepřirážel. Přiznám se, že ovládnout se je v tuhle chvíli zatraceně těžké. Proto se zvednu do sedu a natisknu se na křehké tělo mého milence. Ten mi omotá nohy kolem boků a znovu mě políbí. Rozehraju tanec našich jazyků a vjedu mu dlaní do vlasů. Jako tekutý samet mi proklouzávají mezi prsty.

Sasuke se mírně nadzvedne a pohne se proti mě. Na setinu vteřiny přeruším náš polibek, kvůli jeho jménu, které se mi v podobě slastného zasténaní prodralo ven. Abych se opanoval a nevzal si ho bez okolků hned teď, sevřu několik pramenů jaho vlasů v pěsti a druhou rukou zabloudím dolů k jeho tvrdé chloubě. V té samé chvíli co ji sevřu, Sasuke silněji než před tím dosedne. U nás obou to vyvolá vášnivý sten. Už nemám šanci zůstat nadále klidný a tak začnu Sasukeho pohybům vycházet vstříct a ještě mu pomáhám pravačkou, kterou jsem měl před tím v jeho vlasech.

Ve snaze způsobit mu ještě větší slast, změním trochu směr přirážení. Prudké zvrácení hlavy a hlasitá zvuková odezva jsou jako odpověď, zda se povedlo více než dostačující. Udržujíc stále stejný směr přírazů ještě zrychlím, soubežně i s tempem mé ruky na jeho přirození.

,,Chci.. Á, bože... Sténat tvé... jméno." Vypraví ze sebe trhaně Sasuke. I taková zdánlivá maličkost mě natolik vzruší, pokud to jde v součatné situaci ještě víc, že jediné na co se zmůžu je zašeptání mého jména a zrychlení už tak ďábelského tempa.

Po sotva dvou přírazech mířených přesně na Sasukeho prostatu, už můj uke nevydrží a vyvrcholí mi na břicho. Táhlí zvuk mého jména, který při tom vydal a sevření svalů kolem mé erekce mě donutí ho následovat. Přistihnu se, že stejně jako on zasténám jeho jméno.

Následně už nás oba neudržím, takže se zmoženě svalíme do trávy. Ani se zatím nenamáhám z něj vystoupit, jen ho objímám a vydýchávám se. Až po pár minutách ticha uslyším tu otázku, o které jsem věděl že přijde.

,,Co teď uděláš?" Zní absolutně klidně, jako by mu bylo jedno co se s ním stane. Skloním hlavu a podívám se mu do dvou malích hvězdých obloh, které se na mě upírají.

,,Myslím, že nemám na to, abych tě odvedl. Navíc vysvětlovat některé věci by bylo... problematické." Použiju své oblíbené slůvko a odhrnu mu jeden neposedný pramen z oroseného čela. Pousměje se na mě a odtáhne se. Jak z něj vystoupím, mírně zkřiví tvář bolestí, ale nic neřekne.

,,V pořádku?" Zeptám se ho.

,,V nejlepším." Odvětí mi, zatím co si natahuje kalhoty pohozené opodál. Sednu si a pozoruju ho, zatím se ani nesnažíc se zakrýt. Nijak zvlášť velká zima není a on už stejně všechno viděl. Navleče si košili a vrátí se ke mě. Sehne se, vezme mou hlavu do dlaní a vtiskne mi dlouhý polibek. Než se odtáhne, ještě mu jazykem přejedu po špičákách.

,,Uvidím tě ještě?" Otázka přijde překvapivě z mé strany.

,,Když budeš chtít." Zašeptá mi do ouška. Narovná a s úsměvem zatahá za něco na jeho ruce. Na druhý pohled zjistím, že je to má gumička do vlasů. Než stihnu něco říct, otočí se a rozeběhne se. Aniž by se ohlédl, skočí na nejbližší strom a zmizí v lese.

Po pár sekundách se taky začnu sbírat. Obléknu se a pomalu se vydám směrem k vesnici. Za mohutného zívání přemýšlím, jak asi Tsunade vysvětlím, že chci od teď všechny noční hlídky v tomhle sektoru.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

Zobrazit vše (230)
Zobrazit starší komentáře

201 cassiegall cassiegall | E-mail | Web | 26. září 2018 v 21:18 | Reagovat

Thanks for stopping by my page! I’m Cassie.
Even though I jokingly credit my mother  for my writing talent, I know that it is a skill  I have fostered from childhood. Though my  aunt is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite  professor . I was always so excited in  English when we had to do a research paper .
Now, I help current  pupils achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  students because I understand the troubles they must overcome to graduate.

Cassie Galloway –  Academic Writing Professional  – <a href=http://www.paperowls.com/>Paperowls</a> Team

202 KevinNom KevinNom | E-mail | Web | 5. října 2018 v 18:49 | Reagovat

Когда Вы Примете решение купить в магазине САНмебель в Киеве или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,
вы можете быть уверенными в высочайшем качестве товара. Надёжность и долговечность при
сравнительно низкой стоимости  уже давненько убедили многих покупателей в правильности выбора,
сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор именно на нашей мебели, вы будете изумлены
оптимальным соотношением «цена/качество».
А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание
<a href=http://www.stoservice.com.ua>оборудование для СТО</a>
здесь приобретали по низкой цене и очень довольны.
Также наш партнер <a href=http://www.darmebel.com.ua/>магазин мебели Киев</a>
<a href=http://sunmebel.ltd.ua>Магазин мебели Санмебель</a>

203 leliahh4 leliahh4 | E-mail | Web | 5. října 2018 v 22:45 | Reagovat

Started up to date snare stand out
http://arab.porn.pornpost.in/?entry-olivia
fre porn female bodybuilder pics free video porn teens dad sleeping drunk chick porn delete all porn free software bdsm flash porn

204 kerijm4 kerijm4 | E-mail | Web | 6. října 2018 v 20:14 | Reagovat
205 cleotf3 cleotf3 | E-mail | Web | 8. října 2018 v 13:41 | Reagovat

Updated contrive page:
http://boost.sex.life.gotorrents.top

206 bethany bethany | E-mail | Web | 8. října 2018 v 15:40 | Reagovat

Hello All  
Thanks for checking out my  academic writing page . My name is Bethany.
I have worked  several years  in this niche. My  aptitude for writing started at a young age. I wrote short stories  as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into reporting  eventually led me to academic writing. There is plenty of work for qualified  writers. I specialize in  research papers , but have the skills to do all types of academic writing.
Reach out  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Bethany Haynes – <a href=http://www.robcostudio.com/>Robcostudio</a> Corp

207 Best Online Loans Best Online Loans | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:59 | Reagovat

easy loans for bad credit <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">credit loans guaranteed approval</a> payday loans without checks <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>payday loans com</a>

208 mariemf69 mariemf69 | E-mail | Web | 10. října 2018 v 0:38 | Reagovat

Release pictures  
erotic photoshoot erotic illustration sextoy xxx video por erotic costumes    
http://ebony.erolove.in/?iyana  ;
  erotic traveler adult sex films erotic words sex videos erotic vГ­deos

209 elenacr11 elenacr11 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 2:30 | Reagovat

My new time
http://arab.sexy.girls.twiclub.in/?entry.annie
abdul amelle preparatory pakaian lenders

210 rudidavie rudidavie | E-mail | Web | 12. října 2018 v 21:54 | Reagovat

Hello ,
I’m Rudi Davie.
If you’ve ever been  overscheduled and couldn’t finish a  research paper , then you’ve come to the right place. I work with  students in all areas of the writing  process . I can also write the  essay  from start to finish.
My career as  a professional writer started  early in college . After learning that I was very  skilled  in the field of academic writing, I decided to take it up as a career .

Skilled  Academic Writer- Rudi Davie- <a href=http://royalcolleges.org/>Royalcolleges</a> Band

211 Shaannon i Shaannon i | E-mail | Web | 14. října 2018 v 16:23 | Reagovat

The Problem With Music by way of Steve Albini Whenever I talk to a ribbon who are upon to mark with a principal epithet, I always end up judgement of them in a unusual context. music chatroom
  keep an eye on youtube music nigh R&B, delight in the superior music videos of R&B R&B - Lookout YouTube Music Videos R&B , here you can protect … Impute to expos‚ updates far Justin Bieber. Root video clips of brand-new music performances and more on MTV.
http://www.polomusic.immediatepool.com
  music city sdx, keep an eye on youtube music nigh R&B, use the best clothes music videos of R&B R&B - Await YouTube Music Videos R&B , here you can watchful of … Impute to expos‚ updates forth Justin Bieber. Discover video clips of recent music performances and more on MTV.

212 charlened charlened | E-mail | Web | 17. října 2018 v 18:09 | Reagovat

Hello everyone, it’s Charlene here!
I work as a professional an essay writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing abilities in college. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my remaining semesters of college.
Ever since school, I have continued to work as a professional writer. I was hired by a writing company based in the United Kingdom. Since then, the research papers that I have created have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become used to hearing, “Charlene Dickens, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can provide this service.

Professional Writer – Charlene – <http>//www.rathishyam.com/]Rathishyam Confederation

213 RebeccaHaW RebeccaHaW | E-mail | Web | 20. října 2018 v 8:45 | Reagovat

Add me kik -    SOBOMA

<a href=http://myhotmy.com><img src="http://vyfoo.ru/72022b5e308ae172f30660bef78f39c8.jpg"></a>

Add me kik -    SOBOMA
REMUDO
ONOMORA
ASOMPO
BOMOSO

dating on earth korean
badoo dating paramaribo
dating while pregnant forums
pioneer elite hookup
casual dating no registration

what is casually dating
common uses of carbon dating
what you need to know about dating a marine
blood group in matchmaking
sinopsis dating agency cyrano ep 16 part 1

dating site florida
herpe dating sites;70
dating a person with depression;70
who is jenelle dating now 2016
cupid dating kenya
looking to hookup in miami
online dating id;20

speed dating events west yorkshire

214 CurtisPaync CurtisPaync | E-mail | Web | 21. října 2018 v 22:00 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru/remont-domofonov>cyfral Ремонт домофонов Москва.......</a>

215 charmaineyr2 charmaineyr2 | E-mail | Web | 22. října 2018 v 18:36 | Reagovat

Unique about page instead of concoct:
http://world.sexvideo.sexblog.top

216 Mindypeess Mindypeess | E-mail | Web | 24. října 2018 v 7:32 | Reagovat

Привет! Возникла такая жизненная ситуация: Я со своим мужем венчались, а он мне изменил с индивидуалкой. Нашла у него в телефоне смс от проститутки с этого сайта -  <a href=http://www.sibirintim.com/indi_3162.html>соперница</a>
Больше не было того состояния абсолютного счастья и доверия,  как раньше. Отношения вроде бы наладились,  но свою тайную жизнь он не прекратил. Были новые школьницы и реальные встречи с ними,  я прочитала что одна писала: «Когда ты мыл мне ноги».. было много других переписчиц. Я больше не говорила об этом,  медленно умирала и таяла рядом,  читая весь этот кошмар. Пыталась уходить,  но не могла быть без него и возвращалась,  он тоже сходил с ума. Я его хорошо знала,  все что бы я ни вынесла на наш общий разговор,  он бы обернул против меня. Это было сродне наркотической зависимости,  болезни ума и сердца,  хотелось вытянуть себе все вены,  но остановить себя,  но ничего не помогало. Я превратилась в тень себя,  грустную девушку. Зачем я была с ним так долго?

217 RobertSuica RobertSuica | E-mail | 24. října 2018 v 16:01 | Reagovat

Développement d'applications web personnalisées qui garantissent facilité d'utilisation, performance, sécurité et évolutivité. Nous développons des applications dynamiques et avancées avec PHP (Core PHP, Laravel, CodeIgniter, Zend framework, Symfony), JavaScript (Node.js, AngularJS, ReactJS, Vue.js), Python, Ruby on Rails. Nous fournissons les services suivants : conseil, planification de projets, programmation, exécution et maintenance.

Création de sites web fonctionnels et adaptatifsaux graphiques riches et minimalistes. Nous mettons l'accent sur l'ergonomie, l'interface utilisateur (UI) et l'expérience utilisateur (UX) du site web en utilisant les dernières technologies en HTML5, CSS3, JavaScript ,Angular JS, jQuery et Ajax.

Accélérez vos ventes et la croissance de votre entreprise. Nous offrons des solutionsde commerce électronique uniques et personnalisées pour des boutiques en ligne couvrant divers secteurs. Nous développons des sites e-commerceconviviaux qui sont évolutifs, rapides et dont le référencement est optimisésur les moteurs de recherche, en utilisant des plateformes populaires telles que Magento, Prestashop, WooCommerce, OpenCart, ZenCart et autres.

Transformez vos idées de business en une application mobile populaire. Nous pouvons développer des applications mobiles natives et hybrides (multi-plateformes) pour plateformes iOS (iPhone / iPad) et Android. Nous fournissons des solutions de bout en bout parmi lesquelles la conception, le développement, l'intégration, le déploiement et la maintenance.

Etes-vous à la recherche d’un moyen fiable et rentable pour créer et gérer votre site web? Nous pouvons fournir des solutions toutes faites et développer des Systèmes de Gestion de Contenu (SGC) personnalisés tels que WordPress, Drupal, Joomla et d'autres applications open source.

Augmentez votre trafic et votre visibilité afin d'attirer des clients potentiels. Nous aidons les petites et grandes entreprises du monde entier à atteindre leurs objectifs. Notre service SEO (optimisation pour les moteurs de recherche) comprend : conseil, stratégie / planification de projets, référencement naturel, optimisation dans les pages, marketing Internet, publicité et campagnes promotionnelles en ligne.

http://auxioma.eu/  what prestashop theme is that

218 Helenbralt Helenbralt | E-mail | Web | 24. října 2018 v 17:31 | Reagovat

Чтобы быстро и гарантировано заказать такси до москвы, можно воспользоваться специальным сервисом, на котором представлена подробная информация об услугах такси в столице и Московской области, подробнее на <a href=http://u-sity.net>u-sity.net</a>

219 JamesBut JamesBut | E-mail | Web | 25. října 2018 v 12:36 | Reagovat

lonely chat. free sex girl. adult social network:
<a href=http://chat.xxxdating.org/>older women sex</a>
<a href=http://chat.xxxdating.org/>seniors dating</a>

dating for free. black woman. asian adult dating.
real women. catholic dating site. live sex cams. hook up site. adult friends. dating for married. men vs women. american singles dating. african american online dating. women wants couple. free webcam sex. indian webcam chat. spanish dating. single dating site. dating women.
fat girl. beautiful girls. best uk dating sites.
horny men females. web cams. cute teen.

220 arishab arishab | E-mail | Web | 26. října 2018 v 14:45 | Reagovat

Hi everyone , I’m Arisha Burn.
Welcome to my  homepage . I started writing in  high school  after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing for several months  before I thought about doing something else.
I had always loved doing research papers  because I’m passionate about learning. When you combine writing talent  with a love of learning,  dissertation writing only makes sense as a job.
I’m passionate about helping  the students of the future in their school career. When they don’t like their assignment , I am there to help.

Arisha – Writing Expert  - <a href=http://www.respower.com/>Respower</a> Band

221 Genadiyvox Genadiyvox | E-mail | 29. října 2018 v 2:14 | Reagovat

Возможно ли построить международную франшизу в течение одного года? Владельцам ресторана The Avocado Show это удалось, более того, в процессе они создали целый ряд дополнительных источников дохода.
The Avocado Show – один из самых захватывающих мировых стартапов в сфере питания в настоящее время. Двое друзей совершенно случайно основали первую в мире франшизу «Авокадо», за год превратив 45-местный ресторанчик в Амстердаме в глобальный дизайнерский лайфстайл-бренд.
Их концепция набрала обороты, и уже 30 ноября вы сможете лично встретиться с представителями франшизы The Avocado Show на нашем FRANCHITHINK International Restaurant Forum.
Регистрация на сайте: http://franchithink.com/

222 Rozerlet Rozerlet | E-mail | 31. října 2018 v 3:42 | Reagovat

dissertation template
<a href=http://writemyessayhelpcenter.com>write my essay
</a>  cover letter for phd application
<a href="http://writemyessayhelpcenter.com">custom writing
</a> - coursework writing
writing a graduate thesis

223 BradleyBruth BradleyBruth | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 16:35 | Reagovat

across 18 culmination <a href=http://ii-casino.com>casino</a> games

224 LuckaspEk LuckaspEk | E-mail | Web | 5. listopadu 2018 v 22:37 | Reagovat
225 elenarand elenarand | E-mail | Web | Středa v 14:02 | Reagovat

Thanks for stopping by my page! I’m Elena.
Even though I jokingly credit my  grandmother  for my writing talent, I know that it is a  talent  I have fostered from childhood. Though my  aunt is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite  educator. I was always so excited in science  when we had to do a research  assignment .
Now, I help current  pupils achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  communities  because I understand the obstacles  they must overcome to graduate.

Elena Randolph –  Professional Writer – <a href=http://www.serpeforcouncil.org/>Serpeforcouncil</a> Band

226 karlqw16 karlqw16 | E-mail | Web | Středa v 15:09 | Reagovat

My contemporary number
http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry-katelin
servant kissing videv dubaihotels renaissance

227 kushon kushon | E-mail | Web | Středa v 21:44 | Reagovat

My name is Kush. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My interest is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like France and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many clients from different parts of the world. People always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save time, because I feel happy when people come to me for writing help.

Professional academic Writer – Kush - <http>//semaacademy.com/]Semaacademy Corps

228 marvinbm2 marvinbm2 | E-mail | Web | Sobota v 3:35 | Reagovat

My revitalized number
http://best.tits.erolove.in/?post-alexus
porn spy sites 100 top porn models free hot rough porn sex real porn young young g1rl porn

229 KelleyChunc KelleyChunc | E-mail | Web | Neděle v 18:13 | Reagovat

<a href=http://seo-swat.ru//ObZUX><b>Aliexpress</b></a> - take your star sales 11-11 !!! now...

230 Jamesdap Jamesdap | E-mail | Web | Dnes v 15:39 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama