Zakázaná láska 1.část

20. října 2013 v 21:26 | Seiya |  FanFiction
Fů, poslední dobou nestíhám psát, hlavně z důvod věčně znepřístupněného ntb. No nevadí, první kapitolka nové ff je tu :) U mě netradičně psáno v minulém čase, ale nevím jestli mi to vydrží.
Tentokrát jsem zkusila něco jiného :D Kdo nemusí příbuzenské vztahy ať nečete.
Pár: Nejprve SasuNaru poté už MinaNaru.
Přístupnost: Tento díl bez omezení, postpně ale přibude yaoi.
Varování: incest, shounen ai a yaoi


Veselé zacinkání oznamující novou zprávu blonďáček zaznamenal jen díky sluchátkům v uších. Jinak by se totiž v ruchu ulice určitě ztratilo. S úsměvem na rtech vylovil telefon z hlubin kapsy své oranžové mikiny a klikl na otevřít. K jeho potěšení byla od Sasukeho. Obsahem sice trochu chladnějším, postrádajíc jakékoliv milé slůvko jak by se nejspíš od přítele čekalo, ale jemu to nevadilo. Věděl že černovlásek na tyhle věci není a naučil se nevyžadovat po něm nějaké přílišné projevy lásky. Ne že by mu nebylo líto, že jeho přítel mu nikdy nepřinese snídani do postele, ale změnit to nemohl. Zavrtěl nad sebou hlavou, žádný vztah není bez chyby a i když to mezi nimi občas trochu skřípalo, dalo by se říct že byl šťastný. V rámci možností určitě.

Znovu si přečetl smsku, jejíž obsah ve své roztržitosti už zapomenul. Prostá žádost o okamžitou schůzku u nich v bytě, s tím že by si měli promluvit, byla doplněna mladíkovým jménem. Naruta ani nenapadlo na tom hledat předzvěst něčeho špatného. Naopak měl za to, že by si dnes mohli konečně vyříkat hádky, které byli posledních pár dní o něco častější než jindy. Přidal do kroku, aby byl doma co nejdřív a nenechával Sasukeho čekat.

,,Jsem doma!" Hlasitě se ohlásil a jako obvykle mu odpovědí bylo jen tiché zamručení z vedlejší místnosti. Mírně se oklepal kvůli náhlé změně teploty, jelikož venku bylo sotva deset stupňů. Odkopl boty někam do kouta, přece se nebude namáhat s jejich rovnáním a namířil si to rovnou do obýváku. Černovlásek k němu seděl zády a něco kutil na notebooku, čehož Naruto samo sebou využil. Připlížil se k němu zezadu, jemně mu zvrátil hlavu a nedbajíc na mírně nazlobený pohled jímž byl počastován, políbil svého přítele na nos.

,,Ahoj Sasu," pozdravil ještě jednou a stáhnul své dlaně z jeho tváře. Uchiha neodpověděl, namísto toho zakroutil očividně ztuhlým krkem a teprve potom se obrátil na Naruta. Přitáhl si ho za mikinu a vtiskl mu motýlí polibek na rty. Blonďáček ho sice chtěl prohloubit, ale nebylo mu to dovoleno.

,,Ahoj," pozdravil konečně i druhý z mladíků. Pravačkou zaklapl dosud běžící počítač, stále nespouštíc oči ze svého lišáčka, jak ho nazýval, když ho chtěl pozlobit. Nyní se ale tvářil vážně, možná více než obvykle. Naruto se trochu nervozně zasmál a jelikož neměl ve zvyku chodit kolem horké kaše, hned spustil.

,,Co se stalo tak životně důležitého, že jsi mě naháněl kde jsem?" Přiblížil se ještě na krok k němu a odhrnul mu neposedný pramen vlasů z čela. ,,Nebo se ti jen stýskalo?" nadhodil se zářivým úsměvem.

,,Spíš bych řekl, že by jsme si měli promluvit. O nás a našem vztahu," zchladil jeho nadšení vyšší z nich. Naruto si pomyslel něco o tom, že i kdyby soupeřil s kamenem, cenu za nepřístupnější výraz by vyhrál stejně Sasuke. Ale tohle téma čekal, jen si nemyslel, že se černovlásek bude tvářit jak na pohřbu.

,,Poslyš, já vím že nám to posledních pár dní moc neklapalo, ale to přejde. Vždycky se to přeci vyřešilo. A jestli se ještě zlobíš kvůli té práci, tak se omlouvám. Vážně jsem to nechtěl udělat," začne se omlouvat. Má proč, i když mu to říkal hodně krát. Jenže on vážně nechtěl vylít kafe na klávesnici a zkratovat tím celý počítač.

,,O to ani nejde. Jenže..." prohrábnul si rukou vlasy, jako by nenacházel správná slova. ,,Prostě si nemyslím, že se to jen tak spraví. Hádáme se čím dál tím víc. Poslední dobou to už není takové. Musel sis toho všimnout," Naruto překvapeně pootevře pusu, neznamená to snad to co myslí, že ne?

,,Tak máme asi nějakou krizi, nebo jak se tomu říká. Slyšel jsem o tom. Prostě..." horlivá obhajoba je přerušena ukazovákem na blonďáčkových rtech.

,,Ne Naruto. Omlouvám se, ale já už takhle žít nechci. I láska někdy rezaví a já si myslím, že je lepší tenhle vztah ukončit. Neklape nám to, přiznej si to," ta slova a ledoví klid s kterým to oznamuje vženou modroočkovi do očí zrádnou vlhkost.

,,Takže... Ty už mě ne-nemiluješ?"hlas se mu zadrhne, zatím co zadržuje slzy. Nebude brečet, když se Sasuke tváří takhle.

,,Už ne tolik jako před tím," povzdechnul si a setřel zrádnou slzu, která druhému z chlapců vyklouzla zpod víčka. Naruto ale bledou ruku odstrčil stranou. Nechce aby se ho černovlásek snažil utěšovat. Ne po takovém způsobu oznámení rozchodu.

Tohle byl první vztah, u kterého svého partnera nebral jen jako náhražku na jeho bývalého a skončil takhle. Oba dva se s ním rozešli i když každý z jiného důvodu. Minato mu aspoň tvrdil, že ho pořád miluje ale takhle to nejde. Sice mu Naruto musel dát trochu za pravdu, vztah mezi otcem a synem je nepřípustný, ale chtěl s ním i přes to být. Jenže on to nedovolil.

,,Jdu si zabalit," oznámí blonďáček spíš podlaze než Sasukemu a odkráčí do ložnice. Nezaslechne při tom ani jediné slůvko, které by snad mělo jeho počínání zabránit.

Vytáhne kufr z pod manželské postele, kterou si pořídili a začne do něj hala bala házet svoje věci. Mezi tím v duchu probírá všechny možnosti kam by mohl jít, jelikož tenhle byt není jeho. Proto taky odchází on. Ale i když projede všechny možnosti třikrát, stejně mu zůstane jen ta jedna poslední. Popotáhne a zavře přecpaný kufr. Bude se muset vrátit domů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 21. října 2013 v 20:39 | Reagovat

dokonaléééé :-D

2 Seiya Seiya | Web | 21. října 2013 v 21:02 | Reagovat

Arigato :-*

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 28. října 2013 v 22:04 | Reagovat

Jé, to bude super. už se těším na pokračování.

4 Upirka Upirka | 29. prosince 2013 v 20:07 | Reagovat

dokalalé :3

5 Eli Eli | E-mail | Web | 9. února 2015 v 0:32 | Reagovat

Huuu.. MinaNaru :3 Letím na další díl!!! :3

6 Tanaki Tanaki | 14. března 2015 v 22:02 | Reagovat

Ta povi je krááásnáá  jen:
:-( Chudák Naru Sašuke je debil je mi z něho zle vždycky jak ho vidím :-! ale i tak z něho plno lidí dělá eště většího kreéna což se mi líbí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama