Zakázaná láska 5.část

14. listopadu 2013 v 21:46 | Seiya |  FanFiction
Ehe, no... Poslední článek před skoro týdnem a ještě se v něm zmiňuju o max. dvou denním výpadku. Ale já za to bážně nemůžu, přísahám! Pondělí bylo hrozně hektické, v úterý přinesla sestra čvrdletní známky, takže jsem se s ní musela učit matiku (proč musím být jediná, kdo umí matiku?) a včera jak by smet, jelikož jí ta opice nepochopila. Prostě záhul. No, takže jsem se k psaní dostala až dneska a to po probdělé minulé noci, takže nic světoborného nečekejte (vlastně jako obvykle).
Pár: MinaNaru
Varování: Shounen ai, incest, 12+


,,N-Naru," promluvil blonďáčkovi do úst. Tentokrát už chtěl opravdu polibek přerušit, jenže to jaksi s jedním puberťákem přilepeným na jeho tělo nešlo. Zvlášť, když ruce které měl dosud zapletené ve vlasech, začali pomalu sklouzávat směrem dolů.

,,Nenechám. Tě. Přestat," dostal ze sebe menší z blonďáků mezi sérií polibků a dál pokračoval v pouti svých rukou přes Minatovu hruď. Donutil ho tím slabě zasténat.

Zvonek se ozval podruhé a o něco neodbytněji. To značilo něco závažnějšího, možná i pracovního. Což by byl problém, jak si Minato uvědomil, kdyby ho tu nějaký kolega našel v téhle situaci. Odignoroval tedy své vzrušení a spíš silou vůle než tou fyzickou, přinutil svého syna přestat. Do skelných očí mu vydržel hledět sotvaže vteřinu.

,,Ne," jednoduché slovo za kterým si hodlal stát, Tohle se nesmí opakovat. Jemně vzal Naruta za ramena a odsunul o stranou. Aniž by se na něj znovu podíval, vstal a opustil kuchyň. Neviděl proto lesklé perličky kutálející se po tvářích jindy deformovaných úsměvem.

Na chodbě se hodnou chvíli uklidňoval a odemykat začal teprve s třetím zazvoněním. Jen doufal, že nevypadá tak jak si myslí. Konečně otevřel dveře, aby mohl spatřit tu nesmírně nedočkavou osobu. Ukázalo se že dotyčný opírající se o futro dveří není nikdo z práce. Tvářil se však jako policajt, který vám jde oznámit smrt někoho blízkého.

,,Sasuke," zmateně ,,co tu děláš?" Myslel, že to mezi nimi skončilo. Nevěděl co si o tom má myslet. Naruto vypadal dost zničeně takže by na něj měl být asi naštvaný. Upřímně byl, ale rozum mu říkal, že se mu možná přišel promluvit. A to přeci musí podpořit, že?

,,Dobrý. Je tu Naruto? Rád bych s ním mluvil," promnesl černovlásek neprůhledným hlasem. Minato svraštil obočí, někdy se divil, jak spolu mohli ti dva být. Jako den a noc, i když protiklady se prý přitahují. No pitvat se v tom nebude.

,,Je, ale nejsem si jistý, zda bude mít náladu na rozhovor," přeci ho za ním jen tak nepustí. Samozřejmě to dělá jen kvůli tomu, aby mu Sasuke ještě nepřitížil. Jestli to ovšem po jeho jednání ještě šlo, uvědomil si hořce. Výraz ne zrovna zvaného hosta se nezměnil.

,,Nespíš ne, ale tohle je opravdu důležité. Udělal jsem chybu." Žádné chci se omluvit, či něco podobného nepadlo. Minatovi však ani být určeno nemělo, proč se v tom tedy rýpat. Chce přeci aby byl Naruto znovu se Sasukem...? Ano chce a bude si to opakovat tak dlouho, dokud tomu neuvěří. Ustoupil zpátky a němě pokynul černovláskovi aby vešel.

,,Naruto, máš tu návštěvu," zvolal a nasměřoval svůj krok do obýváku. Je tam nejmenší pravděpodobnost, že by na něho narazil. Nejspíš půjdou do Narutova pokoje. Co by mohli kromě mluvení dělat, na to raději nemyslel.

Sasuke neomylně vyrazil rovnou k pokoji své bývalého přítele. Ale to by se mohlo brzy změnit, aspoň pokud půjde všechno podle jeho plánu. Bez zaklepání vstoupil a skutečně spatřil blonďáka opírajícího se o parapet zády k němu. Pravděpodobně věděl kdo vstoupil. Sasuke byl jediný z jeho okolí, kdo by ho přišel navštívit a neklepal by. Neodtrhl zrak od korun stromů, kterým byli každou vteřinou nemilosrdně vyrvávány listy větrem, aby se přesvědčil o své domněnce. Nechtěl ho vidět. Nejen kvůli tomu co on vyrval z jeho srdce, ale taky kvůli trochu malichernému důvodu. Oči měl pořád ještě zarudlé od předchozího pláče a i když se Sasukem nesouvisel, on by si to mohl myslet. Nedovolí, aby hned první věta z jeho úst byl posměšek o jeho přecitlivělosti. Pokud se mu tedy přišel vysmívat.

,,Ahoj Naruto," pozdraví tiše a tak nějak... Ne tolik chladně jako vždycky, ale přeci to zní neupřímně. Možná to není jeho vinna, že neumí dobře vyjadřovat emoce. ,,Mohli bychom si promluvit? Prosím," pronese mírně. Měl by ho vyhodit. Jo, to měl. Ale... On prostě není typ člověka, který nedává druhé šance. Ne že by chtěl se k Sasukemu vrátit, vyslechnout by ho ale mohl. Jen se nesmí nechat zviklat.

,,Tak mluv," pobídne ho, aniž by se otočil. Hlas mu naštěstí zní celkem vyrovnaně, má štěstí. Chvíli ještě zůstane ve vzduchu viset mrtvolné ticho, než ho černovlásek nenásilně přeruší.

,,Měl bych začít tím, že se omlouvám a myslím to upřímně. Já... nevěděl jsem koho v tobě mám. Viděl jsem problémy i tam kde nebyly."

Lži. Ne, už ne Sasuke.

,,Měl jsi pravdu v tom, že bych se neměl jen tak vzdávat. Nic jsem neřešil a raději náš vztah skončil."

Výmluvy. I kdyby ti věřil, už tě nemiluje.

,,Lituju toho, teď už ano. Naruto, prosím, vrať se ke mně. Chci..."

Přetvářka. Má tě rád, ale... Jeho miluje.

,,Jdi pryč Sasuke," přetrhne jeho určitě dopředu připravenou řeč. Za celu dobu se na něj ani nepodívá a neučiní tak ani teď. Možná, že kdyby se otočil, neudržel by se a rozbrečel se . Dneska má fakt náladu pod psa. Kdyby jenom dneska...

,,Ale lišáčku..." začne Sasuke, ale je znovu přerušen.

,,Neříkej mi tak! Rozešli jsme se, tak si tu nehraj na zamilovanýho. Odejdi," požádá ho poněkud důrazněji. Copak by se k němu mohl znovu vrátit? Po tom polibku? Po tom co Minato řekl? Po tom, co si uvědomil, koho skutečně miluje a koho se nevzdá? Ne, to neudělá. Navíc, on se s ním nerozešel. Kroky přeruší tok jeho myšlenek a donutí ho, otočit se. Z ledového pohledu se kterým se střetne mu přeběhne mráz po zádech. Sasuke se k němu nakloní, očividně pro polibek, ale Naruto ho odstrčí. Řekl ne, tak ne.

,,Nech toho!" varuje ho trochu vyšším hlasem, než má obvykle. Černovlásek mírně svraští obočí, než ho natlačí zády na sklo a zašeptá mu do ucha.

,,Když nechceš být můj po dobrém, půjde to po zlém."Není to sice přímo takhle v povídce, ale úžasně se to hodí :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nej žánr povídek?

Yaoi
Shounen-ai
Jiné

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 15. listopadu 2013 v 16:17 | Reagovat

dokonalost sama :3
myslím,že to bude napínavý jako kšandy :D
a obrázek? ten sasukeho výraz mě totálně oddělal :-D
jen tak dál ♥

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 15. listopadu 2013 v 23:41 | Reagovat

Jupí incest pokračuje. Už se těším jak tam naběhne Minato, aby zachránil svého lišáčka se spáru chladného Uchihy.

3 Seyia Seyia | Web | 16. listopadu 2013 v 9:48 | Reagovat

[1]: Arigato, no budu se snažit :) Jo chudák Sasan :D

[2]: Jsem tak průhledná...

4 Megomu Megomu | 11. prosince 2013 v 22:53 | Reagovat

ÚŽASNÉ !!   Strašně, ale strašně se těším na další !!! [:tired:]  :-D  :-)

5 Seiya Seiya | E-mail | Web | 12. prosince 2013 v 5:21 | Reagovat

[4]:  Arigato nastokrát, budu se snažit někdy se proplížit na komp, už mám psací absťák. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama