Zakázaná láska 6. část

28. prosince 2013 v 13:53 | Seiya |  FanFiction
Tahle kapitola je kapku kratší, ale zase si užijete u tý příští. A jelikož to vypadalo moc předvídatelně, tak si to trochu zkomplikujem.
Heh, zkusila jsem udělat cover (píše se to tak?). Nevím jestli se mi to povedlo, ale bavilo mě to.
Pár: MinaNaru (a Sasuke se tam pořád plete)
Varování: Shounen ai, incest, 12+


Blonďáček poděšeně zamrkal, ale na žádný odpor se nezmohl. Aspoň ne v tu chvíli, takhle totiž Sasukeho neznal. Jistě, černovlásek uměl být i hrubý, ale nikdy to nezašlo tak daleko, že by ho k něčemu vyloženě nutil. Zato tohle vypadalo zle.

Sasuke se ne zrovna něžně zakousl do Narutova krku a vměstnal mu své koleno mezi stehna. Přitiskl se k němu tak, aby každý sebemenší pohyb jeho nohy mohl modroočko pocítit ve svém rozkroku. Což ho konečně trochu vzpamatovalo, ale Sasuke jako by vytušil, že bude protestovat chytil jeho ruce a přidržel mu je vedle hlavy. Varovně na něj zavrčel a vrátil se k dráždění klínu své oběti.

,,Ne Sas... Sasuke!" zavzdychal uprostřed věty, aby si vzápětí vynadal do největších idiotů co chodí po tomhle světě. On tohle nechce, i když jeho tělo možná ano. Začal se různě vrtět, ovšem tím způsobil jen vetší tření ve spodní části jejich těl natisknutých na sebe. Což ho k jeho smůle vůbec nenechávalo chladným a Sasuke toho jak se patří využil.

Uvolnil stisk jedné ruky, jelikož moc dobře věděl že fyzicky na něj blonďák nemá a jal se strhávat z Naruta oblečení. Hlasité protesty, přerušované občasnými vzdechy, celkem úspěšně tlumil ve svých rtech.

Naruto se po chvíli už jen modlil ke všem svatým, aby přišel Minato, spadl kus stropu nebo cokoliv. Došlo mu totiž že se nechtíc podvoluje. Jestli Sasuke nepřestane, nejspíš ho i nechá dělat si co chce. Nějak už neměl sílu něčemu odporovat. Minato ho stejně zpátky nechce, takže by se asi měl k Sasukemu vrátit, že?

Až když už byl do půl těla nahý a černovlásek úspěšně rozepínal jeho pásek, si uvědomil, že se chová jako štětka. V jednu chvíli se líbá s Minatem, přesvědčený o tom, že s nikým jiným nemůže být a teď se vůbec nebrání klukovi co ho odkopl. Udělalo se mu ze sebe samého špatně. Než se ale zmohl na protest, něco donutilo Sasukeho přestat. Překvapivě to nebyl Minato, ani Sasukeho myšlenkové pohnutky.

Byl to výstřel.

Sasuke za tím zvukem trhl hlavou, čehož modroočko využil, kopl ho a vyděšený vyběhl na chodbu. Tam mu málem přirazil dveře na obličej Minato, který se prohnal kolem. Držel sice v ruce zbraň, ale Narutovi došlo, že on nestřílel. Ozvěna střelby dolehla z větší dálky.

,,Naruto! Nikam nechoď, musíš zůstat tady!" blekotal jeho otec, zatím co si ve spěchu nazouval boty. Zároveň s tím se pokoušel z kapsy vytáhnout zvonící mobil, ale moc se mu to nedařilo. ,,Já vím, sakra! Vždyť už tam jdu." vykřikl poněkud hystericky, i když ho volaný nemohl slyšet, jelikož z mobilu se mu pořád linula melodie How do you love someone.

,,Ne tati..." nedořekl Naruto. Minato už byl někde venku. Bez neprůstřelné vesty, jak si s hrůzou blonďáček uvědomil. Nedbaje příkazů aby zůstal doma, popadl bundu a hnal se ven. Sasukeho volání, aby se koukal vrátit ignoroval. Na něm teď nezáleželo.

Vyběhl na ulici a ve spěchu se rozhlížel na všechny strany. Namikazeho však přes spousty lidí hrnoucích se pryč z centra nezahlédl. Začal se prodírat davem proti jeho proudu, došlo mu že nejspíš utíkají z místa střelby. Dvakrát málem vletěl do silnice a jednou ho dokonce nějaký chlap pokusil táhnout zpátky. Ale on se nenechal, byl rozhodnutý najít Minata za každou cenu.

Ozval se další výstřel. Naruto by ještě zrychlil, ale ječící lidi hrnoucí se proti němu mu to znemožňovali. Strkal se dál a najednou byl na náměstí, dav ho pustil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 28. prosince 2013 v 16:00 | Reagovat

áááá!já už se těšila na yaoi :D tak to jsem zvědavá, kdo tam střílel :D
(y)

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 28. prosince 2013 v 19:53 | Reagovat

Páni to je nečekaná akce. Už se těším co jsi to vymyslela a zatajila pro příště.

Vyběhl na volný prostor. Bylo to jako vynoření z vln. Udělal ještě pár kroků než se zorientoval. Za sloupy podloubí se skrýval střelec. Zřejmě byl dobrý, protože u kašny leželo mrtvé tělo v tratolišti krve. Na druhé straně za stromy a zídkami byli poschováváni policisté. Bylo jich více, ale neměli dobrou pozici, aby mohli útočníka zneškodnit. Čekali na zásahovou jednotku, která byla na cestě. Občasná přestřelka je udržovala při zemi. Až nyní si Naruto uvědomil, že stojí nechráněn. Rychle se skryl za nejbližším rohem a pohledem hledal svého otce. Byl na okraji barikády. Proplížil se k němu.
"Naruto! Co tu děláš? Okamžitě odejdi je to nebezpečné." Vyděsil se.
"Mám o tebe strach nevzal sis ani vestu," vytknul mu. Měl o něj starost.
"Jsi pryč," snažil se ho zahnat, ale neuvědomil si, že ustoupil krok dozadu.

Ozval se výstřel.

Periferním viděním postřehl pohyb střelce a skočil do rány, aby ho nezabila.
Chytil padající tělo do náruče a vtáhl do bezpečí. Na hrudi se začala rozlévat šarlatová krev, která stékala ve stružce na zem. Každá krůpěj dopadající na chodník se roztříštila na tisíce menších.
Věděl, že nemá moc času. Chytil mu ruku, kterou se snažil zastavit jeho krvácení.
"Je to zbytečné," zachraptěl a z koutku úst mu skanul proužek krve. "Polib mne," zaprosil.
Vyplnil to poslední přání. Jeho ústa měla kovovou příchuť krve. Zvadl mu v náruči jako květina spálená mrazem. Po tváří se mu koulely slzy jako hrachy. Stiskl bezvládné tělo.
Jediným bolestným výkřikem řekl vše."Naruto!"

Alternativní konec. Gomen zase ti dopisuji povídku.

3 Seiya Seiya | Web | 28. prosince 2013 v 21:12 | Reagovat

[1]: U týhle povídky si počkáš, kapitolovky zásadně natahuju :D

[2]: Ty si v tom dopisování libuješ co? :D Všimla jsem si toho i jinde. Každopádně mě to strašně baví číst ^^ Ale takoví konec neplánuji. Možná... XD
Hele, když dopisuješ tak ráda povídky (což nechápu, já mám dost se svíma) mohla by jsi napsat alternativní konce k nějakým dávno zapomenutým. Heh, dementní návrh já vím.

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 28. prosince 2013 v 21:43 | Reagovat

Dopisuji jenom, kdy mě povídka něčím zaujme nebo chci něco doplnit či vytvořit konec. A dělám to hlavně u blogerů, u kterých vím, že mi odepíšou :3.
Mám svých povídek taky dost (hlavně se teď soustředím na psaní s jinými blogerkami), ale takové malé kousky zmáknu za 15-20 min. Protože nemám v plánu se extra rozepisovat, díky tomu mám rychle vymyšleno co tam bude.
A co máš namyslí alternativní konec, aby to bylo na jeden díl nebo stačí kousek (1-2 strany). Kterou máš na mysli?

5 Seiya Seiya | Web | 29. prosince 2013 v 19:39 | Reagovat

[4]: Teď z hlavy mě nic nenapadne, já jen že občas narazím na povídku a pak zjistím že není dokončená a blogerka se už rok neozvala. Pak mi hrozně dlouho vrtá hlavou, jak by to dopadlo.

6 Ivanitko Ivanitko | Web | 29. prosince 2013 v 19:49 | Reagovat

[5]: Aha, že bych jako domyslela konec a vložila to do komentu. Spíš dopisuji u aktivních blogerů. Je to větší sranda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama