Umělá láska (SasoDei) - pro Goldie

30. ledna 2014 v 21:26 | Seiya |  FanFiction
Povídka vychází pozdě, jelikož jsem měla strašný problém ji napsat. Nejhorší na tom asi bylo, že neznám pořádně původní charakter postav (ano Seiya se ještě k dílům s nimi v anime nedostala, máte právo ji vzít pánví po hlavě). Pak taky, že jsem si vymyslela trošku zvláštní téma nebo příběh, či co to je. Upřímně Goldie, nevím jestli se ti to bude líbit. Mě se to teda nakonec líbí, ale je to trochu jiné. No uvidíš :)
Moc děkuji Kameko, ty jsi prostě anděl :)
Pár: SasoDei
Varování: OOC, yaoi (asi 18+)


,,Mami, mami, mami!" křičí na celý dům malý chlapec. Nemůže mu být více než deset let, ale přesto nebo právě proto na sebe dokáže upoutat plnou pozornost. Jeho matka je během chvilky u něj.

,,Co se děje Deidaro? Neříkala jsem ti snad, že si s počítačem nesmíš sám hrát?" začne okamžitě hubovat malého blonďáka. Ten ale moc neposlouchá a nadšeně dál ukazuje na monitor.

,,Toho chci! Mami, že mi ho koupíš!" Div že na obrazovku nezačne klepat. Jeho matka se s povzdechem sehne a nakoukne mu přes rameno. Ani jeden z nich nevěnuje pozornost zavrzání parket kousek za nimi.

,,Ale Deii, copak ti Sasori nestačí?" převrátí oči v sloup, když zjistí čeho že se její syn dožaduje. Znovu se narovná a rozcuchá mu vlasy.

,,Ale tenhle je daleko lepší! Vypadá jako normální člověk a umí spoustu věcí," hořečnatě argumentuje Deidara. Teď vypadá dost nazlobeně.

,,A taky je příliš drahý." Jeho matka se definitivně otočí k odchodu s tím, že je diskuze uzavřená. Na chvíli se ale zarazí, když zjistí kdo stojí mezi dveřmi.

,,Oh, Sasori. Potřebuješ něco?" zeptá se tónem, jako by právě teď nemluvila se svým synem o jeho výměně. Ani to nepředstírá, ví že Sasoriho to nemůže ranit. Nebo si to možná jen myslí.

,,Ne madam, jen jsem se chtěl zeptat zda něco nepotřebujete." Mírně se ukloní rudovlasí. Následně je poslán pryč, jelikož v domě už nic není potřeba. Odejde tedy a po chvíli přemýšlení si sedna na verandu.

Nemělo by se ho nijak dotknout prohlášení, že v dnešním měřítku už je zastaralí. Nemá přeci city, umělý člověk vypadající spíše jako loutka je nemůže mít. Přesto ho tak nějak ranilo, když malý Deidara prohlásil, že už je k ničemu. Podívá se na své ruce. Dřevěné klouby jsou tak nepodobné těm lidským až to bije do očí. Dnešní roboti už tak nevypadají ani se jako on nechovají. Ale nejspíš tu jako jeden z mála ještě nějakou dobu zůstane, jeho "rodina" nemá moc peněz.

Vypustí nepotřebný vzduch z umělých plic. Někdy si přeje být člověkem.


.:*~*:._.:*~*:._.:*~*:."Sasori?" ozve se z kuchyně mužský hlas. Jmenovaný rychle zastaví vodu ve dřezu a vydá se do předsíně. Jak tušil, jeho nynější pán si právě obléká kabát. Aniž by se ptal, jde mu pomoci. K tomu je přeci naprogramován.

,,Jedu do práce a nějak nestíhám. Mohl by jsi zavolat matce, že se u ní dnes nestavím?" hořečnatě mumlá, zatím co se snaží zapnout si co nejvíce knoflíků naráz. Sasori mu ochotně podá rukavice, než mu odpoví. Jak jinak než kladně.

,,Samozřejmě, pane."

,,Kolikrát ti mám říkat, že mě máš oslovovat jménem?" Blonďák protočí oči v sloup, ale přestože to přes jeho dlouhou ofinu není téměř vidět u Sasoriho to vyvolá drobné pousmání. Umělé jak jinak.

,,Promiňte, Deidaro," vysloví se zvláštním důrazem na jeho jméno. Otevře mu dveře, ale ještě než mu popřeje šťastnou cestu ho něco napadne. Ne že by mu to chtěl připomínat, ale prostě to musí vyslovit.

,,P-Deidaro? Myslím, že by jste si měl pořídit nového společníka," protože robota mu přišlo příliš tvrdé, i když jim nepochybně je. "Já vás jenom zdržuji, ani do té práce vás neodvezu." Neuhne očima od těch Deidarovích, sebelítost nemá v popisu práce ani v seznamu povolených programových emocí. Jen... je mu líto, že nemůže svého pána nikam odvézt a že svým způsobem práce vše okolo zpožďuje. Už je hodně zastaralí, měl by výt dávno zničený.

,,Proč tohle říkáš?" nakrčí obočí Deidara. Nechápe to, kdo by chtěl skončit někde na smetišti?

,,Říkám jen to, co je pro vás nejlepší. Tak mě naprogramovali," pokrčí rameny Sasori. Možná si ten rozhovor měl nechat na jindy, takhle akorát zdržuje ještě víc.

,,Za ty roky jsem si na tebe tak zvykl, že bych tě nedokázal jen tak vyhodit. Navíc si nemyslím, že ty sám by jsi o náhradu nějak zvlášť stál."

,,Zapomínáte, že nejsem vy. Nemám emoce, jen chabé nápodoby." Roboti by neměli lhát, tak proč má pocit, že poslední věta je vyložená lež? Dei se podívá na hodinky aby se řádně zděsil.

,,Odmítám o tom jen uvažovat. Navíc teď vážně musím jít," vychrlí ze sebe kulometovou rychlostí a vyběhne ven. Rudovlasí ještě chvíli zůstane stát ve dveřích, než je za sebou zavře a vrátí se zpět ke své práci. Málem přitom upustí pár talířů jak se nesoustředí. On přeci nemůže být potěšený, že mu tohle Deidara řekl. To není možné. Asi jen malá chyba v systému, se svým stářím by se tomu vůbec nedivil..:*~*:._.:*~*:._.:*~*:.


Lehký šum dopadající vody, který prostě nejde ignorovat ruší Sasoriho v práci. Normálně by mu to vůbec nevadilo, ale když ví kdo se nedaleko od něj právě sprchuje, nedokáže se plně soustředit. Neměl by se takhle cítit, vlastně spíš nesměl. Není to vzrušení, to není to správné slovo. Spíš nervozita a možná i... touha? Ale jsou to jen chyby v systému, které měl nahlásit, aby ho opravili. Tak proč to neudělal? Ví proč, ale nechce si to přiznat. Jeho by už neopravili, tak starý model by rovnou poslali do šrotu. Ať si to sebevíc zakazuje, on o Deie nechce přijít. Poslední dobou k němu začíná cítit i emoce, které by se u robota neměli objevit. Jeho hromada čipů co si říká mozek sice tvrdí, že to jsou jen napodobeniny emocí, ale on to tak prostě necítí. A to ho mírně děsí. Navíc, co by asi tak řekl Deidarovi? Že potřebuje opravu, jelikož pokaždé když ho vidí přicházet domů se chce usmát? Nebo že se mu klepou ruce jen z pouhé představy jeho nahého těla?

Povzdechne si při pohledu na své dlaně. Dřevěné špalíky s mnoha zářezy a dokonce jednou spáleninou. Vypadá příšerně a to mu na tom dřív nezáleželo. Jenže teď je všechno jiné a tak nějak horší. Cítí se jako napadený virem. Je to trochu paradoxní, dřív se chtěl člověku co nejvíce podobat, právě kvůli tehdy malému Deidarovi, kterého vše starší než pár týdnů omrzelo. Dnes by byl nejraději, kdyby se člověku podobal ještě méně. Aspoň po té citové stránce.

Zavrzání dveří ho vytrhne z chmurných myšlenek a zvedne za zvukem hlavu. Vzápětí je rád, že nemá jak zčervenat, jelikož si je jistý, že pokud by to šlo určitě by nabyl odstínu zralých rajčat. Ve své roztržitosti z toho, že kolem něj právě prochází Deidara jen v ručníku mu vyklouzne z ruky nůž a zabodne se mu do hřbetu druhé dlaně.

,,Sakra," sykne, přestože to co cítí není bolest. Spíš si jen nadává za své chování a myšlenky.

,,Je ti něco?" Než se naděje, dvě daleko jemnější dlaně vezmou tu jeho a vyprostí mu z rány nůž. Upře pohled někam na blonďákovo rameno, aby se mu nemusel dívat do očí a zkusí svou ruku vyprostit z jeho sevření. Nepodaří se mu to, stisk má Dei překvapivě silný.

,,Samozřejmě že ne, nedělejte si starosti," zamumlá, ale Deidara mu ruku nepustí. Nechápe proč, i kdyby si usekl celou ruku, nic by ho nebolelo. Jistě, bylo by to nepříjemné a mohl by si zkratovat nějaké obvody, ale tohle je téměř nic. Opatrně, jako by se snad bál že Deidara z jeho pohledu něco vyčte, zvedne hlavu a trochu tázavě se na něj podívá.

,,Měl bys být opatrnější a přestat mi konečně vykat," jemně se usměje menší z nich a téměř jako by to dělal nerad pustí Sasorimu ruku. Zdá se, že mu absolutně nevadí stát tu jen s osuškou kolem boků a mokrými vlasy, které tím pádem vypadají ještě delší než skutečně jsou.

,,Omlouvám se," vzdechne v odpověď Sasori a raději se otočí zpátky k prkýnku se zeleninou. Měl by si pospíšit, jinak nestihne dokrájet zeleninu než se přestane vařit polévka. Deidara jí má takhle nejraději a on chce vidět jeho spokojený výraz až dojí.

,,Vždyť není za co, já jsem oproti tobě stokrát nešikovnější." Ozve se za ním upřímný smích a vzápětí ještě zesílí, jak se mu Dei nakloní přes rameno. Sasori má chvíli co dělat, aby nůž neupustil podruhé.

,,Jenže mě by se to stávat nemělo," zamumlá si jen tak na půl pusy a ze všech sil se snaží svou pozornost upírat jen na mrkev a tloušťku koleček na které ji krájí.

,,Naříkej, že s tím zase začínáš," pořád ještě pobaveně pronese blonďák a opře si hlavu o jeho rameno, jako by pozorování zeleniny byla ta nejzajímavější činnost v okolí. Sasori naproti němu mluví vážně, jestli to takhle půjde dát tak se nejspíš zblázní. Mohou umělý lidé vůbec zešílet?

,,Ano, začínám," potvrdí jen, nějak se mu do přemlouvání Deie aby ho vyhodil nechce.

,,Tak stejně rychle i skonči, dokud mi nedáš dobrý důvod tak nikam nejdeš. A to, že občas uděláš chybu není pádný důvod." Deidara stále udržuje veselí tón. Nejspíš má hodně dobrou náladu, i když Sasori netuší proč. On vlastně ani nepotřebuje důvod, smíšek byl vždycky.

,,To, že by jste beze mě vydělával dvakrát více peněz taky není dobrý důvod?" opáčí co možná nejledověji rudovlasí a vysype všechnu dosud nakrájenou zeleninu do hrnce. Ještě polévku trochu dokoření a za pár minut bude hotová.

,,Hm... Ne," zaculí se po chvíli nepochybně hraného zamyšlení Deidara a sebere Sasorimu z ruky lžíci, aby mohl trochu ujíst už teď. Sasori se jen bezmocně opře o linku, Deidarovi myšlenkové pochody vážně nechápe. Kvůli tomu, že on nemá programy k řízení auta musí Deidara vstávat nehorázně brzo. V dnešní době totiž lidé, kteří dělají často omyli musí jezdit po samostatných silnicích daleko nižší rychlostí, ale čas který musí strávit v práci se nezměnil. Kvůli tomu musí Deidara pracovat jen na poloviční úvazek. Našlo by se samozřejmě více věcí, které Sasori znemožňuje, ale tahle je asi nejdůležitější.

,,Sice vás pořád nechápu, ale proč si v tom případě nepořídíte dalšího robota? Pokud mě tu z nějakého důvodu chcete, řidič není tak drahý, aby jste si ho nemohl dovolit," vymýšlí si dál, přesto že ho to tak zvláštně bolí. Kdyby to nebylo tak těžké a neměl by v době software zabraňující sebevraždě, asi by to dávno skončil. Ušetřil by si tím trápení se své vlastní nedokonalosti a Dei by si konečně musel pořídit někoho, kdo by jeho funkci zastal pořádně.

,,Bylo by to jako ukázat na první dívku co potkám a požádat jí o ruku," Deidara se vlastnímu přirovnání zasměje, vůbec si nevšímajíc Sasoriho náhle ztrnulosti. "Prostě si nemůžu do bytu jen tak přivést někoho cizího." Konečně odloží lžíci, jelikož v mezičase do sebe stihl nalít nejméně půl normální porce. Namísto toho vytrhne Sasorimu z ruky koření, jelikož prostě pořád musí něco dělat a stále stojící za ním začne opatrně klepat do poloprázdného pytlíku.

,,Myslím, že nás berete jako příliš podobné lidem. Od kusu nábytku se liším jen umělou inteligencí a trošku vzhledem. Ale jsem jen vybavení, ne člověk," poznamená, přičemž mu do hlasu omylem prosákne trocha smutku. Hned si za to vnitřně vynadá, tohle by rozhodně neměl dělat.

,,Mě to ale tak přijde. Rád vidím jak se usmíváš, když se ti něco povede a naopak. I když tvrdíš tohle, pro mě to prostě tak není." Tak nějak spokojeně odloží sáček, už potřetí převezme Sasoriho práci a začne mírně bublající tekutinu míchat. Rudovlásek ho nechá a raději se snaží věnovat čemukoliv kromě myšlenek na polonahé tělo, které se na něj zezadu zlehka tiskne.

,,To je další z věcí, co by se neměla stávat," řekne jen tak na půl pusy, ale ví že Dei ho uslyší.

,,Chtěl si říci měla. Mít doma jen necitelný plech, asi bych brzo zešílel. A navíc bych přišel o tuhle skvělou polévku. Pochybuji, že by ji někdo uměl uvařit lépe." Jak Sasori právě zjistil, vařečka se s trochou vynalézavosti dá použít i jako lžíce. Kdyby mu nebylo pod psa, asi by se i usmál.

,,Manželka nebo přítelkyně by to jistě dovedla," podotkne chladně, přesně tak jak by se měl chovat. Deidarova ruka se na chvíli zastaví v půlce cesty k donesení jídla do úst, ale téměř okamžitě se znovu pohne. Upustí vařečku zpět do hrnce a otočí si Sasoriho čelem k sobě.

,,Proč tohle všechno říkáš?" Sasori krátce sjede tělo před sebou pohledem, než s robotickou přesností, která od něj bude lehce uvěřitelná odpoví.

,,Protože mám povinnost zajistit vám to nejlepší. Z toho co jste řekl jsem usoudil, že mě tu máte hlavně kvůli jakémusi citovému poutu. Pokud tedy nechcete, byť pro vaši větší bezpečnost, nového robota, měl by jste se s někým seznámit." Deidara na něj zůstane zaraženě koukat. Poté opatrně, jak by se bál že druhý ucukne, vztáhne ruku k jeho tváři a zlehka ji pohladí. Sasorimu pod kůží proběhne elektrický výboj, doslova.

,,Vůbec nezníš jako Sasori," řekne Dei aniž by o tom nějak přemýšlel. Jednoduše se mu nezdá, že by ten dřevěný muž byl jeho Sasori. Ten který převracel oči v sloup, když Deidarovi něco vypadlo z rukou a myslel si, že ho blonďák nevidí. Sasori usmívajíc se pokaždé, když Dei v pořádku překročil práh domovních dveří.

,,Ne, chovám se tak jak bych jako umělý člověk měl," na slovo umělý dá zvláštní důraz. Odhání ho od sebe, ale musí. Je to jeho povinnost.

,,Jenže to ty nejsi! Alespoň pro mě už dávno ne," vykřikne mírně hystericky Deidara a než by mohl rudovlásek něco namítnout, přitiskne ho zády k lince. Ruce mu zakryje těmi svými a nedočkavě spojí jejich rty. Sasorimu se z toho málem zkratují všechny čipy v těle. O tomhle se mu ani nesnilo (ono robotovi ani nemohlo). Poměrně rychle se ale vzpamatuje a se sebezapřením od sebe Deie odtrhne. Ten mu pořád drží ruce na lince a evidentně se jejich blízkého kontaktu nehodlá vzdát.

,,Jestli chceš pro mě opravdu jen to nejlepší, tak se teď nebudeš bránit," zašeptá hořečnatě. Aniž by počkal na Sasoriho souhlas, znovu se přisaje k Sasoriho, na rozdíl od většiny těla, měkkým rtům. Jeho hlava je potažená umělou kůží, která měla původně sice pokrývat i zbytek dřevěné kostry, ale na to už nebyli peníze.

,,Deii," zamumlá modroočkovi do rtů. Nechce už od něj utíkat, i když některé jeho systémy pořád volají jak je to špatné. Jenže on prostě nemůže. Většina jeho programů je momentálně porouchaných a jsou to právě ty, které v něm vyvolávají city.

Vyprostí jednu dlaň z blonďáčkova nepevného sevření a přitáhne si ho k sobě. Deidara vydechne do polibku a začne se mu do úst dobývat jazykem. Sasori se více než ochotně podvolí, nevěda co přesně čekat. Horký a mokrý jazyk mu proklouzne mezi zuby a začne jeho vlastní nabádat ke spolupráci. Sasori se tedy zkusí zapojit, nejdřív jen zdráhavě, ale postupně si dovoluje čím dál tím více. Během chvíle už takříkajíc bojují o nadvládu a jejich polibek se rychle stává velmi vášnivým.

Sasori neodolá a vjede levačkou Deidarovi do ještě vlhkých vlasů. Pročesává je svými nepoddajnými prsty a snaží se zapamatovat si tu horu emocí a pocitů bičujíc jeho vnímání. Tiskne se na menší tělo s postupně větší a větší naléhavostí. Nevypadá to, že by Dei měl něco proti. Sám mu obtočí ruce kolem krku, a tichounce zasténá. Sasori zřetelně cítí jak se mu něco tvrdého otírá o stehno a trochu zazmatkuje. K tomuhle se nikdy ve svých představách nedostal a i kdyby ano, nic kloudného by nevymyslel. Na tohle skutečně nebylo ani pomyšlení, když ho sestrojovali.

On ale nemá Windows 8 aby mu vyřešení problému zabralo nekonečné množství času. Sjede oběma rukama na Deidarův zadeček a nejprve ho jen zlehka stiskne. Deidara potěšeně zasténá, rozhodně se mu to líbí. Sasori vědom si chladu, který z některých částí blonďáčkova těla sálá se rozhodne, že by ho měl trochu zahřát. Samozřejmě co nejpříjemnější cestou.

Vyzdvihne si Deidaru do náručí, otočí se s ním a posadí ho na linku. Dei se zatváří maličko překvapeně, což v kombinaci s jeho zarudlými tvářemi vypadá vážně rozkošně. Naproti němu, Sasori vypadá, jako by ještě před chvílí odpočíval a ne se s ním několik minut líbal. Odhrne blonďaté vlasy z Deidarova krku a přisaje se na něj svými rty. Dei mu zaryje nehty do zad, ale pro něj je to jen další příjemný dotek. Sasori se mu prolíbá od čelisti až po klíční kost, kde se na chvíli zastaví a šikovně vytvoří malý zarudlí flíček.

,,Sasori," zasténá blonďák a začne ho silou tlačit k sobě. Potřebuje více dotyků, zvláště pak na jednom konkrétním místě. Sasori to naštěstí pro Deidaru pochopí a zatím co se svými rty přesune zpět k těm Deidarovím, nechá svou pravačku vklouznout pod bělostný ručník. Hluboce Deidaru políbí a ve stejné chvíli vezme pevně, ale ne bolestivě do ruky jeho nabuzené mužství. Kdyby jejich jazyky právě nesváděli vášnivý souboj, Deidara by pravděpodobně znovu zasténal. Takhle se ale jen posune blíže k Sasorimu a volnou ruku mu vplete do vlasů.

Sasori dlouho neváhá a začne ho pomalu, jelikož si chce tento okamžik vychutnat co nejvíce, zpracovávat. To už Deidarovi dojde vzduch a musí se od Sasoriho chtě nechtě odtrhnout, aby se mohl zhluboka nadechnout. Vzápětí zvrátí hlavu dozadu a hluboce zasténá, nejspíš se doteď držel, jelikož nechtěl přijít o další tělesný kontakt se Sasorim. Ten se usměje a usmyslí si, že dnes chce těchto zvuků slyšet více. Proto se sehne a pojme Deidarovu erekci do úst. Jak doufal, blonďák zasténá znovu a přitlačí mu hlavu více do svého klína. Sasorimu proběhne hlavou myšlenka, že momentálně se zatraceně hodí jeho nepotřeba dýchat a neexistující dávivý reflex. Začne bez jakýkoliv zábran rytmicky pohybovat hlavou. Občas přestane a jen Deidarovu chloubu saje, někdy zase jen olizuje a jednou ho malinko, jen docela lehounce kousne. Deidarovi to zdá se dělá náramně dobře, cuká sebou, sténá Sasoriho jméno a prosí o víc. Sám už se kromě trhaných pohybů a úpěnlivého sténání až kňučení nevzmůže na nic, jen se nechává hýčkat. Těsně před vrcholem už nemůže ani rovně sedět a musí se předklonit a zabořit nos do těch nádherných rudých vlasů.

Poté už to nevydrží a s výkřikem se udělá přímo do Sasoriho úst. Ten sperma nespolyká, ani nemůže, ale nechá ho stéct na osušku na které Dei stále sedí. Ten se mu doslova zhroutí do náruče, takový orgasmus už dlouho nezažil, jestli vůbec. Sasori naštěstí není nijak fyzicky unavený, ani nepotřebuje sám uvolnění. I když to druhé Deidarovi podle jeho blažených stenů trochu závidí. Rudovlásek ho k sobě přivine a starostlivě si ho prohlédne. Deidara ale vypadá pouze unaveně a neuvěřitelně šťastně. Beze slova ho proto vezme a zamíří s ním do ložnice. Dei se určitě potřebuje vyspat a pravděpodobně taky přijít k rozumu. Pokud tohle tedy nemyslel vážně, ale o tom raději Sasori ani neuvažuje.

,,Sasori?" ozve se zdola, právě když Sasori otevírá dveře z kuchyně. Shlédne a střetne se s trochu zakaleným modrým pohledem.

,,Budeš mi po tomhle už konečně tykat?"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | 30. ledna 2014 v 23:37 | Reagovat

Je to dost pěkné, je to zatraceně dobré...a já a anděl? Možná tak padlý...muhahaha...

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 31. ledna 2014 v 11:59 | Reagovat

:3 ohayo, mina-san  :3 (sice už není ráno, ale venku to tak vypadá :D)
budu dělat, že jsem si nevzala brýle (nesnáším je) a to 18+ prostě přehlídla. mě už to stejně víc zkazit nemůže :D (vzhledem k tomu, že jako patnáctiletá píšu yaoi a hentai, že ano :D)
k věci. rozhodně mi nepřijde, že bys ty charaktery neznala :) ty bys totiž mohla napsat cokoliv, a stejně to bude dokonalé :***

3 Goldie. Goldie. | Web | 31. ledna 2014 v 16:02 | Reagovat

Tyyy vole :O Toto si zabila :3 Totálne originálny nápad, až nemôžem uveriť, že som niečo tak dokonalé čítala :3 Ešte teraz som z toho mierne v prdeli :D :O Dokonalosť sama o sebe, neviem či to potrebuje ďalšie slová.. Možno ťa len sprdnem za to, že si napísala takú debilinu, že sa mi to možno nebude páčiť -,- Mne sa to nepáči! Ja to zbožňujem na plnej čiare!! :3

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 31. ledna 2014 v 20:34 | Reagovat

Tak to bylo... naprosto luxusní. Tak úžasné OOC jsem ještě nečetla. Ten nápad a provedení, to se hned tak nevidí. Máš u mě 10 bodů pro Nebelvír XD.

5 Yakutti Yakutti | 31. ledna 2014 v 21:55 | Reagovat

Oprav si ty pravopisné chyby, co tam máš. Yaoi scéna nic moc, ale je vidět, že máš s tím kouřením zkušenosti, ale sex s 2 chlapama?? nechutný! jdi se léčit! -___-

6 Seiya Seiya | Web | 31. ledna 2014 v 23:30 | Reagovat

[1]: Pokud mají andělé zakázané yaoi, tak padlí, ale jinak jsi prostě boží :) Děkuji.

[2]: Pro mě je ráno někdy i v poledne :) No neznám, ale pár povídek jsem ne ně přečetla. A dokonalé to není, přesto ti moc děkuji.

[3]: Jsem moc ráda, že se ti to líbilo, já si vážně nervozně kousala nehty :D Takže moc děkuji!

[4]: Uh Iv, ty jsi asi nečetla moc OOC povídek, ne? :D Páč jsou určitě lepší. A chci pro Mrzimor! :D Děkuju moc.

[5]: No, když já je nevidím, open offic mi jich víc nenašel, tak je nemám jak opravit.
S homofobama se nerada bavím, takže jen řeknu, že chronický yaoismus se léčit nedá :D

7 Ivanitko Ivanitko | Web | 31. ledna 2014 v 23:51 | Reagovat

[6]: Tak jo přepisuju pro Mrzimor. Mě se to líbilo, hlavně z toho hlediska, že to ladilo a mělo smysl.

8 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | Web | 1. února 2014 v 12:40 | Reagovat

[5]: Proč chodíš na yaoi stránku když ti to vadí? Ty chyby tam sice malinko kazily atmosféru, ale já to celkem chápu, protože je taky dělám...jinak tvůj komentář je malinko hodně chaotický...nepovedené yaoi a nechutný sex s 2 chlapama? Wtf??

9 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 1. února 2014 v 12:59 | Reagovat

ten pátý koment mě zabil :-D

10 a2l a2l | E-mail | Web | 1. února 2014 v 18:32 | Reagovat

Jáj, autor pátého komentáře nejspíš nikdy nebyl na internetu a v yaoi se vůbec nevyzná. Prý: "Jdi se léčit," lol :-D
Zakomponovat do povídky Sasoriho jako "robot-loutku" je super nápad, teda alespoň jsem zatím nic podobného nečetla. Super jednorázovka :-)

11 Seiya Seiya | Web | 1. února 2014 v 20:41 | Reagovat

Budu ho ignorovat, léčit by se měl on :)

[10]: Já teda viděla asi před měsícem nějaký roboto film a nějak mě to napadlo :)Takže děkuju, takové pozitivní reakce jsem nečekala.

12 Tomáš Tomáš | 2. února 2014 v 10:21 | Reagovat

Je vidět ze autorka článku ještě nikomu nekouříla.. :D

13 Seiya Seiya | Web | 2. února 2014 v 11:07 | Reagovat

[12]: Jeden dá se říct anonym mi napíše, že je vidět jaké mám zkušenosti a druhý přesný opak :D Heh, asi raději budu věřit sobě :)

14 ROSE PEREZ ROSE PEREZ | E-mail | Web | 22. února 2017 v 10:16 | Reagovat

Byl jsem ženatý s manželem po dobu 5 let jsme žili spolu šťastně pro tento let a teprve on cestoval do Itálie pro služební cestu, kde se setkal s tou dívkou a od té doby jen nenávidí mě i děti a milují ji. takže když můj manžel vrátil z výletu řekl, že nechce, aby mě a mé děti zase vidím tak, že nás vyhnal z domu a pak on již šel do Itálie vidět, že další ženu. tak jsem a moje děti byly nyní tak frustrovaný a já byl jen zůstat s maminkou a já nebylo možné léčbu dobře, protože moje matka se provdala za jiného muže poté, co můj otec smrti, takže člověk se vdala, aby nebylo jí dobře léčbu, i a moje děti, pokud to zmást a jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože mám rád a opatrovat ho to natolik, jeden den, jak jsem byl procházení na mém počítači jsem viděl svědectví o toto kouzlo kolečkové svědectví sdílené na internetu dámou a zapůsobit na mě tak moc jsem také myslet na to zkusit. Zpočátku jsem byl vyděšený, ale když jsem myslet na to, co mě a moje děti procházejí, takže jsem s ním spojit a on mi řekl, že zůstat v klidu za pouhých 24 hodin, že můj manžel přijde zpátky ke mně a podle mého nejlepšího překvapení jsem obdržela telefonát od mého manžela na druhý den ptát po děti a já zavolal a řekl své problémy řeší své dítě. takže to bylo, jak jsem si zpátky svou rodinu po dlouhé namáhání brzdy až zlým dáma, takže s tím vším pomoci od chci vám všem na tomto fóru, aby se mnou říci obrovské díky a budu také rada pro některého v těchto nebo podobných problémů nebo jakékoliv problémy by mu měl také kontaktovat jeho e-mail je je řešením všechny vaše problémy a nesnáze v životě. opět jeho e-mailové adresy (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.
On je Specializujeme se na tyto hláskovat.
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2), pokud budete mít vždy špatné sny.
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Pokud chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(7) Pokud chcete svázat si manžela / manželku, aby vaše navždy.
(8) Pokud budete potřebovat finanční pomoc.
(9) Jak jste byl scammed a chcete obnovit jste ztratili peníze.
(10) Chcete-li zastavit svůj rozvod.
(11), pokud chcete rozvést svého manžela.
(12), pokud chcete, aby vaše přání má být poskytnuta.
(13) těhotenství kouzlo počít dítě
(14) zaručí vám vyhrát nepříjemné soudní spory & rozvod bez ohledu na to, jak jakém stádiu
(15) Zastavte vaše manželství nebo vztah z rozpadá.
(16), pokud máte nějaké nemoci, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakékoliv nemoci.
ještě jednou ujistil, že ho kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém, který vám pomůže. Jeho e-mailová adresa je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama