Zakázaná láska 7. část

20. ledna 2014 v 17:24 | Seiya |  FanFiction
Asi bych neměla psát, když je mi na hov... no špatně. Maximálně tak Hračku, ale z nepochopitelného důvodu jsem napsala tohle. A to jsem si včera myslela, jak to vypadá všechno skvěle -_- No to vás asi nezajímá, takže tu:
Pár: MinaNaru
Varování: Asi žádný...


Scéna ve které se ocitnul se v mnohém dost podobala těm co vídal ve filmech. Několik obchodů mělo rozstřílená skla, ale až na jeden byli všechny prázdné. Právě v tom zmíněném se krčila hrstka lidí, ve které i na vzdálenost pár desítek metrů rozeznal i profil svého otce. On ho zatím neviděl, sledoval něco před sebou. Menší blonďák se rovněž podíval tím směrem , jen aby se sekundu na to vrhl zpátky za roh. Sotva že to stihl, okamžitě poté zazněl další výstřel a vedle něj něco velmi silně prásklo o zeď.

Přitisknutý na zeď se chvíli vydýchával, ale neutekl. Věděl, že po něm právě vystřelili a že mohou znovu, ale musel zůstat. Přikrčil se téměř až k zemi, jelikož pochyboval, že by mu střelec mířil na nohy a znovu opatrně vykoukl. Směrem nalevo, odkud předtím vyšel výstřel bylo pusto. Začal rychle pohledem propátrávat okolí, ale něž našel střelcovu skrýš blízko něj se ozvala další střelba. Tentokrát nemířila na něj, střílelo totiž těch pár lidí z policejní jednotky co sem dorazilo.

V tu chvíli Naruto absolutně kašlal na možnost zasáhnutí, prostě vyběhl směrem k napůl zničenému obchodu. Myslel, že ho nezasáhnou, on byl na rozdíl od stojícího Minata pohybliví cíl. Měl až příliš velkou pravdu, v polovině cesty jedna kulka zaznamenala úspěšný zásah. Bohužel nebyla vystřelena ze strany policie. Postava jeho otce se poroučela k zemi.20 metrů...

Ne, to není pravda.10 metrů...

Určitě ho nezasáhli.5 metrů...

Nemůže být přeci...Nedbaje na stále probýhající střelbu se vřítil do obchodu, div že se nepořezal o sklo všude kolem. Ne že by v tuhle chvíli na něčem takovém záleželo. Měl oči jen pro ležící tělo na jehož boku se už rozvinul krvavý květ. Přiklekl k jeho hlavě a v tu chvíli mu naprosto iracionálně věnoval facku.

,,Ty tu nesmíš umřít!" rozkřičel se, ale Minato nepohnul jediným svalem v obličeji. Oči měl stále zavřené a výraz až děsivě klidný. Někdo ho vzal za ramenu, ale on se vytrhl. Chtěl svému otci pomoci a bylo mu úplně jedno, že už se nad ním seběhli další lidé. Přestřelka musela skončit, ale tenhle boj stále probíhal.

,,Naruto..."

,,Nech ho být, postaráme se o něj..."

,,Pusť ho kluku..."

,,Sanita je na cestě..."

Pouštěl všechno jedním uchem dovnitř a druhým ven, nic z toho ho nezajímalo. Přes slzy téměř nic neviděl, ale dál se vztekal a odstrkoval ruce, které ho chtěli dostat pryč. Nepustí Minata dokud neotevře oči a neusměje se na něj!

Jeho prosba není vyslyšena, někdo silnější ho doslova odvleče ven na ulici. Naruto si až teď uvědomí nepochybně hodně dlouho houkající policejní vozy a právě přijíždějící sanitku. Ovšem to ho neuklidní chce zpátky, ale neznámí ho nepustí. Když jeho zaslepenému rozumu konečně dojde, že se z železného sevření nedostane, začne prosit. Blábolí o tom, že musí se svým otcem do nemocnice, ať ho pustí. Vidí jak někoho nakládají do sanitky, křičí. Musí vypadat jako šílenec, ale je mu to jedno. Nedopustí, aby Minato umřel.

Ani neví jak a ocitne se u jednoho policejního auta. Někdo mu slibuje, že ho za otcem odveze. Otupěle se nechá dostrkat na zadní sedadlo. Žena jejíž jméno si nevybavuje nastoupí z druhé strany a podá mu nějaký prášek. Říká něco o tom, že ho to uklidní. Naruto její slova moc nevnímá, mozek dokáže zpracovávat jenom strach. Poslušně spolkne vše co mu dá a vůz se konečně rozjede.

Celou cestu se modlí aby dorazili včas.Hned jak auto zastaví, Naruto se rozeběhne k nejbližší budově. Sice se trochu motá, ale nespadne a dorazí do nemocničně sterilní haly. Má štěstí v neštěstí, trefil ambulanci hned na poprvé. Udýchaně se začne rozhlížet, až mu zrak padne na něco jako recepci. Nedbaje nadávek se prodere až dopředu a vychrlí na chudáka sestru všechno co ho momentálně napadne. Což obsahuje sotvaže Minatovo jméno a informaci o nehodě.

Žena se netváří nijak zvlášť přívětivě, ale nakonec něco naťuká do počítače. Blonďáček div že nevyletí z kůže, jak dlouho to trvá.

,,Právě ho převezli na sál, budete si muset počkat," sdělí mu stručně a poukáže na několik blízkých sedadel. Naruto by se nejraději rozkřičel, avšak naštěstí si uvědomí, že by ho mohli taky vyvést. Proto si raději jde jako spráskaný pes sednout.

A čeká. Dlouhé hodiny se užírá ve vlastních myšlenkách, ze kterých ho nevytrhne nikdo z příchozích. Mobil, který mu každou chvíli zvoní v kapse vypne. Teď mu starostlivé řeči nepomůžou. Musí jen doufat.


PS: Mám inkonku (jednoduchou, ale mě se líbí :)).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivanitko Ivanitko | Web | 20. ledna 2014 v 18:16 | Reagovat

Na chodbě zablikají světla a postupně uhasnou. Může být už něco k večeru a ani chabé světlo pouličních lamp nemůže přehlušit tmu uvnitř budovy. Panuje šero. Vidí s bídou kousek před sebe. Všechno ztichne. Slyší jen svůj dech, jako by nikdo v okolí nebyl.
Ozve se pronikavé skřípění rezavých pantů. Vyskočí na nohy a dívá se tím směrem. Nikdy se nebál a nejraději má horory, ale z této situace mu běhá mráz po zádech.
Po chodbě se něco přibližuje. Netuší co to může být, ale vůbec se mu to nelíbí. Pronikavý zápach shnilého masa a mokrý pleskot ho přimějí uvažovat nad zrychleným odchodem z budovy. Jeho zvědavost je mnohem silnější. Zůstává.
Ze tmy se postupně vynořuje postava jeho otce. Místo, aby byl potěšen, hledí do prázdných temných důlků. Rozkládající se tělo. Otec k němu vztáhne paži, která z větší části pozbyla masa a usměje se rozpadlou tváří.
Naruto začne ječet.

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 20. ledna 2014 v 21:32 | Reagovat

och já nemám slov :´(
prosím, ať neumře!!!!
doufám, že ti bude brzo lépe :)

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 20. ledna 2014 v 21:32 | Reagovat

ikonka přidána na blog :3

4 Seiya Seiya | Web | 20. ledna 2014 v 22:41 | Reagovat

[1]: Uh, Iv teď mi řekni jak mám usnout jako -_- Ale napsaný to máš krásně, působí to na mě mnohem víc než to moje. Ale pobyt na psychyně do který mě zavřou až budu ze spaní křičet "Jde po mě zombie Minato!" platíš ty :)

[2]: Středa pravděpodobně rozhodne jak se ta povídka dál vyvyne. A moje nálada taky. Děkuji.

[3]: Vypadá tam hezky :) Arigato.

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 21. ledna 2014 v 17:54 | Reagovat

[4]:Ale prosím tě. Přece z takového kousku ti nemůže běhat mráz po zádech a tížit spaní.
Ono je také rozdíl jestli napíšeš celý díl nebo jen kousíček toho nejlepšího. Neměla bys to porovnávat. Sice tento díl byl velmi předvídatelný, tak jsem zvědavá jestli půjdeš podle mojí vize.
Pobyt neplatím, na to máme zdravotní pojišťovnu XD

6 Kracker Kracker | 21. ledna 2014 v 23:08 | Reagovat

Hej, hej, co to je toto? :O Ať se rychle sebere, čeká na něho syn s výhodami! :D :(

7 Krackerka Krackerka | 21. ledna 2014 v 23:10 | Reagovat

Hej, hej, co to je toto? :O Ať se rychle sebere, čeká na něho syn s výhodami! ;D :(

8 Seiya Seiya | Web | 22. ledna 2014 v 20:29 | Reagovat

[5]: Heh, moc vážně jsem to nemyslela, ale působylo to skvěle :D
Když já se tak ráda porovnávám s ostatníma a pak se lituju ^^ Ale přestanu s tím, jednou. No, do hlavy ti nevidím, tak se necháme obě překvapit :)
Zdravotka mi to už nechce proplácet, jsem na psychyně moc často :-D

[6]:

[7]: Ho běž proplesknout :D Ať kouká mazat domů.

9 Ivanitko Ivanitko | Web | 22. ledna 2014 v 21:59 | Reagovat

[8]: Chronický yaoistizmus co? Nevyléčitelné XD a lehce nakažlivé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama