Ledový polibek - 2. část (ShikaNaruNeji)

21. února 2014 v 16:34 | Seiya |  FanFiction
Uf, konečně hotovo. Mi to dalo zabrat tohle dokončit. Doufám, že se ti to bude líbit Kameko, málem mě vyhodili z hodiny (pro změnu).
Varování: Yaoi 18+


Sedím na nemocniční posteli, kterou momentálně okupuje Naruto a snažím se nijak nedat najevo jak mi přijde jeho neustálé stěžování si směšné. Ten kluk chvíli neposedí a to tu je teprv druhý den. Zranění na hlavě se nakonec ukázalo vážnější než jsem předpokládal a blonďák se cestou ke mně domů složil. Naštěstí jsme byli kousek od nemocnice, takže mi nedalo moc práce ho sem donést.

Prý to je lehký otřes mozku, ale Naruto se zjevně uzdravuje rychleji než ostatní, jelikož už teď vypadá jako by mu nic nebylo. Neji, který s ním schytal společný pokoj sice vypadá jako by ho mučili, ale přiznám si, že i za cenu ohluchnutí z Narutovích decibelů bych si to s ním rád vyměnil. Když ho včera ošetřovali a já se snažil přijít na důvody svého prapodivného chování, nepřišel jsem na nic jiného než city k onomu blonďákovi. Jako bych zrovna já potřeboval se do něho zamilovat.

,,Shikamaru, kdy mě už konečně pustí?" vytrhne mě z myšlenek hlas doteď si mluvící více méně pro sebe.

,,Mluv ještě chvíli a poletíš okamžitě. Oknem," ozve se z vedlejší postele. Neji se očividně snaží spát, nic moc jiného asi se zlomenou rukou nemá náladu dělat. Uchechtnu se při pohledu na Narutovi nafouklé tváře a mírně ho po jedné z nich pohladím. Vypadá, že ho to uklidnilo a úspěšně zabránilo dalším poznámkám.

Nejraději bych ho i políbil, avšak ve dveřích se objeví růžová hlava naší kamarádky a oznámí konec návštěvních hodin. Naruto okamžitě začne s tím, že on je zdraví a může jít taky. Sakura jen zavrtí hlavou a jde o pokoj dál. Taky se začnu pomalu zvedat, ale kvůli výrazu, který má Naruto v obličeji se ještě vrátím. Vezmu jeho hlavu do dlaní a dám mu polibek na čelo. Nijak mi nevadí přítomnost další osoby v místnosti, tímhle se nehodlám nijak tajit.

,,Přijdeš sem zítra?" zeptá se mě už vcelku klidný Uzumaki. Jen přikývnu a rozloučím se. Naruto si vynutí ještě jeden polibek, ale pak už mě nechá jít. U Nejiho postele se ještě na moment zastavím. Hnědovlasý sice vypadá že spí, ale vzhledem k jeho poloze a polštáři téměř na zemi o tom pochybuji. Asi si ho nedokáže se zasádrovanou rukou narovnat.

,,Neji," oslovím ho, ale on se ani nehne. Přitom se mu třepotají oční víčka. Možná nás viděl a teď mu to přijde nechutné? Ale ne, to by se rovnou otočil na druhý bok. Lehce ho pohladím po tváři a když se na mě konečně podívá, přesněji řečeno téměř vytřeští oči, nadzvednu mu hlavu a vsunu pod ní polštář. Poté ho ještě uložím do trochu vhodnější polohy na spaní, jinak tu pak zůstane pro změnu s křivou páteří.

,,Díky," zamumlá. Usměji se, ale vypadá celkem ospale, proto se raději odporoučím ke dveřím. Ještě se rozloučím a pak už se pomalým tempem loudám k sobě domů.Už jsou to víc jak tři týdny co Naruta propustili, ale já znovu směřuji do nemocnice. Ne, Naruto si nic neudělal, i když bych se tomu s jeho náturou ani nedivil. Za tu dobu co jsem ho navštěvoval, jsem si nějak zvykl prohodit pár slov i s Nejim a právě toho mají dnes také pustit. Chtěl jsem sice jít i s Narutem a třeba ho i nějak donutit se omluvit za svojí ukecanou pusu, ale ten se ještě nevrátil z mise. No, možná i lepší. Tedy, mě upovídaná povaha mého přítele nevadí, ale zase ocením trochu ticha nebo lehké konverzace.

Pomalu se dopotácím až do nemocniční haly a hluboce vzdechnu při pohledu na frontu u výtahů. Vůbec se mi nechce jít až do čtvrtého patra pěšky. Začnu pátrat po nějaké lavičce, ale usměje se na mě štěstí a místo ní zahlédnu Nejiho scházejícího schody. Sádru už nemá a ještě za chůze si protahuje ruku. Nevypadá dvakrát šťastně a navíc je dost rozcuchaný. Asi je dost nevýhoda mít tak dlouhé vlasy. Nemám je sice o mnoho kratší, ale já jejich úpravu tak moc neřeším.

,,Ahoj Neji." Zastoupím mu cestu, jelikož jinak by mě asi obešel bez povšimnutí. Překvapeně se zastaví, nejspíš mě tu nečekal. ,,Vezmu ti to," kývnu hlavou k očividně těžké tašce, kterou táhne v zdravé ruce.

,,Nemusíš..." začne protestovat Neji, ale prakticky ihned to vzdá. Vypáčím mu jí ze sevřených prstů, nějak jsem si poslední dobou zvykl nosit věci Narutovi a nedělá mi to takoví problém jako před tím. I když líný jsem pořád to se jen těžko změní.

,,Proč jsi sem vlastně přišel?" zeptá se Neji když opustíme bílou stavbu. Už nezní ani nevypadá tak zasmušile, asi je rád že konečně vypadl. Ten nemocniční puch lezl na mozek i mě, a to jsem tam chodil jen na návštěvy.

,,Měl jsem cestu kolem, chtěl jsem si popovídat, omluvit se za Naruta? Vyber si, i když nejednoduší je, že jsem prostě chtěl vědět, zda je můj kamarád už v pořádku," vysoukám ze sebe absolutně znuděným tónem, jako by pravděpodobnější byla opravdu možnost náhodné cesty. Kdo by se chtěl namáhat se změnou barvy hlasu, že?

,,Tak děkuju no." Přijde mi nějaký stydlivější než dřív. Trošku jako Naruto asi před měsícem na tom ledu. Ale možná si to jen nalhávám, vedle toho blonďatého ďábla vypadá každý zakřiknutě. Vzhledem k tomu, že je u mě nebo já u něj pečený vařený, tak jsem si nejspíš zvykl na hluk. Jo to bude ono, hledám věci tam kde nejsou.

,,Jak dlouho ti vlastně bude trvat rehabilitace?" zeptám se jakoby mimochodem, ale ve skutečnosti mě to celkem zajímá.

,,Počítám maximálně s týdnem, pak chci zase chodit na mise," pronese malinko zamyšleně. Celkem ho chápu, musí už být hodně unuděný. Nabídl bych mu společný trénink, ale s mým stylem boje by si moc nezacvičil. Akorát by se ulítal, když by se ke mně snažil dostat aniž bych ho chytl do svých stínů.

,,Taky bych už nějakou potřeboval," zívnu. Ne že bych se hrnul do nějaké činnosti, ale Naruto má misí nad hlavu a já jen dřepím doma. Nějaká společná by se hodila.

,,Ty by jsi dobrovolně zažádal o misi?" Zvedne obočí Neji. ,,To vám to s Narutem nějak neklape?"

,,Ne, právě naopak. Jen on je pořád mimo vesnici na misích, kde já nejsem potřeba," vysvětlím své důvody. Mise kde je potřeba mozek asi došli. Jak problematické.

,,Ah tak." Pletu se, nebo se na to prohlášení hnědovlasý zamračil?

,,Vadí ti to snad? Tváříš se jako by ti na našem vztahu něco nesedělo..." Není to nějaká výčitka, jen mi to vrtá hlavou. Neji sebou trochu cukne, ale pohotově mi odpoví.

,,Jen jsem přemýšlel s kým budu trénovat, můj tým je určitě taky na misi. Tohle je tvůj dům, že?" ukáže skutečně na ten správný a to jsem mu adresu nikdy neříkal. Asi má vážně oči všude. Jen kývnu hlavou a pozvu ho dál. Neji se sice trochu zdráhá, ale nakonec ho nějak donutím, aniž bych použil kagename nebo vynaložil příliš mnoho energie k mluvení.

Otevřu dveře do kuchyně, ale dál nepokračuji, výhled který se mi naskytne mě donutí zůstat na prahu. Vzápětí do mě zezadu narazí Neji, jelikož to nečekal a oba skončíme na podlaze.

,,Jej, ahoj Shikamaru a ahoj Neji. Co se tu válíte?" Ozve se nade mnou. Útrpně vydechnu a pomůžu dlouhovlasému zpátky na nohy.

,,Co děláš na mojí lince polonahý?" ignoruji jeho otázku a prohlížím si jeho postavu tak jako tolikrát před tím. Jenže to bylo v posteli, případně jiné části domu, ale vážně nikdy ve stoje na kuchyňské lince. Tudíž pochybuji, že by tohle mělo být součástí nějaké předehry, i když u Naruta je možné všechno.

,,No, ztratil jsem lékárničku, tak jsem si chtěl půjčit tu tvou," zasměje se a skutečně popadne malou červenou krabičku dosud ležící na polici. Pořád usmívajíc seskočí dolů a málem taky skončí na zemi, motovidlo.

,,Počkej ty jsi se zranil?" Prohlédnu si ho pozorněji, tentokrát ignorujíc myšlenky na jeho tělo jako takové. Nic ale nevidím a to mi přijde zvláštní.

,,Trochu jsem si podrápal záda," bezstarostně se usměje blonďáček. Když si ale jde sednout na židli, jeho tvrzení úspěšně vyvrátí tím, že se ke mně na chvíli zády otočí.

,,Tohle vypadá trochu vážněji než škrábnutí," poznamená někde za mými zády Neji, zatímco já obejdu mého blonďatého anděla, kterému polámali křídla. Přesněji řečeno, musel schytat několik zásahů shurikeny.

,,Proč jsi se nestavil v nemocnici?" Vytrhnu mu lékárničku a obrátím se na Nejiho. "Pomůžeš mi s tím, prosím?" požádám ho, vůbec se mi to nechce ošetřovat všechno i když pro Naruta bych tu lenost asi přemohl. Ale přeci tu Nejiho nenechám jen tak stát a vyhnat ho jen co přišel by bylo nezdvořilé.

,,Jistě," přikývne pouze a vyloví z krabičky desinfekci nějakou vatu.

,,Zase by si mě tam chtěli nechat kvůli takoví prkot-au!" Neji je v čištění očividně velmi důkladný, jelikož Naruto musí mít stisknuté zuby aby nezačal sykat bolestí. Nelíbí se mi to, ale je to pro jeho dobro, rány se nesmí zanítit.

,,Co jsi dělal?" zamumlám, zatím co mu začnu hruď obmotávat obvazem, jelikož zranění naštěstí nejsou na šití. Hyuuga mezitím opodál barví vodu ve dřezu na červeno.

,,Myslel na tvůj zadek," zašeptá Naruto a usměje se na mě přes rameno. Mám chuť ho okřiknout, Neji to mohl slyšet, ale nějak už na to nemám energii. Skončím s ošetřováním a jdu vyhodit tu spoušť co jsme vytvořili.

,,Neříkej že ty ne!" zvolá Naruto. Upustím bordel do koše a vjedu si jednou rukou do vlasů, on je vážně poděs. Bohužel pro mě moc hezkej poděs, do kterého jsem se pravděpodobně zamiloval.

,,Klidně se přiznej Shikamaru, aspoň budu vědět že překážím," pronese se špetkou smíchu v hlase Neji. Bezva, takže ho slyšel. Mám štěstí na tolerantní kamarády, jak se zdá.

,,Taky by jsi se mohl trochu krotit Naruto, ne všem jsou tvé výlevy po chuti," zamumlám stále zády k němu. Rozhodně právě teď nemyslím na to co by se asi dělo, kdybychom byli sami. Vážně ne, pár dní abstinence se mnou přeci nic neudělá. Sakra!

,,Ale zrovna Nejimu-au! Za co?" Otočím se na patě, abych spatřil Nejiho, který se tváří jako bůh pomsty. Stojí nad shrbeným Narutem, který očividně dostal po hlavě. Na to jak mám vysoké IQ jsem teď dost zmatený.

,,Ty taky musíš vykecat všechno, že jo," Neji vypadá dost nasupeně, což vážně nechápu. Leda, že by... No pár věcí by to vysvětlovalo. Odlepím se z místa, nedivil bych se kdyby tam po mě zůstal důlek a zastavím se tak na metr od Nejiho. Ten sklopí hlavu a náhle se podezřele zajímá o své boty. Takže přeci jen.

Hodím očkem po Narutovi a ten k mému překvapení zjevně přesně ví na co myslím, jelikož se na mě svádivě usměje a nakloní hlavu směrem k hnědovlasému. Myšlenky na to, kdy mě s tím hodlal obeznámit nechám na jindy a jemně zvednu Nejimu hlavu. Nedívá se mi do očí, ovšem momentálně to nevadí.

,,Zrovna za tohle se nemusíš stydět," zašeptám, než spojím naše rty. Trvá jen několik vteřin, než se mi v náručí uvolní, ale přes to se sám nijak nezapojí. Trochu ho tedy povzbudím a přitáhnu si ho za pas k sobě. To se ovšem poslednímu z přítomných tak úplně nezamlouvá, nesnáší když ho z něčeho vynechají. Tudíž se na Nejiho tisknou už dvě těla a on rozhodně nevypadá, že by si chtěl stěžovat.

Jazyk mého nového, jestli stálého se teprve uvidí, milence mi konečně začne odpovídat a rozhodně si nepočíná nějak nezkušeně. Na to se budu muset ještě Naruta poptat, ale teď mě to nijak netrápí. Pod prsty ucítím jak se látka Nejiho svršku roluje nahoru a tak pomůžu nedočkavému blonďákovi s jeho vysvlečením. Musím sice při tom přerušit polibek, ovšem pohled na Nejiho zčervenalé tváře za to rozhodně stojí.

,,Postel?" zamumlá Naruto těsně před tím, než odhrne Nejimu vlasy z šíje a přisaje se mu rty na krk. Ten tichounce zasténá, za což si vyslouží další a ještě vášnivější polibek.

,,Ano prosím," vydechne mi do úst. Naruto, který vždycky tvrdil, že mít líného semeho je to nejhorší co může být, se zhostí úkolu oba nás co nejrychleji dostat do ložnice. Udělá příslušně pečetě a během vteřinky mi jeho dokonalí klon uzme Nejiho a druhý Naruto si vezme na starosti mě. Hnědovlasý obmotá nohy okolo Narutovích boků a za neustálého líbání se nechá odnést, zatím co já s dalším Narutem se nějak přesuneme pěšmo, přičemž ze sebe cestou navzájem strháváme oblečení.

Máme štěstí, že jsem si nedávno pořídil letiště, jinak by jsme se asi těžko vešli. Takhle ale povalím Naruta do peřin a po vzoru dvojice vedle se nad něj vyhoupnu. Akorát že druhý Naruto neleží, ale sklání se nad Nejim a právě mu rve dolů i kalhoty. Druhý uke, jo? Tak to se mi začíná líbit čím dál tím víc, zvlášť když Neji vypadá submisivnější než můj blonďák.

Naruto pode mnou mi připomene, kde právě jsem a co bych měl dělat. Nechám tedy přemýšlení na potom a nyní se začnu věnovat nedočkavému tělu, které se mi přímo vybízí abych ho polaskal. Prolíbám se mu od ouška až ke rtům, které líbnu jen tak ledabyle a přesunu se pod Narutovu čelist. Má tu jednu ze svých erotogenních zón a já ho chci pořádně vydráždit. Kousnu ho do toho místa a vzápětí poraněnou kůži ošetřím jazykem. Zasténání a nenechavé ruce na mém pozadí mě popoženou k další činnosti.

Zapřu se jednou rukou vedle jeho hlavy a pravačkou začnu jemně přejíždět přes obvázaný hrudník. Hluboce Naruta políbím a když už mu musí docházet vzduch, zaryji nehty do jeho boku kde tuším okraj jedné z ran. Přesně podle předpokladů, Naruto se ode mě odtrhne s tlumeným výkřikem. Jeho výraz mě ale utvrdí v tom, že to rozhodně nebylo bolestí. Kdyby jsme se měli milovat jen když je nezraněný, tak by z toho asi moc nebylo a on si navíc trošku hrubší zacházení oblíbil. Ne, že by vyloženě toužil po způsobování fyzické újmy, ale rozdírání ran mu nevadilo.

Spokojeně se ušklíbnu a přesunu se níž. Zatím co mé ruce pořád bloudí po jeho hrudi, zuby začnu stahovat jeho trenky. Naruto je už teď kompletně tvrdý, abstinence dělá své. Ještě než jeho tepající chloubu vysvobodím z těsného vězení ho trošku potrápím. Přes látku ho začnu dráždit ústy, za což jsem odměněn sérií vzdechů a pár výhrůžkami, co všechno mi Naruto udělá jestli si nepohnu.

Což nepohnu, nejsme v této posteli sami a já rozhodně nemám v plánu nechat Nejiho jen Narutovi. Přelezu zpátky k Narutově hlavě a polibkem se s ním na malý moment rozloučím. Stejně se ke mně za chvilinku vecpe znova, znám ho.

Nevím sice jak to Naru dokázal, ale Neji už teď vypadá jako by byl těsně před orgasmem. Asi jsem Naruta a jeho divokost trochu podcenil. Klon převrátí dlouhovláska na bok, čímž ho donutí vystavit mi na odiv jeho nahá záda a pozadí. Což zcela pochopitelně nemůžu nevyužít.

Neji mi přijde jako typ, kterému by se to mohlo líbit a tak se skloním k jeho zadečku. Začnu mu podél jeho rýžky vytvářet jazykem vlhkou cestičku, zároveň sahajíc po jeho penisu. Narazím však jen na střapatou hlavu, Naruto se už činí za mě. Navíc podle tlumenosti stenů si vyvodím, že jsou v poloze 69.

Naruto si musel ruční práci nějak oblíbit, jelikož za chvíli cítím i na svém rozkroku šikovné ruce. Už jen za kage bushin a jeho využití v sexu by měl dostat titul Hokage. Stáhnutí a téměř vzápětí okamžité uvolnění svalů kolem mého jazyka mě vrátí do reality a upozorní, že Neji právě dosáhl orgasmu. Narutovi nadávky ať se ovládá, že má svůj penis rád a ukousnout ho nechce mi to jen potvrdí.

Já ale Nejiho stavu jak se patří využiji. Nechci si ho ještě vzít, na to je čas a navíc nevím bych pak dělal s dvěma nadrženými Naruty. Namísto toho se na okamžik odtáhnu a po chvíli hmatání v prázdnu konečně sevřu v prstech jednu menší hračku. Podám ji Narutovi, tomu za mnou a sám se převalím přes Nejiho k druhému z blonďáků.

Uzumaki se snaží dostat na mě, i přesto že je spodek si chce vždy řídit tempo, ale dnes mu to nedovolím. Zkroutím mu ruce za záda nechám ho aby si je sám přilehl. Mohl by je velmi lehce uvolnit, ale neudělá to, spolupracuje a nechá mě dělat si s ním co chci. Sednu si těsně pod jeho klín, přesně tak abych mohl sevřít obě naše erekce v jedné ruce. Naruto si skousne ret, aby tolik nesténal, zato já si dovolím nahlas vypustit pár vzdechů.

Postupně nabírám na intenzitě pohybů, ale i přes to že Naruto musí být velmi blízko vrcholu to nedokončím. Frustrovaný sten, který moji pauzu doprovází mě donutí k pousmání. Naruto si ale nepokusí ulevit si sám, pořád nechává ruce za zády. Zůstanu na něm sedět a jak se rozhlížím po lubrikantu, padne mi zrak na dvojici vedle.

Neji má obličej zabořený hluboko do polštáře a teď když ho vidím, dojde mi, že do něj nejspíše křičí, ovšem bolestí to asi nebude. Do svého pozadí vystrčeného do prostoru, mu Naruto v pravidelných intervalech zasouvá vibrujícího robertka a několik svých prstů naráz. Má ten cvok vážně v plánu to, co si myslím, že má?

Zakňučení mi připomene, co že to vlastně hledám a proto uzmu Narutovi nad Nejim poloprázdnou lahvičku gelu. Ještě chci Naruta trochu pozlobit, rád ho slyším prosit a sténat. Svážu svůj pohled s tím jeho a velmi pomalu a názorně zatlačím do tuby jeden ze svých prstů. Tekutina mi začne stékat do druhé dlaně, ale ještě to není dost. Přidám ještě druhý prst a to už musí mít Naruto co dělat, aby se neudělal z pouhé představy jež mu ten pohled evokuje.

,,Tak už to udělej," procedí skrze zaťaté tuby a já mu mile rád vyhovím. Taky bych už potřeboval uvolnění. Nádobku někam odhodím a roztáhnu Narutovi nohy daleko od sebe. Polaskám jeho otvor dvěma prsty, ale pak mě napadne něco lepšího. Dlaň znovu stáhnu a vyprostím jednu Narutovu ruku z pod jeho zad. Propletu s ním prsty, abych mu navlhčil dlaň a přitom si povšimnu, že jsou maličko krvavé. Takže ten nedočkavec si sám způsoboval bolest... Od kdy je z něj masochista?

,,Shikamaru. P-prosím." Už vypadá vážně zoufale. No budiž, vezmu dva z jeho prstů a prudce je do něj zasunu. Naruto pode mnou zasténá, nevím jestli rozkoší nebo bolestí. Ale pochybuji, že by se mu to nelíbilo. Nekompromisně mu začnu jeho vlastní prsty zasouvat do těla. On jen zvrátí hlavu a po chvíli ji otočí na stranu, nejspíš sleduje vzdychající dvojici vedle.

Dostanu do něj další prst, ovšem po dvou zásunech se stane něco nepříjemného. Tedy pro mě a mé plány, Naruto je vrcholu blaha. Chtěl jsem ho ještě chvíli trápit, ale on už to nevydržel a udělal se. Ve stejnou chvíli se ozve charakteristické puf pro zmizení klona. Pustím Narutovu ruku, stejně mě teď nevnímá a přesunu se k Nejimu. Dneska jsem si s ním ještě moc neužil a on tu chudák zůstal s vibrátorem v zadečku neukojený. Narutův klon zjevně udělal přesně to co jsem si myslel. Tak konec konců, proč v tom nepokračovat?

Zvýším rychlost vibrování hračky a trochu na Nejiho nalehnu. Opírá se o předloktí a vlasy mu zakrývají celou tvář i s částí zad. Několikrát ho políbím někam mezi lopatky a při tom mu rukou o kterou se neopírám přejedu po naběhlém přirození. Vypadá to, že je opravdu blízko vrcholu a já na tom nejsem o mnoho lépe. Jeho vybídnutý se mi boky mě jen utvrdí v tom, že tady nebude žádná příprava třeba, Narutův klon nemohl být důkladnější.

Aniž bych z hnědovláska vyndal anální zátku, navedu svůj penis k jeho otvoru a zatlačím. Jde to trochu hůře, nicméně pro Nejiho to už nemůže být bolestivé. Vzhledem k tomu, že to před chvílí dělal to samé Uzumaki si dovolím trochu prudčeji přirazit hned na začátku. To teplo, vlhko a vibrující hračka navíc jsou spolu s těsností Nejiho těla absolutně pohlcující a já se musím držet, abych tu slast neukončil hned.

Začnu do něj pronikat, nejdřív se chci držet zpátky, ale už jsem vzrušený příliš dlouho abych to dokázal protahovat. Po chvíli se mé přírazy značně zkrátí a zrychlí s čímž úměrně roste i frekvence stenů. Neji vypadá, že už to nesnese, což koneckonců já také ne, proto sevřu v ruce jeho vztyčený penis a několikrát zapumpuji. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat, hnědovlásek téměř okamžitě vyvrcholí s výkřikem udušeným v polštáři. Mě už stačí jen dva pohyby a taky dosáhnu orgasmu.

Pomalu se sesunu na matraci a ještě hodnou chvíli se vydýchávám, Někdy v mezičase se ke mně nasáčkuje Naruto a obtočí se kolem mé paže. Unaveně se na něj usměji a přitáhnu k sobě i trochu se třesoucího Nejiho. Vážně se mi nechce se teď tahat do koupelny, to bude muset počkat. Hyuuga se už nadechuje aby něco řekl, ale Naruto, respektive je ho kručící žaludek se ozvou první. Musím se zasmát, občas mám pocit, že nemyslí na nic jiného než sex a jídlo.

,,Fajn, snídani dělám já," vzdechnu. Už vážně neudržím oči otevřené, proto si k sobě oba přitisknu a během chvilky usnu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 21. února 2014 v 17:19 | Reagovat

yuuu, extra dlouhé :3
víš, že prostě užasně píšeš? :3
pokračQo!!!

2 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | 21. února 2014 v 19:31 | Reagovat

Ah...další důvod proč tě milovat...to je tak...awwww...chci pokracko...pridej k nim ještě Gaaru!

3 Seiya Seiya | Web | 21. února 2014 v 19:41 | Reagovat

[1]: [2]: Uvědomujete si, že to měla být jednorázovka? :D Já z vás nebudu, tohle je nemožný.
Popřemýšlím o tom...
A díky.

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 21. února 2014 v 21:42 | Reagovat

Mám pár připomínek: (gomen)
. se zlomenou rukou být tři týdny v nemocnici je fakt podivné. Kdyby byl s nějakým řezným zraněním tak neřeknu.
. sem tam chybička (vynechané písmenko, dlouhé a krátké měkké I, a tvrdé měkké y a někdy dost divný slovosled a lehká chaotičnost na začátku - trochu to ubírá na kvalitě.
Nevím, ale mám pocit, že Zakázaná láska a Krvavý úplněk jsou mnohem lépe napsané.
Jinak nápad přidat Nejiho do trojky byl rozhodně neočekávaný.

5 Seiya Seiya | Web | 21. února 2014 v 22:45 | Reagovat

[4]: Já jsem za připomínky ráda :)
brala jsem to podle sestry, ona je šikula a tak divně si zlomila ruku, že v nemocnici byla dost dlouho. I když celý tři týdny co to měla v sádře to asi nebylo, hm. Chyba, sakra.
Za to bych zasloužila zabít, já vím. Kdybych aspoň ten word měla, no to mě neomlouvá.
Možná to je tím, že mě daleko více baví a taky je jejich děj v plánu, tohle je vymýšlené dodatečně.
Moc ti děkuji, kritické komentáře mám nejraději, přosto že mám pak chuť dát si pár facek.

6 Ivanitko Ivanitko | Web | 22. února 2014 v 14:19 | Reagovat

[5]:Na internetu funguje Word online, musíš se do něj zaregistrovat a pak ti fungují základní funkce.

7 Seiya Seiya | Web | 23. února 2014 v 22:18 | Reagovat

[6]: Jů děkuji, vůbec by mě to nenapadlo :) Někam si to napíšu, abych nezapomněla to tam pokaždé překopírovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama