How do you love someone - GaaSasu

12. března 2014 v 19:19 | Seiya |  FanFiction
Uf, první songfic na světě. Měla bych se sice učit na doplňovačky ( o kterých jsem se dozvěděla včera), ale nechtělo se mi. Takže jsem psala tohle.Sedím za stolem a podepisuji nějaké papíry, tak jak se od Kazekageho očekává. Je to nudná práce, posílat desítky shinoby na mise a rozhodovat o dění. Zrovna na tuhle část mích povinností by se hodil někdo jiný. V téhle stereotypně mi totiž na mysl přicházejí myšlenky, kterým se už nějakou dobu snažím vyhýbat.
Co chvíli mi hlavou proběhne obrázek chlapce s uhlově černými vlasy a já si už kvůli věčnému třepání hlavou připadám jak idiot. Navíc to nepomáhá. Pořád na něj myslím. Někdo by řekl, že jsem do něj nejspíš zamilovaný a v tom je právě ten problém.


Momma never told me how to love
Daddy never told me how to feel
Momma never told me how to touch
Daddy never showed me how to heal

Momma never set a good example
Daddy never held momma's hand
Momma found everything hard to handle
Daddy never stood up like a man


Já vůbec nevím, nechápu co se mnou je. Neznám význam slova láska. Tvrdil jsem, že miluji jen sebe. Jenže tohle je jiné. Nechápu se, nevím co bych měl dělat. Nikdy mě nikdo nemiloval, ba naopak byl jsem nenáviděn. Neměl jsem ani matku, co by mi vysvětlila význam toho slova.
Potom jsi přišel ty. Znal jsem tě už z dřívějška, ale naše setkání před pár týdny bylo jiné. Hlavně ten pocit v mé hrudi byl jiný. Byl jsem zvyklí na bolest, ale tohle bylo něco jiného. A pořád je, nezmizelo to. Jenže teď už to bolí, čím déle jsi pryč tím víc. Je to jiná bolest, něčím krásná. Přesto bych se jí rád zbavil, chtěl bych tě mít na očích. Moci tě aspoň obejmout, možná si dovolit i polibek. To zamilovaní lidé dělají, ne?


I've walked around broken, emotionally frozen
Getting it on, getting it wrong

How do you love someone without getting hurt
How do you love someone
Without crawling in the dark
So far in my life clouds have blocked the sun
How do you love, how do you love someone
How do you love, how do you love someoneVíš o tom? Nemyslím si, nejsem dobře čitelná osoba. Pravdou však je, že tvé oči vždycky vidí všechno. Občas jsem tě přistihl jak mě pozoruješ. Ten pohled jímž si mě provrtával vyvolával dojem, že mi vidíš až do žaludku. Fascinovalo mě to a děsilo zároveň. Vlastně doufám, že aspoň tušíš. Možná, i když je bláhové v to doufat, bys mě to mohl naučit. Co znamená mít někoho rád.

Jestli to někdo dokáže, budeš to ty. Lidé kolem mě se přetvařují, nikdy mi doopravdy nevěřili. Bojí se mě. Nedivím se jim, za své dřívější chování si to plně zasloužím. I ty ze mě máš strach? Doufám, že ne. Nikdy jsi ho nedal najevo, vždy jsi city schovával za svou masku. Jsme si trochu podobní, víš? Jenže ty ten chlad jen předstíráš, poznám to. Závidím ti.I was always the chosen child
The biggest scandal I became
They told me I'd never survive
But survival's my middle name

I've walked around hoping, just barely coping
Getting it on, getting it wrong

How do you love someone without getting hurt
How do you love someone
Without crawling in the dark
So far in my life clouds have blocked the sun
How do you love, how do you love someone
How do you love, how do you love someoneVíš vůbec co jsi způsobil? Ne, jistě že nevíš. Z velké části si to byl ty, kdo mě změnil. Ne on, ty. Neudělal jsi nic zvláštního, jen jsi prostě byl. A pořád jsi, i když daleko ode mě. K čemu být Kazekagem, když musím dřepět ve vesnici? Nemám výmluvu, proč za tebou jít. I když bych jí neměl tak jako tak a ty sám jsi neprojevil nejmenší zájem sem přijít.
Měl bych si přestat dělat plané naděje. Navíc část mého já s mým stavem vůbec není spokojená. Rozum mi podsouvá myšlenky, že se chovám jako idiot. Asi má pravdu, jenže jak se v tom zmatku pocitů vířících kolem mého srdce mám vyznat? Proto tě potřebuji vidět, musím si vše ujasnit.
It's hard to talk, to say what's deep inside
It's hard to tell the truth when you've always lied

How do you love someone without getting hurt
How do you love someone
Without crawling in the dark
So far in my life clouds have blocked the sun
How do you love, how do you love someoneHodlám automaticky podepsat další papír, ale zarazím se v půlce mého jména. List je z Konohy, jen prosté oznámení, že přes naší vesnici přejde tým, který chrání důležitou osobu. Mise typu A a jméno velitele skupiny je... Sasuke Uchiha. Už za tři dny. Za tři dny se tu zastaví. Musím ho vidět, i kdybych měl na ten den zrušit veškeré povinnosti.
Jenže, budu schopný mu to říct? Budu schopný aspoň něco naznačit nebo... Znejistím, nevím jestli tohle dokážu. Jak můžu vyjádřit ten zmatek, abych ho od sebe neodehnal? Mohu dokázat něco takového vůbec vyslovit. Nemůžu to na něj jen tak vybalit, ale on není trpělivý typ. Nebude se mnou ztrácet čas. Nevím co má dělat. Nevím...How do you love someone and make it last
How do you love someone
Without tripping on the past
So far in my life clouds have blocked the sun
How do you love, how do you love someone
How do you love, how do you love someone, someone
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivanitko Ivanitko | Web | 12. března 2014 v 22:12 | Reagovat

Gaarinka má obavy. Měla bych je taky, jestli takový studený nos jako Uchiha bude mít zájem. Nemohl si vybrat někoho jiného?

2 Seiya Seiya | Web | 22. března 2014 v 22:12 | Reagovat

[1]: No popravdě nemohl, tuhle písničku jsem poslouchala jednu dobu i několik hodin v kuse (ano, jsem cvok) a tihle dva mi hned vyskočili.

3 Yumi. Yumi. | Web | 23. března 2014 v 22:46 | Reagovat

To pieseň milujem! Všetky male vercion sú dokonalé, ako napríklad marionette :) Veľmi sa mi to páčilo:) Aj pár aj poviedka a tá poesnička k tomu bola ako dokonalé plus :)

4 Seiya Seiya | Web | 25. března 2014 v 21:20 | Reagovat

[3]: Taky miluju male versions, přijdou mi kolikrát (ale ne vždy) lepší než originál. Zvlášť u téhle se podle mě hodí víc mužský hlas.
Tak to děkuji moc, jsem ráda, že se líbilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama