Krvavý úplněk - 4.část

5. března 2014 v 19:55 | Seiya |  FanFiction
Sakra, já nestíhám. Nic a nikde, nestíhám školní práce, nemůžu sehnat brigádu, nestíhám psát. Kopněte mě někdo, třeba to pomůže. Nebudu otravovat dalšíma kecama, tenhle díl jsem psala asi na 8x takže se dopředu omlouvám za cokoliv co tam najdete.
Varování: Upíři, vlkodlaci, pořád bez omezení


,,Pohybuje se po stromech," Kakashiho okamžitě napadne upír, avšak Iruka pokračuje, ,,ale tenhle je příliš pomalí na upíra." Což je zvláštní, člověk ani vlkodlak po stromech obvykle neleze. Aspoň ne nějakou závratnou rychlostí.

,,Kdo ale..." Kakashi se zarazí, jelikož jeho čich konečně zaznamená přítomnost další bytosti. Není to upír, avšak člověk také ne. Nikdy takový pach necítil, nebo... Počkat. Ten krátký moment, než vběhli do vlčího lesa, taky tam něco podezřelého cítil.

,,Za chvilku tu je tak jdi. Na mě je pořád moc rychlí," přeruší jeho uvažování hnědovlásek. Mračí se a bezhlesně pohybuje rty. Pravděpodobně počítá čas, který zbývá než se neznámý dostaví.

,,Tenhle nejde po tobě." Kakashi tu ani náhodou nehodlá Iruku nechat, bude trvat na tom, aby utekl on.

,,Jak to víš?" Podívá se na vyššího znepokojeným pohledem. Nesedí mu to, neví o nikom vykazující tenhle druh pohybu, avšak Kakashi očividně ano. Proč mu to neřekl dříve?

,,Stejný pach jsem cítil i o tomhle úplňku, ale nevím kdo to je. Sledoval naši skupinu-" nedokončí, jelikož za sebou zaslechne svištění. Otočí se právě včas, aby stihl zachytit nůž, který by se mu byl zabodl do zad. Pořeže si při tom ruku, nestihl zachytit rukověť, ale to ho momentálně moc nezajímá. Mnohem důležitější je blonďatá žena, která přistane na deset metrů před ním. Podle lehkého zvuku dopadu za ním, něco podobného musí vidět i Iruka.

,,Neříkala jsi, že tu bude jen jeden?" Blondýna zvedne obočí, koukajíc při tom někam za Kakashiho. Ten se neodvažuje otočit, nemůže si dovolit polevit v pozornosti. Hlavně protože neví, koho vlastně má před sebou. Nic necítí, žádnou krev. Jen ten zvláštní pach za ním, který ho měl pravděpodobně zmást.

,,Co jste zač?" zeptá se pevným hlasem Iruka. Téměř se dotýká Kakashiho zády, avšak nemá strach. Neví sice co je ta dívka, která se před ním vynořila zač, ale nebojí se neznáma. Navíc, co může být horší než upír?

,,Ty co vás zabijí," řekne jen růžovovlasá holka, než se rozeběhne proti Irukovi. Hnědovlásek má naštěstí dobrý postřeh a její pěst ještě za letu zachytí a pokusí se jí zkroutit ruku za záda. Dívka je však silnější než se na první pohled zdála a odskočí od něj. Kakashi si počíná podobně, avšak má to těžší, jelikož blondýna se po něm ohání zvláštně zahnutým mečem. To je zlé, je oslabený a ještě pořád neví, kdo proti němu stojí. Aspoň ten nůž může použít jako zbraň.

Zvýkačková hlava uhodí Iruku tak silně, že odlétne o tři metry dál mezi druhou ze soupeřících dvojic. Vyprskne krev, ale znovu se postaví. Vypadá to, že kamarád za něj stihl schytat pár ran od obou dívek, zatím co bránil jeho i sebe. Krev mu zbarvuje oblečení do stejné barvy, jakou v poslední minutě nepochybně nabyly i jeho oči. Hnědovlásek ví, že to musí skončit dřív, než se Kakashi přestane ovládat. Jakmile by se totiž přestal ovládat, byl by vlkodlak první na koho by se vrhl, bez ohledu na dvě vražedkyně přímo za jeho zády.

,,Zatraceně zmiz než bude pozdě," zasyčí na něj upír a potvrdí tak jeho domněnku o krátícím se času, než bude mít proti sobě tři protivníky. On ale nemůže odejít, jeden nemá proti těm dívkám šanci. Jsou silné, avšak spolu by je mohli porazit. Kdyby jen nebylo těsně po úplňku, kdy je Iruka nejvíce vyčerpaný a Kakashi zraněný.

Hnědovlásek neuposlechne, přestože si tím nejspíš kope hrob. Musí zneškodnit aspoň jednu z nich. Neví jestli to dokáže, ale prostě musí. Trhnutím otočí svého přítele před jeho dosavadní protivnici a sám se vrhne proti blondýně. S trochou štěstí Kakashi svůj nůž využije, jelikož dívka s neonovými vlasy nemá žádnou zbraň kromě svých pěstí.

Zato vlčí muž si nejspíše zadělal na pořádný problém jak zjistí, když ho neznámá sekne do paže. Rána mířila na krk, ale Iruka stihl kousek uskočit. Musí rychle přejít do silné defenzívy, útočnice se zvládne sotva dotknout natož jí udeřit. Přesto to zkouší dál, zkusí jí podrazit nohy, dostat se k ní zezadu nebo se dostat do vody, i když netuší kdo by tam měl výhodu. Blondýna ho však nutí zůstat na místě a nechat se od ní bodat.

Osudnou chybou se mu nakonec nestane chyba v obraně, ale polevení pozornosti. Uslyší Kakashiho výkřik a instinktivně se za ním ohlédne. Sotvaže stihne zaznamenat ležící růžovovlásku a nad ní klečícího kamaráda a poroučí se k zemi. Jeho opomenutá protivnice využila situace a podkopne mu nohy. Iruka se snaží zareagovat, ale meč přiložený k jeho hrdlu a zasedlé nohy mu podstatně omezí pole působnosti. Blondýna mu bez větší námahy zkroutí ruce za záda a donutí ho přilehnout je. Pohledem ještě zkontroluje okolí, ale zjevně usoudí, že Kakashi jí nijak neohrožuje, jelikož vrátí svou pozornost kořisti pod sebou.

Neuspěchaně sáhne do kapsy a vytáhne malou skleněnou lahvičku s jakousi průhlednou tekutinou. Iruka se mezitím znovu pokusí vytrhnout, ale nepovede se mu to. Je mu zacpán nos a když nuceně otevře ústa, svlaží mu hrdlo po obyčejné vodě chutnající tekutina. Dívka mu zacpe i ústa a on je prostě donucen polknout, ač se tomu sebevíc brání.

,,Chcípni," zašeptá neznámá a sladce se usměje. Nejspíš však přecenila účinky jedu, který Irukovi vnutila, jelikož už po pár vteřinách odloží zbraň. Ten neváhá a prudce od sebe blondýnu odmrští. Nepociťuje na sobě žádné změny, ale to může být jen otázka času. Rychle se ohlédne na místo, kde naposledy viděl Kakashiho. Je tam, leží na zemi a nad ním se sklání druhé děvče. Něco mu tiskne na hruď přes cáry jeho košile.

Hnědovlásek se rozeběhne, což růžová hlava samozřejmě zaznamená. Těsně před tím, než k dvoji dorazí odskočí do bezpečné vzdálenosti.

,,Měla jsi ho zabít!" Vyčte pořádně nahlas své společnici. Iruka si ani jedné nevšímá, alespoň pro tento okamžik. Sehne se k kamarádovi jehož tvář je zkřivená bolestí a bleskurychle uzme dřevěný kříž, který mu dosud spočíval pod srdcem. Tohle ho muselo zatraceně bolet, i když by to i bez jeho pomoci přežil. Dokud by ta holka nezašla dál. Což mu připomene v jaké situaci se právě teď nachází.

,,Nezabírá to na něj," slyší zakašlání starší osoby. Zjevně se mu povedlo aspoň jí vyrazit dech. Prozatím nechá Kakashiho ležet, stejně to vypadá jako by byl na pomezí upadnutí do bezvědomí a postaví se mezi něj a dvojici soupeřek. Vypadá to, že jim selhal plán a to jediné teď může a musí využít. Sám proti nim nemá šanci vyhrát.

,,A ani nezabere, tak zmizte dokud můžete." Zbývá mu jedině doufat, že mu to sežerou a utečou. Dívky se na sebe podívají s němou otázkou v očích. Nakonec se blondýnka rozhodne promluvit.

,,Co jsi zač?" Nevypadá, že by se v nejbližší chvíli rozhodla zaútočit, avšak Iruka nehodlá nic riskovat.

,,Stejně tak bych se mohl ptát i já." Pořád udržuje základní pozici pro případný boj, i když nemá moc dobrý výhled na svého kamaráda. Upřímně teď poněkud sobecky doufá, že na tom není úplně nejlíp. Kdyby byl v pořádku, nejspíš by mu už prokousl hrdlo. Museli ho hodně vyprovokovat.

,,Tobě to vážně ještě nedošlo?" i menší dívka se zapojí do diskuze. Tvář se jako by měl být Iruka úplný blbec.

,,Jestli není jedním z nich tak bych se ani nedivila," zamumlá blondýna, ale hnědovlasý to slyší moc dobře. ,,Jsme lovci. Lovci upírů," konkretizuje. Irukovi s tím výrokem konečně docvakne, proč na něj údajný jed nezabíral. Na rozdíl od upírů, jeho druhu svěcená voda nijak nevadí. Ještě že tak.

,,Kdo jsi ty? Nemůžeš být člověk, zabila bych tě." Zamračí se dívka s řvavě růžovými vlasy. Má pravdu, silná je dost. Natolik, že by ho mohla zabít i teď, zvlášť když jsou na něj dvě. Což nejspíš i udělá, když bude mlčet. Řekne jim to, nemá jinou možnost.

,,Vlkodlak," procedí skrz zuby. Tvářemi obou lovkyň proběhne překvapení, avšak jinak to s nimi ani nehne.

,,Pak tedy," promluví s ledovým klidem blondýna, "jdi. Zemře jen on."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | 5. března 2014 v 22:43 | Reagovat

Ne...zemřeš ty, pokud ihned nepřidáš další díl! Tohle bylo skvělý!

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 6. března 2014 v 13:57 | Reagovat

Chudáčci moji mališťí, co jim to vyvádíš? Takoví nemohoucí a ty je chceš zabít! To jsem zvědavá jak z toho vybruslíš, když Kakashi je mimo a Iruka na ně nestačí.
Pochopila jsem dobře, že to byla Sakura a Ino nebo Tsunade?
Rozhodně se o ně teď moc bojím.

3 Mia Mia | Web | 6. března 2014 v 20:42 | Reagovat

Cokoliv, jen ne Kakashiho! Ani Iruku! Doufám, že zvíře v Irukovi začne jednat, přece Kakashiho nezabijí! Ne, vážně, při čtení tohohle dílu jsem se vážně neodvážila ani dýchat (no dobře, párkrát jsem se nadechla...), už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

4 Seiya Seiya | Web | 6. března 2014 v 22:30 | Reagovat

[1]: Hah, bojím :D Dobře, dobře. Posnažím se. Momentálně mám málo času, ale ve vlaku je vždycky nuda. A díky.

[2]: Mališt´í, nemohoucí... :-D To máš za Itachiho! heh, takhle část je naplánovaná, pozastavení kvůli došlé fantazii neplánuju.
Byla to Temari, asi jsem ji málo popsala *čte znova* jo určitě jsem ji málo popsala. Sakra. A Tsunade to být nemohla, ta už se v příběhu vyskytla.
Jen se boj ;)

[3]: Nah, chceš tam vběhnout a zachránit je sama? Nemůžu je zabít, však jsou pořád jen kamarádi.
Tak se hlavně do dalšího dílu neudus, nechtěla bych tě mít na svědomí.

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 7. března 2014 v 6:56 | Reagovat

[4]:Tak Temari mě nenapadla a Tsunade jsem malinko opomněla, už si vzpomínám.
Ty se mi bude mstít, tak to počkej *ďábelský smích*

6 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 8. března 2014 v 10:04 | Reagovat

neumře, neumře!!!
*_* ty si prostě do-ko-na-lá :3
nevím proč, ale taky mi teď nejdou psát povídky -_-"
zmohla jsem se jen na FanFiction na misi na konoha.cz a jsem totálně vyšťavená :(((
mám tak hříšné nápady a nejperverznější scénáře a konspirace, ale nejsem schopná napsat ani čárku -_-"

7 Mikasa Mikasa | 8. března 2014 v 23:43 | Reagovat

Docela napínavé, i drama?..No každopádně se mi to moc líbilo a zvláště ta tématika:)

8 Seiya Seiya | Web | 10. března 2014 v 19:24 | Reagovat

[5]: Čekám :D

[6]: Já? Ne, fuj nikdy.
Nějakej vir, už jsem na to přišla. Já mám momentálně 4 songfici, 2 originálky a jednu Naruto povídku, ale nejsem schopná je sepsat. Prostě to zatím zůstává u nápadů...

[7]: Tak to jsem splnila účel, děkuji :)

9 a2l a2l | E-mail | Web | 22. března 2014 v 19:45 | Reagovat

*gasp* Tenhle díl byl legen- počkej si... dární! :O Ne, teď fakt. Miluju, jak popisuješ průběh boje, celkově akční scény (myslím, že jsem Ti to tu už někde psala, ale musím to poznamenat prostě znovu!) :3 A opovaž se někoho zabít! Okay, ty ču*ky zabít můžeš, ale Delfínka a Strašáčka mi nezabíjej, plz... :D

10 Seiya Seiya | Web | 22. března 2014 v 22:16 | Reagovat

[9]: No to je divné, že mě by něco šlo? Baví mě to, možná proto, ale nepřijde mě to nějak výrazně lepší než ostatí moje hrůzy.
Neplánuju to... zatím. Dobře, dobře ne nezabiju je. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama