Krvavý úplněk - 6.část

18. června 2014 v 21:00 | Seiya Kuroi |  FanFiction
Takže, tenhle text znamená, že je článek přednastaven. Tudíž jsem nejspíš zapoměla na nějaké písemky, či cokoliv podobného a zase dělám něco jiného než chci, ach jo.
Varování: Nemám páru, jestli tam to 12+ dát nebo ne
Pohne se až překvapivě rychle, na to že je zraněný a přestože je to pořád zaznamenatelné, Iruka už nestihne udělat nic jiného než upustit vše co má v rukách. Skácí se spolu na zem, až si hnědovlásek málem vyrazí dech, když ho jeho kamarád přilehne. Vzpamatuje se a chce ho odvalit pryč ze sebe, ale počínání neovládajícího se upíra nad ním ho pozdrží.

Kakashi z něj doslova servává zbytky trička a nezdá se, že by věděl proč to dělá, o čemž nemá potuchy ani Iruka. Pohne se teprve když se rozvášněný upír dostane k jeho kalhotám. Chytne ho za zápěstí a smýkne jím směrem od sebe. Naštěstí se mu podaří dostat Kakashiho na zem a sám se na něj v rychlosti převalí. První co ho napadne je sáhnout po nedaleko ležícím kusu dřeva a majznout s ním stříbrovlasého po hlavě.

Účinek se dostaví ihned a vlkodlak si může oddechnout. Zvedne se a zdánlivě bez zájmu o druhou osobu v místnosti jde posbírat dřevo. Je unavený, zmatený a taky naštvaný. Možná za to Kakashi nemůže, ale to nic nemění na tom, že ho to nebetyčně štve a ještě dlouho štvát bude. Respektive do té doby, než mu někdo vysvětlí co se s jeho kamarádem stalo, že tu musí pobíhat polonahý.

Seskládá dříví na úhlednou hromádku s huhláním, že navlhlo od rozlité vody. Odhlédne se po nehybném těle se zamyšleným výrazem. Asi by ho tu neměl nechávat, ale nepotřebuje umřít na tak blbou věc jako je dehydratace, když je v jedné jeskyni s běsnícím upírem.

Popadne starou plastovou lahev, ve které před tím přinesl vodu a vyleze ven. Chvíli jen kouká na zapadající slunce aniž by se pohnul. Nespal už dost dlouho a ze všech rvaček je pořádně unavený. Připomene si, že teď ještě chvíli opravdu potřebuje být v provozu a odlepí se z místa.

K vodě dorazí za pár minut, nepříliš čistý potok slyšel už v jeskyni. Opláchne si obličej a do flašky co se tu prve válela nabere studenou tekutinu. Snad se Kakashi nepřiotráví, on je zvyklý pít převařenou vodu.

Vyčerpaně se zvedne a naláme ještě pár větví na oheň. Brzy bude tma a to už bude bezpečné ho rozdělat. Nejdřív se ale musí vrátit, což se mu po menších problémech způsobených únavou podaří.

Složí dříví přibližně do středu jeskyně a párkrát si lokne vlažné vody. Nechá dost Kakashimu, který jak podle frekvence dechu zjistil, přešel z bezvědomí rovnou do spánku. Aspoň nebude dělat potíže. Iruka mu nadzvedne hlavu, snažíc se přimět své ruce, aby se neklepaly. Teď po něm přeci nevystartuje, tak by se neměl bát. Pokud se ovšem bojí. Ten pocit je... jiný. Má strach, ale spíš o svého kamaráda než z něho. Tak co je to za pocit, že se mu tolik klepou ruce?

Zavrtí hlavou a odsune se dál. Stříbrovlasý toho vypil vážně hodně, asi bude muset brzy jít pro další vodu. Teď si ale potřebuje odpočinout. Jakmile si to dovolí, začnou se mu zavírat oči. Ale on ještě nesmí spát, musí aspoň počkat na tmu a rozdělat oheň. Avšak i tak se po pár minutách sesune na zem a začne klimbat.Víčka jedné z dosud téměř nehybných postav se zatřepotají, až se rozlepí úplně. Vzápětí se tmou roznese zasténání, bolestné i zoufalé zároveň. Kakashi se namáhavě posadí a rozhlédne se po okolí. Díky své druhové příslušnosti vidí dobře, Iruku tudíž najde téměř okamžitě. Trochu poděšeně se k němu po kolenou přesune. Zkontroluje dýchání a počet zranění. Když k tomu přidá i pach stále čerstvé krve, která jeho kamarádovi koluje v žilách, dokáže si lehce spočítat, že mu nijak neublížil.

Tedy alespoň ne fyzicky. Co si o něm myslí, to Kakashi neví. Nejdřív si to ale musí srovnat v hlavě on sám. Opře se o stěnu pár metrů vlevo a složí hlavu do dlaní. Co proboha včera vyváděl? Tohle přeci není normální reakce. Fakt je že nepil normální krev, ale... Ne, nejdřív se musí uklidnit a pak myslet.

Několikrát se zhluboka nedechne a vydechne. Poté se zamyslí sám nad sebou. Je mu bídně a to celkem hodně. Překvapivě však nemá chuť na krev, ale Irukovo tělo se mu zdá stále lákavé. Proč? Napil se vlkodlačí krve, možná to bude tím? Jestli dokáže vlkodlačí krev tolik zasytit, proč potom ta touha? Důvodem by mohli být jeho zranění. Tělo chce podpořit proces hojení a to vede k instinktu něco roztrhat.

Kakashi by se s tímhle vysvětlením spokojil, kdyby on sám neviděl podstatnou slabinu jeho odůvodnění. Proč Irukovi včera stáhl to zatracené tričko? Možná by věděl... ale nechce si to připustit. Když dá slovům jako jsou "touha" a "lákavé tělo" trochu jiný význam, znal by odůvodnění svého počínání.

Ale to nesmí, to nejde. Určitě si jen vymýšlí ptákoviny, čemuž se ve svém stavu ani nedivý. Přijde mu sice logické že ho Iruka... no, přitahuje... ale to nic nemění na tom, že je to blbost.

"Oba jsme přeci muži." Argumenty proti si však nedají pokoj. Kakashi to tudíž zkusí jinak.

"Je to můj kamarád." Ani to jeho myšlení nepřijde jako příliš závažný důvod. Už takhle je to divné, přesvědčovat sám sebe.

"A já nejsem na chlapy. Jsem upír a on vlkodlak. Nic podobného si nemůžu dovolit." Je trochu starý na podobné výstřelky, ne? Vypadá mladě, ale straší tu už dlouho. Od Iruky by tohle bylo pochopitelnější.

Otočí hlavu a znovu se podívá na Iruku. Zkusí to nezaujatým pohledem. Odsud dobře vidí hnědovláskovu postavu, vypracovanou a pod všemi šrámy ještě trochu nedospělou. Kakashi zapomíná, že Iruka je prakticky ještě dítě. Příslušnost k vlkodlakům a s ní i spojený těžký život jeho osobnost přetvořili, takže je snadné ho považovat za dospělého.

Když je potřeba dokáže reagovat pohotově s přesností mistra, ale zároveň má i svou slabou bázlivou stránku. Naučil se ji skrývat, ale před Kakashim to není potřeba. Ten právě teď přemýšlí, co k němu mladší cítí. Bojí se o něj, brání ho, pomáhá mu. Určitě by si troufl tvrdit, že ho má rád.

Kakashiho problém je, že neví do jaké míry. Zeptat se ho nemůže, pravděpodobnost neúspěchu je příliš vysoká. Přesto však si nemůže pomoc a doufá. Třeba k němu teď Iruka cítí jen přátelství, ale časem by se to mohlo změnit. I když... Chce aby se to změnilo?

Jedna jeho část křičí ano, ale druhá, co uvažuje dopředu, říká přesný opak. I kdyby se to nějakou šílenou náhodou stalo, pořád přísluší k znepřáteleným druhům. Kakashi za normálních okolností není schopný být v přítomnosti Iruky dlouho, aniž by se na něj vrhl. A to nechce ani pomyslet na to, co by se stalo, kdyby na ně přišli. Už jejich přátelství s sebou nese obrovská rizika...

Stříbrovlasý vydechne, uvažuje moc dopředu. Vůbec neví jakého názoru je Iruka a už se sám se sebou hádá, jestli by se měl pokoušet Irukovi něco naznačit. Prvně by měl vymyslet, co mu řekne až se probere. Nebo spíš co mu neřekne. Možná by bylo nejlepší předstírat menší ztrátu paměti a čekat, jestli mu to Iruka řekne nebo zatají. Co pak se rozhodne až podle situace.

Teď se potřebuje napít. Lahev není daleko, ovšem vody už je dost málo. Nemá na to, aby donesl novou. Vypije polovinu a zbytek nechá Irukovi. Pohlédne na dřevo, asi by měl rozdělat oheň. Problém je, že nějak nemá čím. Posune se po podlaze, aby se porozhlédl kolem, ale bolest na hrudi mu znemožní se dál pohybovat.

Sevře ruce v pěsti, avšak stejně zasykne. Je mu relativně dobře, jen ho příšerně bolí zranění, když se pohybuje. Což opravdu je celkem dobré, byl na tom mnohem hůř. Shlédne na svůj hrudník a matně rozpozná vypálené obrysy kříže. Na denním světle budou určitě zřetelné daleko víc, jako cejch. Tu malou růžovou příšeru si podá.

Zaslechne šelest a prudce se otočí, než jeho mozku dojde, že to je Iruka. Vypadá to, že se vzbudil. Po pár chvílích se opravdu narovná a po chvíli naprosté strnulosti v sedě se otočí ke Kakashimu. Určitě slyší jeho dech, ale pochybuje že ho nějak zvlášť dobře vidí. V takovéto tmě může hnědovlasý spatřit maximálně tak nezřetelný obrys těla před ním.

,,V pořádku?" Zeptají se oba zároveň. Kakashimu se však zdá, jako by Irukovím hlasem prosákli nějaké emoce, které u něj moc často neslyší. Není si jistý, proto přitaká a po Irukově kladném zamručení se zeptá.

"Co se včera stalo? Udělal jsem ti něco?" Snaží se znít vyděšeně, což není takový problém, jelikož se opravdu bojí. Ne tolik o Iruku jako spíš Irukovích slov. S těmi vlkodlak znatelnou chvilku váhá.

"Nic hrozného. Vyjel jsi po mně, ale praštil jsem tě do hlavy a tys omdlel. Nic jsi mi tudíž udělat nestihl. Takže se neomlouvej." Správný předpoklad, starší by se skutečně omluvil. Takhle jen vzdechne. Nejspíš i trochu zklamáním, že mu Iruka neřekl pravdu. I když by se to asi blbě vysvětlovalo.

,,Ale stejnak jsem pitomec, ani ovládnout se neumím. A nějak moc často, ještě ke všemu," zamručí Kakashi a nakloní hlavu na stranu. Iruka nejenže divně mluví, ale celkově mu přijde takový... divný. Je to tím včerejškem?

"Děje se něco?" optá se a se zájmem čeká na odpověď.

"Jen zlý sen."

(Poznámka: Irukův sen napsala v jednom z mých komentářů Ivanitko, takže se podívejte na její blog, ať má aspoň vyšší návštěvnost, když už jí takhle zneužívám.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 19. června 2014 v 11:07 | Reagovat

Za zneužívání bych považovala něco jiného, ale na začátku článku jsem přemítala nad tím svým vymyšleným kouskem, jestli se to tam hodí :D.
K povídce - ty jim tak ubližuješ. Škoda, že rozvášněný upír nedostal víc času, než ho Iruka majzl po hlavě.

2 Simix Simix | Web | 19. června 2014 v 13:16 | Reagovat

Hezký blog :)

3 Kameko Kuroi Kamui Kameko Kuroi Kamui | 22. června 2014 v 21:53 | Reagovat

Taky jsi tam mohla dat víc toho yaoi...krásná část, možná moc uspěchané, od líbí se mi jak umís prožívat postavy a dokážeš jim dodat humornost i vážnost...jen tak dál :-)

4 Lukáš Lukáš | Web | 28. června 2014 v 17:38 | Reagovat

[1]: to jste ještě neviděli ubližování v mých povídkách co jsem kdysi psával na jiném blogu (to bylo vyloženě označeno 18+ ;-)

5 Ivanitko Ivanitko | Web | 29. června 2014 v 11:56 | Reagovat

[4]:Tak určitě, já to myslela s velkou nadsázkou na poměry této povídky. I já na blogu mám povídky, co se nehodí číst pro slabší povahy.

6 Seiya Kuroi Seiya Kuroi | E-mail | Web | 30. června 2014 v 23:59 | Reagovat

[1]: No aspoň se to nějak posunulo, i když tu ránu jsem tam dávala nerada. Ale já moc ráda trápím postavy :D

[2]: Děkuji :)

[3]: Nemohla, pak by jste se míň těšili :) Ehe, humornost? tak to byl asi omyl, ale jedině dobře. Neumím psát vtipné věci. Moc děkuji ^^

[4]: To vedu taky, doporučuju Hračku, jestli jsi silnější povaha :D

Všem děkuji za komentáře :)

7 a2l a2l | E-mail | Web | 22. července 2014 v 10:48 | Reagovat

Po přečtení Tvého článku o pansexualitě mi přišly ty Kakashiho úvahy dost komické :D
Super dílek! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama