Zakázaná láska 10. část (Poslední)

11. června 2014 v 22:38 | Seiya Kuroi |  FanFiction
Takže snad už konečně, KONEČNĚ, nudu taky číst něco jiného než učebnice a mrknu se k vám na blogy.
No koho to ostatně zajímá, když tu máme poslední díl ZK a u které předpokládáme omezení, že? (Zajímalo by mě, jak byste reagovali na konec bez věkového omezení.) Takže tu máme 18+. Kapitola nemá betu, nějak se mi nechtělo čekat další den/dny.Další den je jiný něž ty předchozí. Možná fakt, že dnes by si Narutův otec měl vzpomenout na všechno vyžene blonďáka z postele brzy. Ještě ani nezačali návštěvní hodiny a on už probíhá obrovskými dveřmi do vestibulu. Nikde se nezdržuje a namíří si to přímo na jipku.
Má štěstí, doktorů je na chodbách málo, proto se mu podaří proklouznout nepozorován až před dveře otcova pokoje. Boty ze sebe tentokrát skope a po špičkách se proplíží dovnitř. Sotvaže za sebou zavře jak rychle se hrne k prosklené zdi. Jakmile spatří Minata, který již na posteli sedí a nejspíš něco říká Kabutovi opodál, rozlije se mu po tváři zářivý úsměv.
Jako velká voda se nahrne ke dveřím a následně do pokoje. S pozdravem překvapeného Kabuta se neobtěžuje a málem do Minatova náručí skočí. Ví že si ho pamatuje, tímhle úsměvem vždy častoval jen jeho.
,,T-tati," vzlykne. Nějak to na něj dolehlo, ale nemá ani pomyšlení se za slzy stydět. Nepevně, aby mu neublížil svírá Minatův pas hlavu zabořenou v jeho rameni.
,,Chyběl jsi mi," ozve se tak známí a hřejivý hlas. Kdyby nezněl tak opravdově, Naruto by si nejspíš myslel, že sní.
,,Myslím, že se tu stavím později," promluví jen tak na půl pusy Kabuto a potichu se vzdálí. Pokud by se po něm jeden z nich ohlédl, spatřil by na jeho tváři zářivý úsměv. Ovšem to blonďáčky ani nenapadne, myslí teď oba jen na toho druhého. Žádné polibky se, alespoň prozatím, nekonají. Narutovi bohatě stačí objímat Minata jako svého otce ne milence. Navíc mu v hlavě hlodají myšlenky, co kdyby Minato nechtěl. Proto jen dlouhou dobu nasává jeho vůni a napůl poslouchá napůl nevnímá, co přesně jeho otec říká.
Nejvíc mu ale v hlavě zní za posledních několik dní tolik opakovaná fráze, která se dnes snad může nazývat pravdivou. Všechno bude v pořádku.

^_^

Čtrnáct dní neboli dva týdny. Tak dlouho byl Minato, a Naruto prakticky také, v nemocnici. Dnes ho konečně, KONEČNĚ pustili. Modroočko skákající po chodníku musí radostně zavýsknout, aby vzápětí nadával jako dlaždič, jelikož se mu podařilo uklouznout na náledí. To je tento týden už po čtvrté a to je úterý odpoledne. Měl by si zvyknout, že už začala zima a nejančit. To se ovšem snadno řekne, ale je nemožné to uskutečnit, když se jeho táta konečně ukáže doma. Škoda jen, že musel do školy, stejně nic neudělal, ostatně jako obvykle.
,,Jsem doma!" zahlásí jako vždy když má komu a k jeho radosti se z kuchyně ozve odpověď. Shodí ze sebe přebytečné oblečení a zůstane jen v riflích a křiklavě zeleném tričku. Než vyběhne zhluboka nasaje vůni, ale není to ta kterou by očekával. Myslel by si, že Minato nejspíš připravuje rámen, ale cítí jen koření a vůbec nevypadá, že by se něco vařilo. Třeba je tu brzo nebo myslel na své zdraví a ne na Narutův žaludek.
Každopádně to zjistí jedině tak, že otevře dveře na které už se hodnou chvíli culí jako idiot. Vejde, ale hned za prahem se musí zastavit a vyjeveně koukat. Minato se nejspíš opravdu pokoušel uvařit rámen, ale zůstalo to jen u pokusu. Všude jsou rozsypané nudle a nádobí. Mezi tím bordelem stojí s rozpačitým úsměvem jeho otec s několika vajíčky v ruce. Naruta napadne, že přesně takhle to vypadalo ještě nedávno, akorát role byli opačné. Musí se tomu všemu smát.
,,Chtěl jsem tě překvapit, ale nějak se to vymklo kontrole," zamumlá starší z nich. Naruto k němu se smíchem přejde, odebere mu další nebezpečné předměty v podobně vajíček z rukou a pustí se do úklidu.
,,Ať tě to ani nenapadne, sedej a čekej," houkne na otce, který by nejraději taky začal sbírat misky ze země. To ovšem nehodlá připustit, vždyť se teď vrátil z nemocnice a ten nepořádek je důkazem toho, že se pořád špatně pohybuje natož aby se shýbal.
,,Haf," odpoví mu Minato a opravdu si jako poslušný pejsek sedne. Mladšímu hyperaktivovi nedělá problém uvést kuchyň během pár minut do původního stavu, nakonec to nebylo tak hrozné jak se zdálo.
,,Od teď až do odvolání máš zákaz dělat jakékoliv domácí práce." Naruto zaklapne poslední skříňku a otočí se do místnosti.
,,A kdo je za mě bude dělat? Neříkej že můj sotva zletilý syn, který mi mimochodem nemůže nic zakazovat." Stále se usmívající Minato se zvedne a dojede k zmiňovanému puberťákovi. ,,A navíc je sám pěkné čuňátko," dodá a palcem setře šmouhu na Narutově tváři.
,,J-jo přesně ten," trochu se zakoktá, jelikož neví co teď udělat. Tohle gesto rozhodně nebylo úplně nevinné. Kdyby to doopravdy ukončil, nepokoušel by ho. Proč se tedy tváří tak nějak... jako by to bylo samozřejmé. Jako by to mezi nimi nikdy neskončilo. Je možné, že by na jejich rozchod zapomněl? To přeci...
Myšlenku už nedokončí a popravdě zapomene, že by ji vůbec domyslet chtěl. Minatovi rty ho vždycky donutí zapomenout na okolní svět během několika nanosekund. Ani dnes tomu není jinak, tudíž žádné otázky nepadnou. Aspoň ne teď.
Narutovi paže se automaticky obmotají kolem krku jeho otce rty se v němé prosbě pootevřou. Jak to vypadá, Minato dnes nemá náladu na škádlení. Ono ostatně ani jeho syn ne, byl bez něj příliš dlouho. Polibky jsou uspěchané a vášnivé, nedokáží se jeden druhého nabažit.
Starší blondýn brzy sjede dlaněmi na Narutovi boky a jemně ho začne postrkovat dozadu, aniž by přerušil spojení jejich rtů. Takhle se doplouží až ke kuchyňském stolu, na který si Naruto sedne a přitáhne si Minata co nejblíže k sobě. Potřebuje cítit jeho tělo na svém a pokud možno hned teď a tady.
To přání se mu zatím plní, i když pomaleji než by si přál. Nevadil by mu uspěchaný sex, stejně ho oba chtějí. Jeho milenec ovšem vše prodlužuje, i když to není nijak nesnesitelné. Když mu svléká brčálové tričko pochopí proč. Tvář dospělého se na okamžik zkřivý bolestí, byť nijak obrovskou, ale stále tam je. Kdyby Narutovi nebyli zamezeny protesty dalším polibkem, nejspíš by i něco řekl. Pokud by tedy ta slova dokázal vypustit z úst, když si jeho tělo žádá přesný opak a to už i viditelně.
Minato na tom není jinak a tiskne se na svého syna čím dál víc. Přejíždí dlaněmi po jeho holém hrudníku s občasnou zastávkou na některém z Narutových citlivých míst. Po krátké chvíli si jeho prsty najdou cestu k zapínání pásku jeho ukeho, který mu odpoví zavzdycháním a trochu ho zatahá za vlasy.
Což si druhý z aktérů vyloží jako pobídku aby se odtrhl od jeho rtů a začal si vytvářet cestičku z polibků po jeho krční tepně ke klíční kosti a šel by ještě níž kdyby ho Naruto nezarazil.
,,N-ne, chci tě hned." Asi by si ulevil dřív, ale prostě to už nezvládá protahovat. Minato se nad jeho nedočkavostí usměje a lehkým tlakem ho donutí, aby si lehl na desku stolu. Stáhne ze svého blonďáčka kalhoty, která přes jeho štíhle boky sklouznou skoro sami a nechá mu je někde u kotníků, jelikož se nechce zdržovat ohýbáním. Dlaněmi nenasytně přejede po bledých stehnech jeho miláčka, který se pod dotekem nedočkavě zavrtí.
,,Neprotahuj to pořád," vzdechne mladší, vědom si toho, že prosí jako nějaká levná děvka. Tak tomu ovšem není, přestože toto se nedá úplně nazvat milováním. Není to však nedostatkem lásky, ale příliš dlouhou dobou co byli bez sebe a to taky Minata přiměje stáhnout Narutovi poslední kousek oblečení.
Hladově ho celého sjede pohledem a přejede pravačkou po jeho tříslech. Ležící blonďáček zasténá a pohne proti němu boky. Starší z nich se znovu usměje, tentokrát nad jeho nádhernou citlivostí a zaloví v zadní kapse džínsů. Charakteristické cvaknutí donutí Naruta otevřít oko a nevážně svého otce obvinit.
,,Ty sis to naplánoval," usměje se, což ho okamžité přejde, když ucítí na svém pozadí studené prsty.
,,Ano," přizná bezostyšně Minato a přitáhne si ho blíže k sobě, aby Narutův zadeček částečně sjel ze stolu. Přejede pravačkou po jeho vzrušeném mužství a zároveň do něj vnikne ukazovákem. Jak doufal to blonďáčka nebolí, jak může podle jeho reakce snadno určit. Ostatně panicem už nějakou dobu není, proto se zvládne přizpůsobit cizímu prstu v jeho těle celkem rychle.
Skopne z kotníků oblečení a zaklesne nohy za pas svého otce, aby nikam nemohl, i když na to ani nevypadá. Plně se věnuje Narutově chloubě a krčí prst uvnitř něj, aby ho víc roztáhl. Nevydrží mu to dlouho, modroočkovi steny ho vzrušují ještě víc a ani jeden to nechce protahovat. Přesto přidá ještě jeden prst, ovšem poté už je zbytek přípravy výrazně kratší než její minulá část.
Naruto už chce začít prosit, když z něj Minato konečně vytáhne prsty a rozepne si poklopec. Svlékáním se nezabývá, na to dojde třeba v druhém kole. Jednou rukou chytne Naruta za bok a druhou do něj pomalu navede svou tepající erekci. Musí se přemáhat aby nepřirazil, zvlášť když se jeho syn začne sám uspokojovat aby si ulevil od bolesti.
Po sotva minutě se už musí pohnout, jinak by zešílel. Ten pohled je prostě k nevydržení. Pomalu z Naruta téměř vyjde, v čemž mu zabrání náhle sevřený vchod jak ho blonďáček nechce pustit a pak přirazí. Ne na plno, ale dost hluboko aby oba dva zasténali. Minato chytí svého vzdychajícího milence za boky a začne přirážet pravidelněji. Po chvíli ho sice začne bolet zranění, ale kdo by to teď vnímal.
Soustředí se jen na pravidelné zrychlující se pohyby a výjev který má před sebou, zatím co Naruto má oči zavřené a kouše si ret. Přesto oba sténají dost nahlas, na možné důsledky nemyslí. Pro mladšího z aktérů brzy začne být míra vzrušení neúnosná a po dalších několika přírazech, jimž vycházel vstříc se s procítěným zasténáním udělá.
Jeho otec při tom téměř zavrčí, ale zlobou to nebude. Má větší výdrž, ovšem dlouhá doba bez sexu dělá své. Vyvrcholí ještě dřív, než se Naruto stihne pořádně vzpamatovat. Orgasmus ho zasáhne silněji než předpokládal, tudíž se poroučí na stůl a svého syna, ze kterého ještě nestihl vystoupit.
Pár minut na sobě leží, i když by nemuseli tak dlouho. Oba ovšem chtějí, vlastně spíš potřebují, cítit toho druhého. Už v tom není chtíč, jen prostá potřeba blízkosti milované osoby.
Minato uzná, že by se opravdu měl zvednout a že už ho nohy unesou. Je při tom trochu neopatrný a tváří mu projede záblesk bolesti. Dosud ležící modroočko to samozřejmě zaznamená a stáhne ho zase k sobě. Původně mu chtěl sice pomoc nahoru, ale plány se mění. Otevře pusu, aby se zeptal, zda je Minato v pořádku, ale namísto toho dostane lehký polibek.
,,Nějak špatně jsi tu uklidil, asi tě budu muset potrestat," usměje se na něj Minato a škádlivě se v něm pohne. Není to ani tak tím pohybem, jako spíš představami, které vyvolá, že Naruto roztřeseně vydechne.
Chce se ptát, proč teď a na jak dlouho tentokrát? Otázky ho pálí na jazyku a pak se podívá Minatovi do očí. Blankytných očí zářících láskou, ve kterých je (snad) pravda. Musí si to pamatovat a taky že ano. Všechno, ale nemluví o tom. Nejspíš... nejspíš je to snažší, předstírat zapomnění, i když oba vědí co se stalo. Zdánlivě zapomenout na to, kdo jsou a jak se vzájemně zranili.
Vlastně je to jako začít s čistým štítem a oba jsou si jisti že tentokrát ho nic nenaruší. Jedině tak může tahle zakázaná láska vydržet.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivanitko Ivanitko | Web | 12. června 2014 v 1:29 | Reagovat

Moc hezké zakončení povídky. Sice očekávané, ale na kráse to tomu neubralo. Ještě tak přemítám nad tím, co bude dělat Sasuke - prudit nebo se ztratí. Pěkné rozptýlení před zkouškou :)

2 DarKiss DarKiss | 13. června 2014 v 20:45 | Reagovat

Nyuu ^__^ Úžasné zakončení :) :* Jen tak mimochodem, nemáš v plánu napsat nějakou ShinoKiba? Bylo by to sugooooi :3

3 Seiya Kuroi Seiya Kuroi | E-mail | Web | 13. června 2014 v 23:27 | Reagovat

[1]: Příště třeba vymyslím něco originálnějšího. Sasuke, no... Nechám to na tvojí fantazii :) Děkuju moc.

[2]: Arigato ^^ No mám už dlouho, ale sakra já absolutně neumím vystihnout Shinovu povahu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama