Krvavý úplněk - 7.část

10. srpna 2014 v 10:41 | Seiya Kuroi |  FanFiction
Asi se nemá cenu vymlouvat...
(Jen kdyby jste měli zájem o fotku mě a Kameko na Advíku tak zde a kdyby jste se chtěli zasmát, tak tady.)


Upír si povzdechne, předpokládal to. Alespoň to nemusí vysvětlovat, i když ho to bude žrát o dost víc. Prostě na to přijde jinak a jindy, teď není nejvhodnější doba. Za chvíli bude svítat a oni musí vymyslet co dál. Kakashi se rozhodně necítí na nějaký výraznější pohyb, ale jak tak pozoruje svého kamaráda, ano jen kamaráda, tak pochybuje, že by byl schopný ho někam přenést. Kolik mohl spát hodin? Nějak se mu to pomotalo, ale moc to nebude. Kruci, že musí mít skoro vždy takové štěstí a zraní se oba dva zároveň.
"Poslyš, Kakashi," vytrhne Iruka staršího z myšlenek. "Budeme muset jinam a to nejspíš hned. Naše krev je jako vábnička prakticky na všechny potvory v okolí a touhle dobou už bude její pach rozlezlí všude po okolí. Vlastně se divím, že tu ještě nic a nikdo není." Vstane a opráší si kalhoty, pokut se tak ještě dají nazývat. Za posledních pár hodin se změnili z vcelku slušného kusu oděvu na značně roztrhanou látku.
Stříbrovlasý si ho prohlédne, tentokrát bez postranních úmyslů a zavrtí hlavou. Tenhle šestnáctiletý zraněný a nevyspalý kluk ho nezvládne ani podepírat. Bude rád, když půjde po vlastních a neupozorní při tom na sebe široké okolí.
"Budeš muset jít sám, já se pořád nezvednu. Ta zranění budou trvalejšího charakteru." Nenechá Iruku ani otevřít pusu a mluví dál. Nechce slyšet žádné protesty, které by jistě přišli.
"Podívej se na nás. Oba jsme mírně řečeno v háji a čím déle jsme v tomhle stavu pohromadě tím je to horší. Ty se můžeš dostat pryč a mě pravděpodobně najde nějaký upír. Jiné bytosti těžko půjdou po pachu vlkodlačí a upíří krve zároveň." Rozkašle se a toho mladík využije, aby mu začal oponovat. Ví,že má Kakashi pravdu, neunese ho. Jenže se mu bytostně příčí představa ho tu nechat zraněného a bezbranného.

"Ty dvě holky ano a ty to moc dobře víš. Vážně pochybuji, že by se úplně stáhly. A na světě je mnohem víc druhů co ty naše nesnášejí. Nenechám tě tady jim na pospas." Založí si ruce na prsou. Jestli mu ještě na něčem opravdu hodně záleží, tak je to stříbrovlasý muž, který právě teď vypadá dost zoufale.

"Je to risk a já ho podstoupím. Kdybys tu zůstal, je mnohem větší šance že zemřeme oba. Takhle to bude lepší." Evidentně chce ještě pokračovat, ale není mu to dovoleno.
"Nezachránil jsem ti kejhák, abys tu pak chcíp jako prašivej pes. Jsi totálně bezbranej, přiznej si to a přestaň si hrát na hrdinu." Oh, tak pokud Iruka mluví takhle, tak je buď zatraceně naštvaný nebo zoufalí. Nebo taky obojí. Tohle nemá vůbec v povaze. Hádá se často, ale spíš jako děcko.
"Já? To spíš ty. Myslíš si, že mě ochráníš, když jsi sotva schopný jít? Vidím to na tobě. Proč ti záleží víc na mém mizerném životě než na svém? A opovaž se říct, že to tak není. To bys-" Zmlkne jako kdyby ho praštili palicí do hlavy a zírá za Iruku. Ten se po vteřině nechápání situace taky otočí a zkamení.

V záři prvních slunečních paprsků stojí pět osob, převážně s vítěznými výrazy v obličeji. Teprv teď se k Irukovi donese těžká vůně značící přítomnost upírů. Ovšem bohužel pro ně, takhle není Kakashiho.

"Věděl jsem, že před námi něco tajíš, ale že to bude tenhle blešivec..." Sasuke, kdo jiný. Jako ho teď stříbrovlasý nenáviděl.

Mrkne na ochromeného Iruku a šeptne, tak že to ani jeho "přátelé" slyšet nemůžou: "Uteč, hned." Hnědovlasý jen zavrtí hlavou. Absolutně nulová šance, pokud je zraněný a beze zbraně. Zakousli by ho během pár sekund.

"Svázat a odtáhnout. Čí budou večeře se rozhodne v sídle." Iruka klesne na kolena a schová hlavu do dlaní. Kdyby odešel, kdyby se s ním nedohadoval, našli by ho tu a ošetřili. Kakashi by jim nakukal, že ho napadl vlkodlak a vše by bylo v pořádku. Takhle je všechno ztracené. Mají je oba v pasti.

Nechá se spoutat úplně bez odporu a zírá do země. O jeho kamarádovi se to říct nedá. Sice se sotva hýbe, ale stejně sebou škube a nespustí ze zdrceného Iruky oči. Rád by mu něco řekl, ale nějak... neví co, když jsou tu oni. Navíc by ho stejně nevnímal. V podobných stavech bývá Iruka hluchý a slepí ke všemu, jen si dává vše za vinu a nechá se žrát těmi pocity.

Doslova je odtáhnout po zemi, jedno že jim tím ještě zhoršují jejich stav. Stejně už moc dlouho žít nebudou. Jak je asi zabijí? Rychlé a bezbolestné to nebude, to není jejich styl. Možná je dokonce nechají dívat na smrt toho druhého a přede všemi, jako výstrahu.

Proč se musí tohle dít? Proč je v tomhle světě tak špatné nechtít se vrhnout někomu po krku jen proto, že je jiného druhu? Všude, na rukou každého je tolik, tolik krve.

"Promiň mi to," zašeptá Kakashi, nejistý zda ho vlkodlak slyšel. Kdyby tu nebyl on, nic z toho by se nestalo. Jeho druh je je teď táhne na poslední soud. Dalšího už se nedočkají. Nečisté bytosti stanou rovnou před branami pekelnými.

V půli cesty starší konečně upadne do bezvědomí. Vlečení po lese není žádný med. Zato Iruka se urputně snaží zůstat při vědomí. Myšlenky mu nedají pokoj a i slzy si brzo najdou cestu ven. Kdyby je hrozné slovo a jemu se pořád vrací. Za vše může on a jeho dětinská tvrdohlavost. Myslel si, že bez něj se Kakashi prostě neobejde a příšerně se o něj bál. Nesnesl by, kdyby se mu něco stalo a teď ho kvůli němu zabijí.
Tohle se nikdy nemělo stát.Dotáhnou je až k sídlu, kde na ně už čeká zástup zvědavců. Pokřikují po nich nejrůznější nadávky a pár mladších si i odplivne. Nejspíš dobře, že je Kakashi v bezvědomí, tohle vidět nemusí. Jakmile projdou, nebo spíš projedou, upíři co minuli se vydají za nimi. Očividně nebudou ztrácet čas a rozhodnou o nich hned.

Irukovi se chce křičet. Chce se jim vytrhnout, konečně se začne nějak bránit, ale jedinou odpovědí je mu pár kopanců. Přesto se snaží dál, nemůže jen tak nečině přihlížet, když za tuhle situaci může on.

"Přestaň sebou mlít, nebo tě zabijeme rovnou. Nešťastnou náhodou," zazní hlas muže co ho vleče. Vlkodlak nepřestane ještě dobrou minutu než uzná, že si sobecky přeje s Kakashim ještě aspoň chvíli být.

Dostanou se do nějaké obrovské místnosti, aspoň na výšku. Strop je hodně vysoko, musí jít snad přes všechny patra až ke střeše. Někdo ho kopne do břicha a on zaskučí bolestí. Je mu zle, hodně zle. Všechny smysly a pud sebezáchovy na něj řvou ať uteče, ale to nejde. Není tu jiné možné vyústění situace než smrt.

Kousek od něj leží Kakashi, ke kterému se právě sklání dlouhovlasý muž s lahví plné rudé tekutiny v ruce. Chtějí ho mít při vědomí. Stříbrovláska ta vůně probudí téměř okamžitě. Buď je hodně vyhladovělí, nebo to není lidská krev. Za normálních okolností by se bál obojího, teď je to jaksi nepodstatné.

Iruka ho pozoruje. Hltá krev a zjevně se na nic jiného nesoustředí. Poslední okamžiky, kdy si neuvědomuje, že brzy zemře a kdo to zavinil. Zůstane ležet a zavře oči. Nechce to vidět, nechce to slyšet.

Zato Kakashi se ihned co krev zmizí v jeho žaludku posadí, což jde dost špatně a začne se rozhlížet. Dojde mu proč tu jsou oni dva i několik nejvýše postavených upírů. Opravdu je chytili, nezdálo se mu to. Smrt už mají jistou, teď se jen rozhodne o způsobu.

Někdo začne mluvit, neposlouchá ho. Alespoň zatím, teď je důležitější Iruka. Leží vedle něj a vypadá skoro jako mrtví. Dýchá, ale stříbrovlasému chvíli trvá, než pozná, že v bezvědomí není. Z pod zavřených víček mu unikají slzy. Rád by mu něco řekl, ale přede všemi nemůže. Bylo by to jen horší.

Začne poslouchat a něco jiného, než zrychlený dech svého kamaráda. Provizorní soud, nebo co se tu sešlo, se právě radí. To rozhodnou tak brzy? I když, ono není o čem se moc dohadovat. Jen způsob jakým je pošlou do pekel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurara Uma Kurara Uma | Web | 10. srpna 2014 v 11:11 | Reagovat

Ahoj,
Za prvé: se nemáš proč vymlouvat, ne každý má čas vždy ;)
Za druhé: Fotky jsou fajn ;)
A konečně za třetí: Fajnová kapitola, jsem zvědava, jak to dopadne :D ;) :D

2 Kameko Kuroi Kamui Kameko Kuroi Kamui | 10. srpna 2014 v 21:33 | Reagovat

Já té zaskrtim! To jsi sem nemohla dat Itachiho? Chjo...nebo nějakou...peknejsi...
Nojo, má krásná nevěsta...
Super, další diiiiiiil!

3 Kameko Kuroi Kamui Kameko Kuroi Kamui | 10. srpna 2014 v 21:34 | Reagovat

A dess s Gaarou se zavojem.

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 11. srpna 2014 v 20:39 | Reagovat

Drsný, koukám jako blázen. Připomíná mi to jeden film, kde kde se do sebe zamiloval upírka a vlkodlak. Upírku upekli na slunci před jeho očima a ho nechali jít. Jinak luxus těším se na rozuzlení.

5 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 15:33 | Reagovat

[4]: Řekla bych že je nechá oba žít, aby bylo nááááádherné love story. Nic proti nim, ani proti ní. Teda proti love story, ano, ale to zase na jindy...Každopádně...and to dopadne nějak...normálně. Snad to "Seiyulinka" dopíše a možná, ale jen možná by mě mohla i překvapit(jsem na ní od Advíku nějaká zlá, hm...)
Pokud je něco co mě ještě překvapí.

6 a2l a2l | E-mail | Web | 20. srpna 2014 v 10:58 | Reagovat

Ale ne, takovej cliffhanger! ;^; Teď budu až do dalšího dílu sedět napjatá, co jim provedou :-(
(PS: Fotky jsou fajn, máš úžo vlasy ;-) )

7 half-vampire half-vampire | 4. října 2014 v 23:22 | Reagovat

[1]: Ale já ho chci mít, nerada nestíhám :D Každopádně díky za pochvalu, snad už budu přidávat rychleji.

[2]: Když já zbožňuju tvůj výraz na téhle :D

[3]: Never

[4]: Zajímavý, na to se zkusím někdy podívat. Děkuju za komentář :)

[5]: Tahle povídka měla naplánované jediné - konec. Jaký bude uvidíš.

[6]: Koukám žes seděla dlouho, pardon ^^ (Byly mi zkritizovány, že nejsou Gaarovi, ale já neumím stříhat. Takže děkuju za pochvalu mého "umění" :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama